• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
baby vazne? ale ja sa citim na mrchu. a moja LF je dlhsia /z predosleho grafu viem/ ako ta ruzova ciara. o tri dni viac. cize ona teplota este za dva dni klesne. mam dostat 5.2. uvidim zajtra, mozno testnem. ale silno pochybujem.
2. únor 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry no z toho nášho šušurka už baba nebude :grinning: Vajká aj pinďúra sme videli na vlastné oči :grinning:
2. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, chcela by som ti napisat nieco pekne, ale nic ma nenapada.............................................................:rolling_eyes:

baby, musim do roboty. vecer som tu zas. pekny den vam prajem. caute
2. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther tak mi ho mozes poslat a budem brat od buduceho cyklu pre istotu . dik. napisme ti IP ?
2. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam juuuuuuuuuuj ja by som sa tesila :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ja cakam, ze ten pindur tam bude od zaciatku a nepremeni sa na pipinku :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 08:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko baby, tak moje telo si so mnou robi co chce
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

teplota nic moc, ale ovu testik mal opat ciarku do 10 min, a to som uz nechcela robit, ale nedalo mi, chcela som si potvrdit vcerajsi biely :slight_smile:

Lauri :frowning2: Moje vajco sa zas nevie rozhodnut, ze co chce :wink:
2. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri aj mne ostal nejaký utrogestan a neviem, či nie aj duphaston... pošlem ti, chceš?
2. únor 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka uz si 13 dpo ;) skus tehu testik . :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak u vas su to uz vajca u mna hmmmmmm ako to nazvat .... :grinning: :grinning: co sa nevie rozhodnut :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 08:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne flami, pisem IP ;)
2. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, oki napis mi cez IP, poslem :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ale robi sa ti pekna hadica :wink:
2. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ked mna odradza moja teplota, aj po tom potencialnom IP velmi nestupla, no a tie ovu testy k tomu, neviem, som si povedala, ze pockam aspon do 14 DC co v podstate je zajtra, uz by mohol byt aj ovu silnejsi. Pocity mam stale take divne, ale nebudem tu rozpisovat uz moje fantomove priznaky :grinning:

Ale inak co sa mi vcera stalo, bola som u svokrovcov a svokor co prve ako ma uvidel mi hovori, ze ako som opeknela :grinning: , a to som nebola vobec namalovana, iba makeup a spirala od rana.

Smouli, to je na porazenie, tak sa ti pekne teplotka drzi
2. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeee....a dobrééé ráánko....ja som dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633 ....a neviem, s kým som si to včera písala ale pozerala som si ten krčok a ak som ho našla správne tak bol dosť nízko a tvrdý a bol doslova ako nos.. :grinning:
2. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka drzim palce, ;)
2. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros pisala si s nami, to je dobre, ze je dole :wink:

Moj je stale niekde vo vysinach, a taky tvrdsi, ale stale mam poroblem ho nahmatat
2. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz som aj premyslala o tom, ze som asi mala nasadit Duphaston po ovu, ale teraz to uz nezmenim :pensive:
2. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka myslim, ze netraba, pekne sa ti to drzi.
2. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ale čo mám s tej hadice, keď test je biely... :frowning2:

katuška no nič iné nám už neostáva len čakať- čakať- čakať, len kto má to čkanie vydržať... :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli no ale ked si len 7 dpo tak,je normalne , ze je test biely :wink:
2. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ty tomu naozaj veríš, že je to 7DPO :fearful:
2. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, mna uz to cakanie akosi netrapi, beriem ako to je, ale v noci sa stale budim, dnes napr. o 4,30 :grinning: tak som este zalomila, lebo to bolo skoro na meranie :sweat_smile:

Lauri, ale dost nizko, no ale kebyze sa potvrdi tehu, tak ten D asi nasadim :confounded:
2. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ano :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka aj ja sa budím pred meraním tak hodinku,ale rýchlo radšej zaspím :sweat_smile:
ja ak to vydržím tak ďalší spravím tak v piatok - no možno vo štvrtok :rolling_eyes:
katka...no zatial to je dobréé ale môže aj zmäknut a potom príde mrcha :frowning2: mám pocit že fakt príde mrcha :frowning2:
2. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosa ja ma taky pocit uz asi tyzden :wink: Nesleduj sa a nechaj tomu volny priebeh, aj ked viem ze je to tazke :sunglasses:
2. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit :frowning2:
2. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a stráááášn ťažkééé...ved v nedelu som si slúbila že nebudem skorej testovať ako v sobotu alebo v nedelu a vidíš, nevydržala som :frowning2:
2. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek