• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
to co sa pise na testoch ze 3-5den po styku je marketingovy tah,a vyjdu pozit len tym ktore mali ovu skoro alebo nevedeli ze otehu uz minuly mesiac...
31. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby musim uz ist, lebo ja som v robote, tak sa idem tvarit, za aj nieco robim... :zipper_mouth:
xena, presne tak. 3-5 dni po tyku? CHACHACHA
soni, ty mavas taku dlhu lf? :confused:
31. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, tu je to vysvetlene s tymi hormonmi:

http://www.peeonastick.com/opkhpt.html
31. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lisa. j aku dlhu LF? :confused: kukas moj graf z min. mesiaca? Lebo si niesom ista, ci bola ovu, tak mozno to bol anovulacny...aj ten mesiac pred tym bol anovul...
31. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, soni, ten minuly som kukala
31. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko... ja som si trocha prispala :grinning: a moja teplota dnes

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

ale moc juj neberem do uvahy uvidim zajtra lebo som isla spat o tretej a memrala som vzdy v tu istu hodinu ale to bolo o siestej cize za tri hodky a trocha som pila a fajcila viac ako inokedy :grinning:
31. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa,tak ked dnes ani ciarka na ovu teste, tak stopro nie som v tom? :frowning2:
31. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lisa, no uvidim, aku dlhu LF budem mat tento mesiac, lebo zda sa ..klop klop na drevo..., ze ovu fakt bola...
:sweat_smile:
babule, keď najhoršie je na tom to, že mňa to testovanie vôbec neláka ráno, ale až tak cez deň sa neviem ovládnuť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
toja, ale nie, pockaj, ci dojde mrcha :wink:
31. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja:tak nejak.....najistejsie v den vynechania mrchy... :slight_smile:
skladam moj obdiv vsetkym testovackam...ja sa obavam ze nebudem schopna testovat ani ked budem musiet :slight_smile: aj ked som tu kedysi v inej teme razila nazor,ze radsej skor testnut a bude clovek vediet na com je a ak sa to zmeni po opatovnom testnuti na pozit,bude to prijemne prekvapko....
31. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to som zvedava ako nam to dlho vydrzi to netestovanie, ako dlho budeme odolavat :slight_smile: ja pre istotu doma ziadne testy nemam
31. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem vas docitat, to kedy ste tolko stihli popisat? :wink:
31. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, smouli, neviem, co ti na to radit...snad, ze nedrz doma testy a vyhybaj sa lekarniam... :unamused: ale to je asi riadna blbost, taka rada
31. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som za to,aby sa testovalo az ked vynechaju kramy.ja viem,ze je to tazke ovladnut :grinning: :grinning: :grinning: ,ale fakt to nema zmysel skor..to rovno mozem podat lotto za tu sumu,to je to iste
31. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
moukuska, myslim, ze nebude problem v mojom pripade, fakt ma vyliecil minuly cyklus...jedine, ked by som testovala skor, by bolo ako teraz, ked som chodila k zubarovi a potrebovala som rtg spravit, tak pre istotu...ale inak az po vynechani mrchy
31. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som už ten tehu test otočila zo všetkých strán a z jedného uhla tam vidím pipipipipididucha, nechcela som vám to písať, ale nevydržala som to....
voľným okom je to neviditeľné, iba keď sa na to dívam asi 5min...ale to si asi nahováram, že tam čosi vidím...ufff ale musela som vám to napísať....a je to sivé nie ružové :rolling_eyes:
31. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, smouli, teraz ma napadlo, zakazdym, ked budes mat chut si kupit test, si odloz tie peniaze, a potom si radsej "kup nieco na seba" :wink:
31. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinkalenka ved este spravis kontrolny test o par dni a uvidis :wink: zatial drzim palce
31. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli na sivých duchov kašli :pensive: Uvidíš, že dojde na moje slová... ja si myslím, že si 5dpo dnes :wink: A nepíš, že aj tak ste sa nesnažili vtedy, lebo ste sa snažili deň predtým a to tak akurát stačí na dievčatko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj lisa.j no to som si už aj ja pomyslela, ale čo mám z tých vecí, keď silnejšie je pre mňa testovanie, vždy na začiatku cyklu si poviem...aká som teraz kľudná, nechápem ako sa nemôžem po ovu ovládať....
ked si predstavim, kolko by som bola minula na testy, kebyze stale testujem, za tych 5 rokov, co sa nedarilo....teeeeeeeeeeeeeeda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
lisa.j no ja verím,že ma to časom prejde.... :sunglasses:
tak z toho by bol už slušný balí za 5 rokov :sweat_smile:
31. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie balí ale balík :sunglasses:
jeej, flam, az teraz som si vsimla, ze uz viete, co cakate...pekne :slight_smile: ..a krasne meno, ja som za slovenske mena :wink: ja som mala termin podobny, ale nakoniec bol z toho maj
flamenga ďakujem budem veriť nech je to už ten 17 či 22DC len nech to vyjde.... :dizzy_face:
31. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, tak ja drzim palceky, aby ta z toho nevyliecil cas, teda aby ste necakali dlho a dockali sa :slight_smile:
31. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli :dizzy_face: :dizzy_face:

lisa hej, z našej dvojtýždňovej Terezky (tak sme Janka dva týždne volali) sa stal človiečik s pipíkom :grinning:
31. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek