• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
ria ty si mala MA ?? :frowning2: je mi to luto.
20. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babule...
ako sa mame?
cukrus - a kdeze ste boli na dovolenke? ako zvladas tehu? nebala si sa cestovat?
20. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ria....ako sa mas???? mi sme boli na dovolenke..vcera sme sa vratili ...bolo super... a ty sa ako citis?
20. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužiaľ, v 8 tt. Teraz mám trojmesačnú pauzu. Snažilkovať začneme až v októbri.
20. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria - aj mne je to luto! :pensive:
20. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria - ja som sa narodila v oktobri :slight_smile: tak ti posielam T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T Dufam, ze ti to prinesie stastie :dizzy_face:
20. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka a ty ako?
20. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik...boli sme len tu na slovensku v trencianskych tepliciach... ved pred dovolenkou prva otazka doktora bola ze dufam ze nejdete k moru... tak ma pustil... a co sa tyka tehu..zvladam super...bez nevolnosti...zajtra idem na odbery a pre knizku tak ukecam dokyho aj na sono :sweat_smile:
20. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukruš, ja už som o.k., fyzicky, aj psychicky. Aj keď prvé dni som preplakala... Ale čo už, stáva sa, a bohužiaľ veľmi často.
Bodzlomu, ďakujem, aj ja som narodená v októbri!
20. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria... viem ako sa citis.. a viem ze to je tazke... ale v prvomrade sa musis z toho dostat a potom uz bude dobre... ja som mala kriticke 3 mesiace po ... potom uz bolo dobre... inak okrem teba odislo asi dalsich 6 bab..katastrofa.. :pensive:
20. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik zatial stale skusame prirodzene :slight_smile:

riamim bud silna, urcite otehotnies znova a bude to dobre, mam pocit, ze kazda druha si musi prejst aspon jednym potratom, kym sa narodi zdrave miminko hmm :unamused:
20. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus - juuj uz som sa zlakla, ze riskujes a ides k moru.... ale je fajn, ze sa citis dobre!!! Moja mamina vzdy hovori, ze keby nieco nebolo v poriadku, tak by som to citila kdesi vo vnutri - to ze sa uz prejavi ten materinsky instinkt :slight_smile:
ja sa tiez vzdy tesim, ked vidim, ze sa babätku dari - ale teraz uz ani sono nepotrebujem, ked kope o sto dusu, tak viem, ze je tam :slight_smile:

ria - no vidis, tak to je este silnejsia nadej!!! a ta zomiera posledna :wink:

lauritka - tak drzim palceky!!!!!! a mas pravdu, aj okolo mna je plno dievcat, ktore prisli o babätko a aj v 17tt - co uz je podla mna hruuuza :pensive: ale treba ist dalej, ako pises!!! a nevzdavat sa...
20. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit krčok neskúmam, neviem to ... a hlien taký vodnatý mliečny.. aký by mal byť???
20. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina vodnaty, priesvitny, potom najplodnejsi je taky tahavy ako vajecny bielok-. :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
nejake novinky? Lauri nevis jak se ma Pahulka? Dlouho jsem ji tu nevidela.
Ja tento mesic nemerim. V patek jedem na dovcu,tak uvidime kolik nas z ni prijede :sweat_smile:
20. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit, tak taký nemám nikdy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adel, o pahu som uz dlho nic nepocula :confused: asi pauzuje od konika...

martina hmmm ??? ani taky viac vodnaty.. tzv " mokro v nohavickach " ? :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, pokud mas ovulku,tak ho mas taky :slight_smile: jen ne u kazde se projevi tak,ze ho citi :slight_smile:
ja jsem mela taky pocit,ze takovy hlen nikdy nemam tak jsem zacala pit kontryhel a uplne mi to pomohlo.
Pila jsem ho tak 4 mesice nebo pul roku a od te doby ovulku poznam hlavne podle hlenu :slight_smile:
zkus to, jinak jeste jsem zkousela mucosolvan (to mi poradila lauritka) taky pomohl :sunglasses:
20. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit, to mokro áno ale ako bielok nie...
Minulý mesiac som alchemylku pila aj ja ..tento mesiac som to trošku zanedbala :unamused: :unamused: . Andelka je pravdou že alchemylka sa má piť len do ovulky??
20. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, mela by se pit jen do ovu, rika se, ze ma nejake abortivni ucinky. jistota je jistota :wink:
20. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby, aj tak to vyzerá tak, že dnes pre istotu "znásilním" mangela... no teda pokiaľ obaja po príchode z práce nespadneme ako mŕtvoly od únavy...
no nevadi, mozno je bielok vo vnutri.. :slight_smile: nie kazdy ho ma vela. ale , ze mas mokro, to je fajn, to staci.
ovulacne bolesti nemavas?, ja poznam ovulku hlavne podla bolesti.
Minulý mesiac som mala ovu bolesti riadne ... tento zatiaľ nič... Predtým som ovu bolesti nemala lebo som brala Duphaston 6 mesiacov a sním som ovulku nemal pravdepodobne vôbec, upravil mi cyklus /z 38 dní na 28 dní/ ale na sone ovulku nenašli. POtom som sa naštvala a vysadila ho a minulý mesiac ovulka bola . Tak lekár skonštatoval, že Duphaston bol asi zbytočný a plánuje mi nasadiť clostyl. Ja by som bola ale najradšej keba sa to už po roku konečne podarilo aj bez Clostylu...
20. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj lauri, taky poznam ovulku podle bolesti. Hlen me upozorni,ze uz se ovulka blizi a bolesti ze uz je. Nekdy jsou ty bolesti fakt nesnesitelne.
:pensive:
20. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, dlho som tu nebola, je pravda, ze som sa vykaslala na meranie, minuly mesiac som merala pred koncom cyklu a podla teplot to vyzera, ze som mala ovu, ale teraz mam take nejake stale rovnake teploty, brr:

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef
autor
marti kolikaty DC jsi?
autor
anjelinka: teploty jsou docela vysoke,ale pokud mivas poovul.teploty i pres 37 tak ovulku cekej
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka jj .. aj ja mavam tie bolesti dost silne, ale trvaju max dva dni. len ako som pisala v inej teme, teraz ma trapia este bolestive prsia. hned ako prebehne ovulka , uz ich citim... :unamused:
20. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek