• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
salute: no myslim, ze potom by si vsetky baby tu vyskusali dat tie tt pre stastie :grinning: :grinning: Uvidime, ja sa len zabavam, tento mesiac to beriem zlahka. Ani ovu testiky nebudem robit, vsak uz mam len chudacik jeden posledny. A tehu nemam ziadne. Tento mesiac bude uuuuuplne bez analyzy, trochu odrelaxujem
29. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj soldi :D.. ja som ju bola trosku vybehat,tak lezi pri mne na gauci .
29. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: aj ona si tak rada chladi brusko na snehu? :dizzy_face: Na to sa tak rada pozeram.
29. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, tak to Ta obdivujem, mne sa dnes nikde nechcelo. lenivka som :slight_smile:
prisla dnes kamaratka, tak som ju doucovala integraly a derivacie, no fuuuuuj :sweat_smile:
29. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ano :slight_smile: vobec jej nie je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ked ona je taka smutna ked nejde na dlhsiu prechadzku.. :slight_smile:
29. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte znova baby.
bola som sa napapat, tak som sa neozyvala.

lauri, tak uz len musime dufat, ze z toho keksiku den pred ovu nieco bude. :grinning: :wink:

albao, ty si tehotna? :astonished: hod grafik alebo test. gratulujem ti. :wink:
29. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj pocit zimy moze byt tehu priznak???????????????? ja mam skor navaly tepla a pritom ine cykly mi bolo stale zima :confused:
29. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry nie je tehu, len si dala tt z recesie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ach baby, preco ma tak pletiete. :angry: :grinning:
jerryomona: nieeee :grinning: :grinning: :grinning: To je len hra :wink: Ja som po MS, len 8DC. Len sa tak hram, ako by to vyzeralo. 2tt tu urcite nikdo na celom konikovi nema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca: ja viem, ze sa tu hovori, ze ked je cloveku zima, ze je to tehu priznak. Ale moja svagrina bola na tom opacne. Pred tehu bola zmrzlina a pocas tehu jej bolo zase stale horuco. Tak si vyber! :grinning:
29. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, aj ja mam navaly tepla a je mi potom zima, no zas som akasi prechladnuta. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz som si merala telesnu teplotu a bola iba 36,5.
tak to bud budeme vsetky tehotne alebo chore. :grinning:
29. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao a ja som sa cudovala, ze nemas nikde ani testy ani grafy. ty potvora. :grinning: :grinning:
a kto sa tu este takto hra na tehotnu? nie ze zas niekomu zagratulujem. nabuduce budem vyzadovat doklady - testy a grafy. :grinning:
29. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerrymona, :slight_smile: tak ja radsej beriem tu prvu moznost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, aj ja by som brala prvu moznost.
no ja testovat asi nebudem, necham sa prekvapit. a ked dojde mrcha, tak je jasne. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerrymona: myslim, ze este lilix? Ale mozno si to uz zrusila :slight_smile: Ja sa iba tesim, vcera mi este len skoncila mrcha, bola som 1tt a aha, uz som 2tt! :grinning: :grinning: Vies, ked inak tam tie tt neviem dostat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerrymona, ktorý si DC?
29. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky muz uspava maleho a ja mam pauzu :wink:
29. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji, ty mas dobreho manzelika ze ta necha vegetit , tak je to spravne :grinning:
ako sa citis..
29. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, u lilix som to uz videla, no ona mala v zatvorke, ze si robila iba srandu. takze u nej som si bola ista. ty si ma prekvapila. :grinning:

natalca, takto vyzeram. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5
29. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerrymona zatial fajn :wink:
29. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,aj ja som tu, len ma mm odtahuje od kona :grinning:
on by chcel sexik, ale mne sa akosi nechce,ked viem,ze idem o chvilu testovat :sweat_smile:
okrem toho sa aj bojim, ci by som si nejako nemohla ublizit a teda aj tej pidibodocke, ak tam je :grinning:
29. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca, hod ty svoj graf.
29. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek, ja som minuly cyklus tiez takto rozmyslala. no myslim, ze sa prilis strachujeme. ak tam nieco ma byt, tak bude. a ak nie, tak si to tam hore niekto alebo priroda zariadi po svojom.

mas velmi peknu fotku v pase. :wink:
29. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry pekna ovulka :wink:
29. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek, ano pekna ovulka a hlavne kolko sexu bolo PRED nou. :sweat_smile:
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem jerry, to je moja najoblubenejsia svadobna, teda okrem ostatnych. :grinning:
bambi dobre nic mi nieje az mi je to divne len jazva ma boli...zeby sa male roztahovalo? :sweat_smile:
ahojte len som prisla mrknut a pozeram, ze katka mas rovnake obavz ako ja :sweat_smile: a ja som si myslela, ze to mozem byt jedina trubka :grinning: (prepac, nenazyvam ta trubkou) :wink:
mne sa minuly mesiac stalo, ze ma pocas sexiku zacalo boliet ako na mrchu a do 2 dni som dostala :frowning2: a nejako skor ako obvykle, tak som sa zlakla, ze co ak sa nieco stalo... ale to su asi hluposti.
29. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek