• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
lauri to je tiež pravda :rolling_eyes: škoda, že niektorým lekárom sa ani neoplatí nadhodiť, že: počkať, vyvolávačka nie... ja som mala len nedávno ovuláciu.... pritom tá prekliata BT fakt funguje :angry: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fazulka mrcha sa odvija oddodna ovulacie, stake to tu prizvukujem :slight_smile:

to je jedno aky DC si, alebo kedy normalne dostavas, ovulka sa moze posunut, tym padom sa posunie aj cyklus.

cize ide hlvne o dlzku LF, ktore je vacsinou konstatna.

a mimochodom videli sme tu vela mimozemskych tehu grafov :sweat_smile:
2. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fazulka aj čudesnejšie tehu grafy sa dajú nájsť :grinning: Nikdy nevieš :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ved som sa cudovala, bambi mu ukzovala aj graf :pensive: to je dalsi magor, co si mysli, ze kazda zena musi mat 28 dnovy cyklus a ked je dlhsi tak konec :rolling_eyes:
....to pobolievanie na ms mam uz druhy den :unamused:
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 09:46 • kozinka
lauri dik, ucidime ako to bude prebiehat dalej :wink:
2. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :astonished: takže on videl graf? Chumaj :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak asi sa mi budete smiat, ale ja by som chcela cim skor otehotniet, lebo chcem vypadnut z prace, normalne by ma to tak tesilo, ze odchadzam na matersku a nemusim tu uz sediet :grinning: Keby sa dalo, ja by som isla na matersku uz hned na zaciatku tehu :sweat_smile:
2. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja mam rovnaku motivaciu... jediny sposob, ako dostojne co najskor vypadnut z prace je na matersku.... a citim, ze to potrebujem co najskor :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka presne kvôli práci sa aj ja strašne ponáhľam otheu je to blbé ale je to tak... :sunglasses:
2. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to tu nenávidím..... :angry:
2. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som taka typicka zienka domaca :grinning: , ani pracovat by som nemusela, stacilo by mi starat sa o rodinu :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby, bola som na wc a nieco ruzove sa spuusta.... len teraz neviem co mam ratat ako 1.den aby som nasadila clostil????? :confused: :confused:
2. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi za prvy den sa rata normalne krvacanie, nie spinenie
2. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha katka, tak pockam , sak este sa asi spusti dnes :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved bambi, musis pockat a uvidis :wink:
2. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no presne my sme začali minulý rok stavať domček ...tak to by som akurát tento rok bola doma a na ďalší keď by sme to zariadzovali a tak, mala by som na to na materskej čas sa tomu venovať.... :grinning:
ja už chcem vypadnúúúúúúúúúúúúúúúúúúúť pomooooooooooooooooc :sunglasses:
smouli a čo robíš, ak to nie je tajomstvo? :sunglasses:
a pritom mi dnes stupla teplota :unamused: no neva, hlavne ze uz zacnem novy cyklus :sunglasses: :sunglasses:
2. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vajco umrelo, nech zije vajco :grinning:
2. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam tak pracovníčka pre všetko, ale administratíva..... :angry:
2. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :grinning:

smouli, tak my teraz dokoncujeme rekonstrukciu domceka, ale uz tam aj byvame, takze my by sme sa museli potom poponahlat, lebo nemam este hlavnu kuchynu a dole obyvacku. Izby uz su dokoncene, len ich vypratat. Zatial byvame v podkrovi, kde mam len taky kuchynsky kutik urobeny a nemali by sme tak ani kde babo dat :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli aaaaaaaaaa tak to poznám.... "dievča pre všetko" za min. peniaze :sweat_smile: aspoň ja som mala každý mesiac menšiu a menšiu výplatu :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pridavam sa aj ja : dievca pre vsetko - administrativa, a aj prerabka domu :wink:
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam tak dákoo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja som z toho iste sudka :grinning:, tiez administrativa
Vyzera to tak, ze administrativne pracovnicky nie su spokojne :grinning: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna to tu strasne nebavi, a take blbosti co musim robit, strasne sa mi nechce, ja uz chceeeeeem babo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka , a preto tu vysedavame na konovi :grinning:
2. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď o to ide,že mňa to neskutočne nudí..... :unamused:
2. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek