• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
tak vejinka jsem s tebou 6tt ale jen ze srandy jsem byla zvědavá co to ukáže. :grinning:
29. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim skorospolumenovkyna.
ja tam hore mam 0,00nic, takze by som brala viac. :grinning:
29. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmona :grinning: take mame pekne nicky :grinning:
ja mam hysaaaaaaaaaaaaaaaaaaak už asi dva dni v kuse bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim necem isť do nemocniceeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, prestante s tymi vymyslenymi tehotenstvami. kto to tu ma rozpoznat. :grinning:
29. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jarymona.. nechaj nas nechsa chvilu potesime..
29. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjanka, drzim ti palce, aby laparka pomohla... :dizzy_face: :dizzy_face: verim ti, ja uz len ked idem k niekomu na navstevu do nemocnice, tak sa uz citim byt chora. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jerrymona oprava
jerrymona - ja si to ani nemôžem dať tt - mala by som tam -3tt :grinning: kedže tento mesiac je pasé :grinning:
Ciao, babule, skoda, ze tu nie je Smouli a Katuska, v ramci ich pocetnych tehu priznakov sa hlasim aj ja...konacne mam prvy, prave som doobimala WC misu...jaj ked to bude skor z pazravosti - veeelka bageta s pastekou + asi pol kila hranolcekov....Smouli, Katus, beriete ma do trojky? :confounded:
29. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix, ked ja uz sa vytesujem s vami a v kutiku srdca uprimne zavidim a vy takto. :grinning:
29. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, to nikdy nevies, ci je to iba z pazravosti. :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmona - dik - určite sa ozvem ak to prežijem - ale notebook si neberiem do nemocky tak až z domu jedine že by som odkazala po niekom :grinning:
29. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerymona.. ked aj my sa taak dlho snazime vyse roka, od maja 2008 s pauzickami.. tak uz harasiiii. to je len take rozptylenie, co tu este nebolo..mne je zimaaa.
29. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmona, ja to praveze viem, este stale sa mi - sprepacenim - grga-po tej prekliatej pasteke...A baby dnes rozpravali o svojich tehu priznakoch a ja som bola nestastna, ze ziadny nemam... :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka jasné som už tu a beriem ŤA do skupiny ,,príznaky tehu,, :grinning:
tak ja som sa na tej večery dožrala ako kôň - teraz tu fučím uffffffffffffffff
29. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli :confounded: preco sme take pazrave...uz nechcem pasteku vidiet 100 rokov...
29. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
snoicka ja som zrala dresing a mala som opacny problem.. prehnalo ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix, aj mne je zima. zeby tehu priznak? :grinning:
ja sa snazim od novembra 2008.

sonicka, ale ale, ty si chcela patrit medzi tych, ktori maji priznaky. :grinning: ale nie. to bolo len zo srandy. ja neznasam uz len ten pocit, ze budem vracat. bleeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jjanka, neboj, pockame si tu na teba. :wink:
29. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco mne kazdy przni meno...sinicka, donicka, snoicka :grinning: :grinning: :grinning: lilix, zda sa, ze v zime naberame tukovu vrstvu, aby nas hriala...ale co na to nas zaludok... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu babulky ja už idem s´pať..mám brucho ako balón sme sa tu asi dneska viacere ,,prežrali,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmona, jasne ze by som chcela mat priznaky, ale hlavne, aby tie priznaky mali aj realny podklad... :dizzy_face: :dizzy_face:
Smouli, vstaaavat a cvicit..... :grinning:
prepac sonicka to tie zamrznute ruky a unava a rychlopis..
u mna to bude pms - zrava nemoc.. uz dost o jedle lebo idem vyjest chladnicku. mame este francuzaky.
29. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sa snažime od cca januar-februar 2008 - kua to su už dva roky neskutočné :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak sa pridavam k pazravym. teraz som mala puding a mam chut na chlieb s rybacou pomazankou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: len nechcem dopadnut ako sonicka. :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mavam skor chut na sladke, ale nic take nemame...robime s kamoskou babsku jazdu bez mm a mame vsetko mozne, len sladkosti nie...
babska jazda-prejedanie, DVD, skory spanok...sa citim ako dochodkyna... :grinning: ale je mi fajn...az na tu pasteku..bleee
29. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmona, to ti nezelam :confounded: ...radsej krot svoje vasne... :confounded: :confounded:
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, padol mi net, nie, ja nemam ziadne priznaky :frowning2: takze zatial netestujem :pensive:
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalca, odporucam pasteku -bocikova pomazanka-zarucene jeden budes mat...
29. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjanka, ani mne sa nezdalo, ze sa snazime uz cez rok a zatial bezuspesne. vdaka stresu, ktory mam, to ubieha velmi rychlo.
29. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek