Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nela00
22. črc 2009

micha minulý týždeň, tuším v piatok
lauri ja už začínam googliťaj liečiteľov 😕

anjelinka
22. črc 2009

Je to ten pan Otruba? Lebo v Archive som to nasla pod 21. julom, ak je to ono...taky Cech?

lauritka
22. črc 2009

neli ja som bola u nas v KE aj u Bulharskeho liecitela, u bylinkarky , vestice.. a prd z toho 😖

michalag
22. črc 2009

nelka, ten liecitel sa volal Vladimir Vaňo 😉

anjelinka
22. črc 2009

jj, teraz to akurat pozeram, toho Vana...
lauri, u akeho bulh.liecitela? ja som bola u slovenskeho tu v kosiciach, nakecal, kopec penazi som tam nechala, ale inak...niektore veci uhadol???alebo to fakt videl???neviem...

maahuliena
22. črc 2009

vdaka babule, vždy mi poradíte 😉

lauritka
22. črc 2009

jedine ma napadlo, ze by bolo este dobre skusit akupunkturu 😅

lauritka
22. črc 2009

anjelnika on zvykne chodit raz za rok do KE, liecil aj chlapca na voziku, obycajne je tu pred zaciatkom leta, april-maj.
a ordinoval v miestnostii, ako je restauracia bosorka pri spolocenskom pavilone na terase.

potom sme s kamoskou boli aj u bylinkarky, predpisala na pit caje...ale kde nic tu nic. 🙄

u jednej ciganky som zase dozevdela, ze som prekliata a musi ma odkliat, ale treba doniets vela penazi 😅 a velke biele sviecky...

proste presla som si asi vsetkym... 😎 a ako vidite stale nie som tehotna.

sarai
22. črc 2009

ahojte baby, ak uz riesite vselico, ako aj liecitelov, mam na vas taku otazku. skusali ste to niekedy aj cez menzes? zevraj niektore zeny tak zostali tehotne.

lauritka
22. črc 2009

a mala som doma aj rocny vypocet od Jonasa 😉 proste su to nevysvetlitelne veci, a riadi ich nejaka vyssia moc 😕 inac uz neviem...

lauritka
22. črc 2009

sarai.... ze vraj .... 😝 na to mam svoj nazor, pokial mi niekto neukaze graf, ze sa to fakt stalo cez MS, neuverim 😵

anjelinka
22. črc 2009

Mne napriklad spominany liecitel povedal, ze "bol problem na pravom vajecniku? operovali vas? nemate ho cely", atd...proste vela veci...a povedal, ze otehotnejem v oktobri 2009, lebo ze mam problem s hormonmi, potom mi povedal, ze mam hned vysadit lieky na stitnu zlazu, pritom som mu ani slovo nepovedala, ze nieco beriem a chodim na endo...povedal, ze mi spatia, ze mi je z nich zle, bola to pravda, lebo odkedy som ich brala, mala som strasne zavraty, bolo mi na zvracanie, ospala som bola, potom som to prestala brat a bolo ok...
No stale mam respekt pred takymi vecami a akosi neviem, ci verit...

lauri a doniesla si jej vela penazi? 😀 lebo moja kamoska tiez u nejakej bola a tiez jej povedala, ze je prekliata a ma doniest velke biele sviecky...asi to bola ta ista.

lauritka
22. črc 2009

anjelinka , vyprdla som sa na to 😅 to bola ta ciganka, co chodi aj po meste a otravuje ludi a chce vestit z ruky, vies taka stara olasska...

ja nevravim, ze nie su veci medzi nebou a zemou, ale velakrat su liecitelia aj vestice len dobri psychologovia 🙂

anjelinka
22. črc 2009

lauritka, nejaka Iboja, ze? nas uz s kamaratkou zastavila velakrat, minule pobehovala po trhu dominikanskom v sobotu a otravovala ludi 🙄 . Presne, kamoska bola u nej...a potom este dalsia znama, ktoru som roky nevidela, mala choru mamu a nevedeli jej zistit, ze co jej je, tak tiez isla za dotycnou a ta jej povedala, ze biele sviecky, biele kapesniky ma doniest....ale neviem, ako to dopadlo, lebo som ju potom uz nevidela tu znamu.

lauritka
22. črc 2009

no urcite je to ona :P ja som tam bola v zime uz par rokov dozadu, a este mi obdivovala kozuch, ze by bol dobry pre jej dceru.. asi myslela , ze ho len tak darujem za vestenie 😅 no a potom samozrejem tolko a tolko veci treba a tolko a tolko penazi sa ma akoze polozit na stol pri "odhanani kliatby " to uz bolo na mna privela 😅

anjelinka
22. črc 2009

boze, ja by som sa aj bala...inak, ona mi taka falosna pripada 😖 ..dobre, ze si tam potom uz nesla...a ked si bola aj si daco platila?

kell
22. črc 2009

Ahojky holky! Jak vás tak čtu, taky mám zkušenost s různými léčiteli a mám doma taky astrologický kalendář 😅 ! A normálně skoro všechny ty plodné dny zasahují do menzes. Takže jsem byla hned jak dorazil sklamaná. Jinak můj graf je tento měsíc fakt podivuhodný.
http://www.fertilityfriend.com/home/1ff219

sonicc
22. črc 2009

BT nesklamala.... Rano 36,7 a mrcha uz dosla. Snazime sa uz skoro pol roka a BT som objavila az nedavno 😅 takze to bol moj prvy merani cyklus a to som merala az od 13 DC a vtedy som mala 37,2. Takze tento zacinam pekne odzaciatku a uz snad trafime 🙂
Lauritka ty sa v tom pekne vyznas, prosim ta mozes mi poradit? Mavam v poslednej dobe kratke cykly-26d. Kedze tento som mala na 13DC 37,2 pravdepod.budem mavat velmi skoru OVU vsak?
Mam si merat aj cez mrchu? Ktorý deň začinate meriat? Ja mam mrchu tak zo 5 az 7 dni niekedy.

lauritka
22. črc 2009

ah dali sme je len nejake drbone, asi 100 sk. je divna.. fakt ako bosorka 😀
kell aj ty si mala jonase? ja neviem, ale ja by som u teba tipovala ovulku skor hmm. ked vymazes tu teplotu na 10 dc ? stane sa nieco s grafom ? 🙂

lauritka
22. črc 2009

sonicc je mi luto, ze dosla 😒 staci ti zacat merat az po mrche , od nejakeho 6dc. ano moze byt ovu skor, aj ja mavam teraz kratsie cykly kuk album, 26 dni. takze ovulku budes mat okolo 11-12 DC.

sarai
22. črc 2009

zevraj to castokrat odporucaju aj gynekologovia vyskusat to pocas menzesu. ked ja uz fakt neviem, ovulku mavam kazdy cyklus, aj nam celkom vychadza snazenie v tom case a stale nic. preto mi napada vselico.
inac ti liecitelia, nie kazdemu sa da verit. ale je to mozno dost aj o psychike, ked veris, ze ti pomoze, tak to ti moze naozaj aj pomoct.

anjelinka
22. črc 2009

lauri, no od nas pytala ked kamoske vestila na ulici 200sk, a kamoska by jej hned dala, ale vravim, nemame peniaze, najviac 40sk vam mozeme dat, no tak ano, ano, dajte aspon tolko a s usmevom odisla 😀

moja znama si teraz objednala vypocet od jonasa, som jej vravela, ze zbytocne vyhodi prasule, ale nie...reku, sak si to pozri aj na tej stranke nemeckej, to iste ti vyrata...ale ved nech vyskusa..

anjelinka
22. črc 2009

sarai, manzelik bol na SPG?

lauritka
22. črc 2009

sarai u mna pozitivne myslenie nejak nezabera, tiez som verila tolkym veciam, ze mi pomozu k tehu... 😅
nakoniec mi k tehu pomohli len lekari, aj ked to dopadlo ako to dopadlo. sarai a kolko sa snazite?? aj zdravemu paru moze trvat rok, rok aj pol kym otehotnie. statistika, ze otehotnies v prvom cykle je 15 % .

anjelinka
22. črc 2009

idem skapat, tak horuco mame v kancli, ani ventilator, ani otvorene okno a dvere nezaberaju 🙄 🙄

katkaajurko
22. črc 2009

ja mam tiez sprostredkovane 4 skusenosti s vesticami - a jednu s "bielou carodejncou"...takze moja byvala svokra bola u troch vestic-ked som chodila s jej synom - kazda povedala nieco ine ale viac menej predpovedali do roka najeke vnucata, pracu a tak - no a nic z toho sa nesplnilo - ani jej, ani synovi (mali sme mat uz tusim dve deti teraz-a to ani nie sme spolu,on nie je zenaty,ani deti nema) druhy jej syn mal zit v dome s 3 detmi 😀 (to nevedela,ze on je dost neschopny) takze zije stale s mamou a deti samozrejme nema...

no potom bola kamoska po rozchode s priatelom po 7 rokoch..bola samozrejme na prasky tak sla.. som jej hovorila,nech to neberie vazne ze je to kravina-ze len zarabaju.. ale sla - tak jej predpovedala,ze sa znova stretnu okolo 25ky a uz asi zostanu spolu... HAHAHA teraz ma 28 a vydala sa za niekoho uuuuuuplne ineho - blbe je to - ze take dva roky po vestbe si nepripustila nikoho k srdcu a bola sama a ani poriadne nerandila - sak vestica povedala-ze sa aj tak stretnu znova... teda z pohladu zvonku

ja som bola u bielej carodejnice - co ma zobrala jedna dobra znama- vesti podla mna za veela penazi (ja som sla koli velkemu problemu v rodine) a mila zlata mi povedala - ked si ho vypocula - ze uz je "5 minut po dvanastej" a neda sa asi uz moc zmenit (to som vedela aj bez nej-sak inak by som tam nechodila) ... ze sa skusi priebezne toho cloveka "ocistovat" na dialku -ale ze to aspon rok potrva... no a byvala v mega obrovskej vile ako v amerike, mala na vestenie zvlast pristavbu, s predmiestnostou s kuchynkou-kde cakal vzdy dalsi clovek-tam obsluhovala jej dcera-akoze uvarila caj,kavu, pustila hudbu a tak... cize super vynosny obchod podla mna 🙄 🙄 🙄 cize nepomohla ani prd.

lauritka
22. črc 2009

ved prave anjelinka, ja som vtedy za jonasa platila 500sk . to iste je na nete, len vtedy som to nevedela. 🙂
no ale nech vyskusa, mozno bude mat stastie a trafi sa jeho vypocet do ovulacie 😅

sonicc
22. črc 2009

Dakujem za rychlu odpoved 🙂
Tak snad to uz vyjde. Vy sa uz asi dlho snazite co?
Ja mam uz takmer 4 roc. syna a velmi tuzi po sestricke, kazdy den ho to napadne a spyta sa ci uz konecne mam v brusku babetko. Ked sme sa ho pytali s manz.ci chce brac.alebo sestr. tak povedal ze to je jedno ale nech uz ho konecne mame a moze sa s nim hrat. Je mu smutno samemu ☹
Dufam, ze to coskoro zmenime 🙂
Tak teda zacnem 6DC a uvidim co z toho vyjde. Inak moja svagrina 2 krat otehot. vzdy 2 den po mrche. Tiez mava cykly okolo 26dni. Tak sa zacneme snazit od 1 dna radsej 😀

anjelinka
22. črc 2009

lauri, mne jeho vypocty tak divne vychadzali, vzdy tesne den dva pred mrchou, ved to o ovulke ani chyru... 😕

kati, uff, dlhy prispevok...tiez som bola u vestic a skusenosti podobne 😀

sarai
22. črc 2009

snazime sa skoro rok a vsetky kamaratky su okolo mna tehotne, tak mi je luto, preco sa nam akosi nedari. manzel bol na SPG a mal ho ukazkovi, chceli si ho nechat ako darcu 🙂