• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
babulky tak som kuk teraz kŕčok už neviem čo mám robiť, stále vymýšľam
no a ani polku palca som tam nemala a už som ho nahmatala tvrdy ako kameň a taký bol väčší ako inokedy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
30. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ano taky je po ovulke, to je tzv. nefertilna poloha. taky zostava aj pri tehu, pred mrchou makne a posuva sa vyssie, cca 2-3 dni pred.
30. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, kym nie je makky, tak je to fajn :slight_smile:
a co testik? vydrzala si dnes netestnut?
30. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a čo myslíš, mám šancu s tými rozskákanými BT teplotami ????
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
30. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla vydržala, ale do zajtra je ešte ďaleko...možno odolám a možno podľahnem... neviem :sweat_smile:
30. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja teplotka si dnes skocila bungee jumping :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2bb89a
30. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi tak to vypadá na pekný IP :dizzy_face:
30. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky....vy ste tu asi spicka na grafy a vsetko,co je spojene s Bt
BT meriam uz od maja...moje teplotky vzdy po mrche klesnu na tych 36,2....a pocas plodnych dni stupnu,teda pocas ovulky stupnu a drzia sa na urovni 36,8 aj na 37....tam sa drzia 14-15dni a potom pokles a mrcha.....
moj lekar tvrdi,ze nemam ovulaciu.....ze teploty a meranie BT je zastarale a nepresne.... :angry:
nasadil mi clostil,teraz beriem 3cyklus a grafy vyzeraju rovnako ako pred branim.....no trapi ma,ze sa mi po clostile vytratil moj egghlien :frowning2: ...nemam skoro ziadny a to som ho mavala vela.... :cry:

tak teraz babo rad :grinning: :....mam ovulku,ked mam pekne grafy,alebo nemam a mam pokracovat v brani clostilu i na ukor hlienu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a grafy vyzeraju rovnako,ci s clostilom,ci bez)
30. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy, tak ani ja nie som prebornicka, ale BT teda urcite nie je zastarala metoda, to skor ten Tvoj doktor je zastaraly :wink:

pri clostiku mas menej hlienu, lebo on ho obmedzuje, cize je to mierne kontraproduktivne.

a HP Ti robil? a utz pri clostile Ti robi?

smouli: ha ha, to pochybujem, ze by bol az taky vyrazny :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli pokial bola ovulka, sanca je vzdy ;) ved si pozri na FF ake mozu byt vselijake tehu grafy, co by clovek nepovedal,....
30. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
daiszysuhlasim so soldi. ak sa metoda STM robi presne podla pravidiel, tak je to na 99%. :wink:

to jedno perecento davam vynimkam. :grinning:

a clostyl vysusuje, ja mam podobny problem, skus pupalkovy olej. a ze vraj aj robitussin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, nie len tvoja dnes skakala bungee :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

soldi, ved to je ukazkovy IP :wink:
uz len cakat na zvysenie

smouli moj krcok je stale niekde hore, vecer je trosku tvrdsi a viac poklesnuty, ale cez den je hore, tak ja uz toto nechapem, ty to mas dobre ked, je uz dole
30. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem obedit. :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja som ho doteraz vždy kukala len podvečer ešte nikdy cez deň...možno večer bude tam, kde v vždy býva.... :fearful:
30. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hormonalny mi robil,hormony v poriadku...a UTZ....chodim,teda vzdy idem ten 12-13DC....foliky mam vzdy tych 14-16mm....ale to som mala aj bez clostilu :wink:
30. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy, no a na zaklade coho potom zistil, ze nemas ovulku? A ked mas na ten 13 DC folik 14-16 mm, tak ovulku by si mala mat okolo 16-17 DC, ako to v skutocnosti vychadza?
30. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ovulka mi podla teplot vychadza kazdy mesiac na ten 15-16DC....najviac 17DC.....
a na zaklade coho :confused: ?tak neviem....proste kukol moje grafy,vraj blbost...ovulka neni a dal clostil.....pritom niekedy v juli som bola na preventivke(naplanovala som si ju na 14DC,tesne pred ovulkou)....a videl krasne vajicko 18mm.....vraj som zdrava zena,no a po polroku nezdaru...nasadil clostil,vraj ovulku inak nemam.... :frowning2:
30. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
30. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy, tak ja nie som ziadna odbornicka, ale ja by som na tvojom mieste clostil nebrala a zmenila by som lekara, ved odporuje sam sebe. Ci sa mu vidi, ze mas ovulku neskoro, ked nie je na 14 DC? :grinning: Lebo inak si to neviem vysvetlit :wink:
30. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si myslim :grinning:
teraz som tesne pred ovulkou.....14DC....teplotka je 36,2.....tak cakam na raketovy vystup :grinning:
a od buduceho cyklu clostil neberiem....radsej egghlien ako zbytocne svinstvo v sebe
a verim,ze BT je spolahliva,aj ked moj lekar je jej odporcom :angry:
diky baby za odpovede :wink:
30. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy, vela lekarov co pisu baby tu na koniku si dokonca ziada, aby im pacientky nosili grafy, ak si ich robia, takze to len ten lekar bude nejaky predpotopny :wink: Aj podla mna je BT spolahliva, takze vykasli sa na to co on hovori, lebo ocividne sa do toho nerozumie a zmen lekara :grinning:
30. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veji, ako zub, uz neboli?
30. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby co to nevidim??? no ja umrem z vas tak mae testovat zajtra a testujete dnes..to je sila...lauri ja ho tam vidiiim ...joj keby som tak zajtra odesiatej tu mohla byt ale budem az okolo tej jednej skor sa neda...a inka baby robte si z ranneho mocu a ja verim ze miimalne 5 tehulienok tu bude..teda uz aj je :wink: mahul, lauritka, urcite aj smouli,black a sonickA :wink:
30. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek ee ale dnes bola mixovana ryba a zemiakove pyre a k tomu vyziva..istota je gulomet :grinning:
30. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji a preco az okolo jedenastej?
30. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
akej jedenastej??
30. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, som zle precitala :slight_smile: preco az okolo jednej?
30. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lebo doobede sa mi neda s malym sa hram a nemozem sa flakat na pc...na pc mozem byt len vtedy ked maly spi :wink:
30. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veji, ale ked si taka zvedava, tak nehovor, ze si nenajdes desat minut, aby si sem nakukla :grinning:
30. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek