• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
baby ešte hodinku a idem domoooov...
no najskôr musím skočiť do drogérie a do lekárne samozrejme tiež na zásobu testov :sunglasses:
29. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix, ok, nezufaj, bude vsetko ako ma byt :wink:
albao ako to ze si 2 tt ako to vies tak skoro?
remeli: :grinning: to je taka hra, som len 8 DC, este ani ovulku som nemal
29. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no smouli ja uz len pol hodku :slight_smile: a tiez utekam do lekarne na testy, aby som mala zasobu aj na pondelok rano, lebo bez ohladu na vysledok budem testovat dalej, az kym nebude // alebo nedojde mrcha :grinning: :grinning: :grinning:
katka ked som rodila prvu bol to zaujimavy porod ale bolo mi samej smutno..naozaj...chcela som aby bol pri mne mm ale to bolo ineee nemohol...porod trval asi dokopy vsetko 5 hodin...dalo sa .....druhu som rodila asi 4 hodky...
a najlepsie spominam na 3 porod....bola nedela a ja som este v ten den , umyvala okna...vecer sme si dali s mm vinko, dobry sexik....a o 1 rano som ho budila ze mi praskla voda..bolo to prvy krat lebo pri tych dvoch mi ju prpichovali.....tak sme sadli do auta ...a sli do nemocnice ( do sace ) kym ma priali...bolo asi 2...ziadne bolesti nic....o 3 rano mi dali klystyr bleeee a zacali kontrakcie...o 4,00 sa mala narodila ...moj mm bol cely cas so mnou...neskutocna psychicka podpora...vsetko prebehlo uplne uzastne a nemam absolutne ziadnu traumu s porodou a mam ich za sebou 3 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa zblaznime raz z tych testov :grinning:
29. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix... papal od septembra E-cko 200 mg denne a teraz tri mesiace som mu kupila taky obyc. mulivitamin Calibrum Energy s Q10... tam boli vsetky dolezite vitaminy a mineraly, tak som mu to nasadila, ved vyskusam... ziadne profertil nic. To som chcela riesit az po konzultacii s lekarom ku ktoremu sa chystam vo february (dufam, ze uz nebudem musiet)...

titu, ty zmrzlina :slight_smile: to z tej ovulky urcite! :confounded:
29. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam doma uz len zopar ovu ..kedze mojej ovulke sa akosi neraci :angry: :angry:
29. led 2010 ve 13:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
remeli to tiez vyzera nadejne :wink: skoda, ze si tak malo DPO, by si sa mohla pridat k nam na nedelne testovanie :grinning:
29. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja mam zapchu ako hovado uz 4 dni nic :confounded:
29. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: tak na prvorodicku 5 hodin je skvele :wink: To by som chcela :sweat_smile:
blackrose moj mm bral tri mesiace profertil a vobec nepomohol teraz je zvlast selen a zinok a myslim ze je to lepsie, profertil bol dobry len na to ze mal strasnnu chut na sex ale fakt nehoraznu aj som to citala ze je to normalne pri nich :grinning:
musim ist maly je hroe
29. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz nech je nedela rano :grinning: ale ja sa uz vidim aku facku mi da biely testik :slight_smile:
black urcite nebudes musiet :wink: ty si urcite tehula
29. led 2010 ve 13:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek - dnes som na to myslela, ze ak je dnes uhniezdenie tak sa asi aj velmi rychlo odhniezdilo ake som mala soky z rana... :grinning:
katka ...no davaj pozor aby si nedostala z dvoch stran jedna I a druha I :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu :slight_smile: dakujem... ty si mi to uz predpovedala, ze ked budem mat este dva dni taku teplotu tak som tehula a dnes je ten druhy den :wink: tak davam na tvoje slova :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco remeli? co sa stalo?
29. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, tak toto ma posadi na zadok, ak nebudem sediet, facku dostanem len od bieleho testu :grinning:
29. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved prave rada bosorujem s tymito slovicakmi :slight_smile: :slight_smile: a este radsej som ak sa vyplnia ..aj vejinke som to predpovedala asi tyzden pred tym ako si nasla II :wink:
29. led 2010 ve 13:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja sa normálne začínam báť tej nedele..... :pensive:
29. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka nieeee ty si v nedelu na ten zadok sadnes :wink: a ja tiez ak najdem na teste II ale s ovulky :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked ja tu furt meliem o prizanakoch a tak, ale v kutiku duse neverim, ze by sa to mohlo hned na prvy krat podarit, kedze sme sexikovali len 2 dni pre ovu a moj hlien bol taky divny, ani taky ani taky.
29. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli neboj ber to tak ze v tom niesi sama :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som si zobrala dovolenku aby som isla do skoly odovzdat diplomovku teda len navrh aby som dostala zapocet no a kym som sa tam dostala strasne s tou ba mhd... som asi dva krat utekala na bus uz s ocami na kraji ze to nestihnem.. a stale nieco po ceste az som tam teda dorazila a ona mi povie ze z celej diplomobky mam dobrych 7 stran ostatne von tak tlak 200 na 300 a pomeho domov este teraz sa trasem...
29. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, Katus, ja sa s vami nehram...vy obe ste studnice tehu priznakov a ja absolutne nic... :frowning2:
29. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
black ty si mala ten 6DPO pekne IP ...toto vyjde urcite :wink:
29. led 2010 ve 13:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek