• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
katuš aj ja sa do toho pustím, porobím si také veci čo som už dlho plánovala...no len či to dodržím neviem, či tu nebudem nalepená ešte aj pri varení :grinning:
29. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa.j tak ja nemám žiadny príznak, žiadny...pršia nebolia, nepodrastli, bruško nebolí...iba mi podvečer, je vždy taká zima a mužo behá v kraťasoch a tričku a ja zabalená v župane sedím pri PC...tak jedine to je iné.... :rolling_eyes:
29. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava myslela som lilix prepáčte :sweat_smile:
29. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, tak praveze take zeny koncia tehu :wink: Z toho si nic nerob, napr. ja som vcera citala jednu temu v sekcii tehotenstvo a tam baby vraveli, ze im sa dokonca prsia vobec nezmenili, iba sa im potom naliali mliekom, ale to bolo vsetko :slight_smile:
29. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne byva zima, ale to vzdy :grinning:
baby blba otazka, neviete aka ma byt spravna konzistencia ejakulatu? myslim teda ci huste, biele, riedke.. atd.
29. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuš :dizzy_face:

no jedine čo mám, je také trošku nafúknuté bruško, ale to mávam aj bežne pred mrchou... :wink:
29. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilix, no tak ti opisem co sa mne zda zmenene na mojom tele :slight_smile:
1. moje bradavky, ale nie cele, iba ta gombicka je stmavnuta a zvacsena
2. bolelo ma podbrusko do vcera, niekedy ako na mrchu, inokedy ako pred ovu, sice i teraz ho citim :sweat_smile: (asi si uz fakt nahovaram)
3. moja plet je krasne hladucka, jemna, ziadna vyrazka, co inokedy tyzden pred mrchou sa robia take hnusne bolestive vnutorne zapalene vyrazky a bezne mam dost problematicku plet s otvorenymi pormi a rychlo sa masti.

Mysli, ze to je zatial vsetko :grinning:
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix uff to neviem :confused:
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilix to ani ja netusim
29. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aaaaaa mám tu obedík mňam mňam tak bežím sa napapať a hneť som spääääť.... :sunglasses:
29. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tie vyrazky kati dobre poznam hnusoby bolestive. aj teraz som mala pod nosom a to boli jak svina. ani vytlacit ani nic. :angry:
dobru chut a co dobre papas?
zisla by sa tu teraz laurit, mozno by vedela.. alebo shaarka. asi jej napisem to je vsevedko. :slight_smile:
29. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobru chut smouli :wink:

lilix no presne, ale s nimi sa neda nic robit, iba ich pretrpiet, lebo ked ich rozbabres, je to este horsie :angry:
29. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
najhorsie je to, ze ich vidno z daleka svietia na tom xichte ako ziarovka. :grinning: tak ich iba kamuflujem makeupom.
29. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix ale ani to netreba prehanat, lebo niekedy sa zvyraznia este viac :grinning:
29. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj babulky ten segedinský bol dobrýýýý

a práve som spozorovala nový príznak: zjedla som takmer celý obed( čo ja zvyčajne nevládzem dojesť ani polku)
a vôbec sa necítim najedená :confused: aj kolegyňa na mňa oči pučila,že koľko som si naložila :grinning:
ale to je možno len predmrchovská pažravosť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a o tých vyrážkach by som Vám vedela porozprávať svoje fuuuuuuuuj neznášam ich.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, ja teraz praveze malo zjem, ale mam pocit, ze som nazrata, a o par minut som zase hladna :grinning:
29. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak sa mi paci, ako sa snazime najsti si nejake priznaky za kazdu cenu :grinning:
29. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si idem dat aspon zemlu so sunkou :wink:
katka za každú cenu ich musíme všetky vypátrať, čo i len tie najmänšie :grinning:
dobrú chuť KATUŠ :dizzy_face:
29. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem, uz tlacim do hlavy :slight_smile:
a nevieme co je s vejinkou? Chuda, tak musi trpiet :frowning2:
29. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ozaj, keď sa tu ani neukázala...uff tie zuby, že vraj to je horšie ako rodiť :sunglasses:
29. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ma teraz napadlo ze aka hlupost je napisana aj na tom mamateste, ze je mozne ho robit uz 5 dni po pohlavnom styku, ani nie po ovu, cize teoreticky, ked som mala styk dva dni pred ovu, tak uz 3 DPO mozem robit :grinning:
29. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek veď práve preto som ja naivka,( teda kým som nenašla vás), robila tehu testy ako o život skoro každý deň :angry: :angry: :angry:
29. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuš ešte sa spýtam a koľko máš rokov??? ak to nie je tajomstvo :wink:
29. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
26, a nie je to urcite tajomstvo, a ty?
29. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja budem mať teraz v októbri 26...ty si už mala 26, či budeš mať tento rok???
29. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky mile ze na mna myslite...no musim vam napisat ze sem mozem chodit denne ale len okolo cca jednej poobede ked uspim maleho rano vobec sa mi neda..dnes sme sa vysantili v snehu hodinu som stavala snehuliaka a on mu ho zbural taku radost mal...no a ja nervy :grinning: a iank mala som hrozny ale fakt hrozyn sen..bol utorok a ja som sla k dokimu prve co ma zarazilo bolo ze mal pankacsky uces tak som mu ho pochvalila..v nadeji ze bude mily..a on mi uplne drasticky vopchal sondu dnu videla som aj srdiecko a ked vytiahol sondu zacala som masivne krvacat..povedal ze to nic a za dva dni bolo po mojom stasti.. :cry: hrozny sen cela som bola krvala cela intimka..vsetko :confounded:
29. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek