• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
lilix: len tak, zo srandy :slight_smile: ku skutocnym tt sa neviem dopracovat :grinning:
29. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix... no dufam... verim :dizzy_face: tento mesiac je to take ine... aj pocitovo... tak dufam, ze nebudem sklamana
29. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blackrose, daj na moje tusaky.. :wink:
albao aj ja cem, ja si dam tiez, nech nie si dama. a co si si nastavila aby si mala 2tt poslednu mrchu?
29. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zienky, ja uz sa neviem dockat, bolo tu uz take hromadne testovanie? :grinning:

Holter strojcek je nieco ako EKG, ale monitoruje ti to srdce celych 24 hodin. Mam prolaps mitralnej chlopne :sweat_smile: to je diagnoza, co? Moja jedna chlopna nema taku strukturu ako by mala mat a ked sa uzatvara, tak prepusta trocha krvi, nie je to pre mna zivot ohrozujuce, len mam vysoky tep niekedy, niekedy uplne v klude mam aj 120, bez namahy, takze som bola na preventivne vysetrenie u kardiologa, kedze chcem byt tehu. Povedal, ze sa vobec nemam obmedzovat a ze nemam sa bat ani tehu, ze ma to neohrozi, tak mu budem verit :grinning:
29. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a black bolia ta prsia alebo mas priznaky?
29. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
akurat vas idem docitat, ja som 3dc, mrskujem o 100 6,
29. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix: no dnes som 8 DC od MS, takze som uz zacala 2tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katkamarek: ejha, no ja som si chvilu myslela ze Holter="holder", ze je to z anglictiny nieco na drzanie prs hore :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a black ako ta tie dve opustaju? znamena ze su tehule?
29. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsia ma bolia uz od ovulky... aj minuly mesiac ma tak isto boleli, len mam pocit, ze sa zvacsuju cim dalej tym viac a z tych mojich lentiliek mam zrazu prsia, ktore mi uz aj po stranach zavadzaju :sweat_smile: to som snad nikdy v zivote nezazila :grinning:
pobolieva ma brusko uz asi 5 dni a vcera som citila take silne viacnasobne pichnutie
vcera som sa rano rozplakala kvoli mrtvemu psikovi, ktoreho nemam uz 4 roky :confused:
a obcas citim, ze mi je horuco... u mna to zvacsa byva opacne...
ale bojim sa ze si to vsetko len nahovaram :frowning2: :confounded: uz tolko krat som dufala, ze to vyslo
29. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
opustaju, ze zacinaju klesat a spinit :angry: aj ked im vravim, ze to nemusi nic znamenat... ale nedaju si povedat
29. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak, neviem pri tehu sa že vraj strašne zle dýcha...že stačí vyvinúť malú námahu a už sa zadychčíš ...šak ale keď DR. povedal,že je to OK tak je to OK :wink: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no black okrem tych zvacsenych prs mam i ja take navaly tepla a bolenie podbruska, pichanie vajecnikov, ako pred ovu, tak uvidime co z toho bude, drzme si palce.

Smouli vidis, dalsi priznak u mna - navaly tepla :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
alba tak ja uz mam 4tt :grinning: no a co. uz mam pravo byt psychopat. nie?
blackrose ako dlho ste sa snazili. baby je mi tu s vami dobre.
29. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no ja naopak ...návaly som mala pred ovu a teraz mi je stále zima... :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :slight_smile: vsetkym nam drzim palce, aby sme si nasli krasne // v nedelu rano
a vraj je nejaka uzasna konstalacia hviezd v nedelu rano o 7:15 ohladom rozrastania rodiny... vraj ked sa na to budeme velmi sustredit, tak mame velku sancu :slight_smile: tak ako sa najlepsie susredit? Urobit si tehu test :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix :grinning: dobry pripstup

smouli ja viem, ja sa aj bojim zvyseneho krvneho tlaku, lebo teraz sice mam nizky ale vtehu a este s mojou diagnozou sa to moze zmenit, a bojim sa ze budem musiet kvoli tomu rodit cisarakom :frowning2:
29. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a este ma pobolievaju krize, ale to pripusujem tomu, ze mna casto pobolieva chrbat (aj ked inak)
29. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazili sme sa presne rok... toto je moj 14. cyklus
my mame hlavne dg: zly spermiogram... :unamused:
29. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ale veď to nevadí, že bude cisarským, hlavne aby ste boli v poriadku :dizzy_face:
29. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
black, no aj mna :grinning: ale ja tiez mam problem aj s chrbticou a sedave zamestnanie, takze to je aj z toho :grinning:

a ja sa na to sustredim uz teraz moc, moc, moc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh ze priznak navaly tepla? a ja mam co povedat? ja mam pomaly zimnicu uz tri tyzdne kazdy vecer sa klepem ako rezne :grinning:
29. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
black a papal tvoj nieco na spermije?
29. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby my to tu tak zhypnotizujeme, že nakoniec ozaj všetky budeme mať // :grinning:
lilix: optimizmu nie je nikdy dost! :grinning:
veji ..ja som vcera sedela vo vani s teplou vodou a som mala studeny nos ...moj mm povedal ze vsetko pochopi ale toto nie :grinning: :grinning: :grinning: ja som posledne dni zamrznuta ..uz mi ani vana nepomaha :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked ja by som si chcela zazit ten pocit ako sa trapis, tlacis, ides od bolesti vyletiet z koze a potom akoby mavnutim prutika to vsetko pominie a babatko je na svete :grinning: Niektore zeny sa radsej nechaju porezat, ale ja by som to chcela zazit :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu presne aj ja som ako kus ladu ked diem spat a to hodinu sa hrejem pod dekou oblecena v zupane :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja sa toho strašne bojííííííííííííííííííííííííííííííím :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaka je to najkrajsi pocit aky coskoro zazijes..to sa neda opisat slovami :slight_smile: ...a moj mm povedal ze velmi lutuje ze nebol pri vsetkych 3 porodoch iba pri tom poslednom ... :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek