• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
baby vy ste tolko popisali, ze je to nemozne to vsetko citat.

ale vidim, ze testy nakupene ;) tak uz len vydrzat :slight_smile: ale ja za seba nerucim zajtra :grinning: uvidim podla teploty, ako sa mi bude pacit. hihih.
29. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami to si presne vystihla :wink:
29. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky,byla jsem tady naposledy ráno a jak to tady ted čtu ,tak co tady máte za akci,že by tolik těhulek?
29. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, presne ako napisala flam :wink:

Lauri tak mna to uz napadlo, ze ty asi nevydrzis, lebo si to uz skor spominala :wink:
29. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja mam skor pocit, ze sa zajtra rano vsetky nedockavo vrhneme na testy ako skupinka vyhladovanych rotvajlerov a vsetky reci o tom, ako vydrzime, budu v ...
29. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulla akcia :vikendove testovanie :slight_smile:

katka ja mam totiz 10-ky testy, tak by to teoreticky mohlo skor ukazat :grinning: ale ja na rozfiel od vas nemm ani jedne priznak. :sweat_smile:
Holky,jelikož já se řádím do jiné diskuze a sem hodín vžy jen grafík,protože vy jste už profesionálky,tak mi nějak uniklo jak dlouho jste snažilky,jestli se mužu teda zeptat.Já se totiž víc řadím do skupiny po zamlklém potratu,tak o vás nic moc nevím,
soni ja som hrdinka, ja sa priznam, ze nevydrzim :wink:
29. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka sme dve bez priznakov...moje steklenie v podrusku nakoniec zakoncila jedna diskretna navsteva WC - pozn- na obed som mala dusenu zeleninku - veeela dusenej zeleninky... :confounded:
29. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa ja som mala dva missedy, po umelom,, my sa snazime asi 100 rokov, ja som konikovsky inventar :sweat_smile:
29. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicka si to vystihla, ale ja pockam, :slight_smile:

Lauritka a ty si myslis, ze tie moje priznaky su naozaj? to sa len viac sledujem a vymyslam, ty uz si skusena, tak take nebudes vnimat, ja som uplny zaciatocnik, tak mne je vsetko priznak :sweat_smile:

Natullaaa, ja sa snazim prvy mesiac a aj prvy meriam :wink:

ty si ktory DC?

Idem varit uz naozaj, lebo moj mm uz mi volal, ze ide domov a je hladny ako pes :grinning:
29. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ja prdim dva dni , sorry za vyraz, a dnes mam aj hnacku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no zo skusenosti viem, ze kazdu zmenu po ovulke automaticky clovek pripisuje priznakom :slight_smile: keby to bolo pred ovu, tak to ni nevnimame... :slight_smile:
29. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky, v ramci lozenia po FF, akoze na tomto teste mam co vidiet???
http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7608756.html ...ja sa na to vybodnem, okulaaaare mam no nose, tvar 2cm pred obrazovkou...strach a hroza...takze uz je mi fakt jasne, preco ja nemavam tych duchov...som proste testoslepuch.
29. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka ja tam tú druhú čiarku pekne vidím :sweat_smile: :grinning:
29. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni :rolling_eyes: nemáš náhodou oči môjho manžela? :rolling_eyes: :grinning:
29. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ja tam naopak slabu ruzovu ciarku vidim :sweat_smile: ty nemas vycvicene oko na tiene .
29. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam...vsak tam nic nie je...len ked kuknem na obrazovku tak tangencialne, akoby z rohu, tak vidim taky tien, ale jak kukam priamo, tak trt makovy... :frowning2:
29. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ani vejinkin manzel by tomu neveril, ani moj. oni len dialnice vidia :grinning:
Lauri,na to že si inventář,tak vypadaš dobře :slight_smile: .A byla si na laparoskopi ínebo se nějak lečiš,nebo máš vše OK a prostě to nejde.To jsou blbé otázky co,ale já se snažím třetí cyklus a už mi to příjde věčnost,tak vidím co bude až pujde pryč ta moje cysta,které se u mě už tolik roku tak líbi,kdyby se u mě líbilo těm miminkám tak jako te cystě,tak už mám školku
lauri môj muž by len sucho skonštatoval: však je tam prd :rolling_eyes: :grinning:
29. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha...tak teraz budte frajerky, dalsi poklad z FF...
http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7608573.html
29. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni vidím :sweat_smile: :zipper_mouth:
29. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K. uz to necham tak, ale z toho vyplyva, ze pre mna nema zmysel testit pred nejakym 15DPO. :rolling_eyes:
29. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni na oboch to vidiet :wink: je to slabunke, ale je
natula bola som aj na laparke, vsetko , genetika, imuno , trombofilie, chlamydie, atd atd. :slight_smile: trosku horsi spg.

proste to nejde. :angry: ale raz to pojde . :dizzy_face:
Ma nerozculuj aj ty, Katka...
29. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,

raz tu bol link na tribulus terrestris so zinkom pre muzov.... neviete ci pomaha len na mnozstvo potvoriek alebo aj morfologiu?? :confused: resp. comu pomaha ? :sweat_smile:
29. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vidim soni aj tam, slabunku ale je tam ;)
29. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek