• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
jaaj, a ja ze odkial mi je ten nick znamy :grinning: Uz si skoncila, lebo na teba velmi nadavali :grinning: :grinning: :grinning:, ale nie to len zartujem, inak som premyslala, to vy ako adminky nic nerobite len kukate vsetky temy a albumy, a fotky? Alebo len na niekoho podnet reagujete a upravujete prispevky a fotky? :wink:
1. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit mozes :wink:
1. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
editka: vitáááj :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
1. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka, dakujem :grinning: no dufam veru, ze sa rychlo zadari :grinning:
ahoj Edit :slight_smile: a vy ste len tak na prirodno, ci aj mate nejaky problem? :slight_smile:
beries clostil?
1. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme zatiaľ na prírodno snažíme sa už od septembra 09, mm bol na spermiograme tam je všetko ok on teraz berie vitamín E a ja femibion 800 a ked sa nám do 3 mesiacov nezadarí tak nás lekár pošle na dalšie vyšetrenia :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a preco taky smutny smalik? :frowning2: :grinning:
vsak jedno dietatko uz mate, tak druhe hadam nebude ziadny problem :grinning:
1. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
prečo tak skoro po pár mesiacoch snaženia? :astonished: ved sa tusím posiela až ked sa nedarí viac ako rok ten rok je taký optimálny ak sa zdravému páru nezadarí do roka max. roka a pol tak sa hladá ak je príčina
1. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby
1. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo doki ku ktorému chodím má za niečo zlé svedomie tak si to takto chce vyžehliť
1. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
editak a čo ti ten dr. spravil :astonished:
1. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veji :slight_smile:
dnes sa uz citis lepsie? :grinning:
1. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je tak že moja prvorodená dcerka nemá ľavú ručičku od ľakťa dole a u neho som si dávala vtedy robiť 4d sono a on nám nejako zabudol povedať že nebude ručička no a podľa mňa si to touto cestou chce vyžehliť
1. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit čo ti spravil?
1. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ahoj..dnes mi na podiv nic nieje :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak ja zas mela vcera na vice citlivem ovu testu //, na mene ducha. a dnes zas duch. tak se ovu asi tentokrat nedockam.
ale upravila jsem si na ff graf tak, ze jsem vyhazela ovu testy, a uz vypada lip :grinning: sice to nedpovida, ale lip se na to kouka. a od pristiho mesice zase clostik.

titu - gratuluju!!! tak hlavne ze ses dockala :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi, Edit, a to ste zistili az pri porode? to mi je luto :unamused:
ale inac vyzera ako maly anjelik :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neva je to naše zlatíčko no výzor anielika ale je to poriadna čertica :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože edit pekný hajzlík :astonished: :angry: :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita: priroda sa s nami zahrava. Ale u nas na plavaren chodilo dievca, nemala ani laket, ale vo vode som teda na nu zdaleka nemala. Plavala jak drak. Drzim Beatke palceky, ma nadherne krasne velikaaanske ocicka :wink: A snad sa medzi nami dlho neohrejes a budes tehulkovat :wink:
1. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit - to me mrzi :frowning2: ale je to fesanda :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ani nie ale to bol môj predošlý gyn. lebo ten nám aj rátal 10 prstov na ruke no asi sa nenaučil poriadne počítať :grinning:
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano bola som adminka, co sa registracie tyka podla toho sa neriad, bola som registrovana na skoro samych zaciatkoch mojasvadba.sk

co sa tyka problemov s otehotnenim, je ich vela, zbytocne vypisovat, furt vyskakuju nove a zada sa ze opravnene..alebo co :pensive:
1. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
edita: no minule sme to tu rozoberali, ze zohnat dobreho gynekologa je dar z nebies
1. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zdá sa že terajší je ok dúfam ale jedno som sa naučila nedôverovať len dúfam že pri druhom bude všetko ok a aj váha bude ok
1. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja takého máááááááám alabao :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a nevymenila by som ho za nič a svete, mladý, fešný, odborník a vdaka jeho iniciatýve sme neprišli aj o druhé bábo a u neho som aj rodila
1. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
anax, tak to ma mrzi :pensive:
1. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
iniciatíve, albao ach jo tolko preklepov to som celá ja :grinning:
1. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirip: :grinning: :grinning: :grinning: tak si ho drz! Priputaj si ho na retiazku, nech ti neujde :grinning: :grinning: :grinning: Mala je rozkosna. Uz by som aj brala takeho drobecka, vsak uz nas to snazenie trochu potrapilo ...
1. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek