• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ja som bola a teda ešte oficiálne som "obchodná referentka" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: bože, uchráň ma od tejto práce v budúcnosti :rolling_eyes: :pensive: :zipper_mouth:
2. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuš my bývame u svokrovcov :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme tam spálňu a takú menšiu obývačku...tiež neviem ako sa tam s bábom pomestíme, ale hádam to zvládneme, len nech už som doma :wink:
2. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, no tak isto nazyvaju aj mna :grinning:
2. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no prosím :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala inu pracovnu ponuku, ale do banky, a to som si zvazila ze ja chcem babo a stresy nepotrebujem, a tu aj ked sa nudim, zas nie je to take zle, nemam aspon stres a pracovna doba je tiez v pohode, takze nakoniec som to nechala tak a ostala tu, ale uz tak by som im chcela povedat ze som tehu a odchadzam. Inak moja priama nadriadena je velmi mila osobka, kvoli nej mi bude smutno,ze odchadzam, ale inak mi nic nebude chybat :grinning:
Najlepsie bolo ked sme si planovali dovolenky na tento rok a ja som si dala posledny tyzden v roku dovolenku a ona mi hovori, ze ved sa ma to uz mozno ani tykat nebude, ze mozno uz budem na materskej :sweat_smile: , ze ved uz mam na to vek, a je vhodny cas, tak som sa len pousmiala a pomyslela si ,bodaj by si mala pravdu :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mne nebude ľúto za ničím a nikým.... :angry: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli odkial je ta fotka v profile? Kde ste boli na dovolenke?
2. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja som robila v banke cca 2 mesiace :rolling_eyes: Nikdy viac :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zo svadobnej cesty v Egypte :sunglasses:
2. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no o práci mi ani nehovorte aj ja kvôli tomu chcem ostať tehu čím skôr lebo inak musím nastúpiť v septembri späť do roboty a to sa mi veľmi nechce ísť späť na pár mesiacov :unamused:
2. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muselo tam byt velmi pekne, my sme svadobnu cestu zatial nestihli, ale obetovala by som ju pre babo :wink:
My sme chodili pred tym nez sme sa vzali a teraz uz nam dva roky nikde poriadne k moru nevychadza cas. :angry:
2. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme boli do teraz každé leto na dovolenke, ale teraz to už asi na dáky čas skončilo, stavba a ak boh dá tak dieťa...sa k moru už tak 1-2 roky nedostaneme, ale my sme si to už dostatočne užili :sunglasses:
2. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No smouli moj mm ma braval na dovelneky ked sme spolu chodili, asi chcel zaposobit :grinning: , a teraz mu to uz akosi nechyba, on vymysla len take blbosti ako ist na olympiadu do Vacouveru :sweat_smile: , alebo Las Vegas, tam bol uz neviem kolko krat, ale chce ma tam zobrat, ale on nechape, ze ja sa nebranim, ale mne je more prednejsie :grinning:
2. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka Ty si presne ako ja.... :grinning: :sunglasses:
2. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak sme jedno znamenie, tak sa to musi niekde prejavit :wink:
Ja mam vysnivanu svadobnu cestu, tak verim,ze sa tam raz dostaneme :sunglasses:
2. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz som sa dozvedela, ze zajtra mame brigadu, ideme odhrnat sneh :angry: No ma to nenadchyna, hlavne ked este neviem na com som a mam sa namahat s lopatou a snehom, akoze no comment.
2. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, vcera sme kupili aj novy digi teplomer a vsimla som si, ze meria o 0.2-0.3C menej nez ten stary... je to normalne? je to microlife.... jasne, ze tento cyklus este domeriam starym, len ma to prekvapilo...
2. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a kde by si chcela ísť ??? :sunglasses:
2. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky přidávám svůj graf a prosím kuk na dnešní test zda už je pozitivní:díky:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda
2. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, podla mna este vobec nie je pozitivny...
2. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku ešte nie :slight_smile:
teda, pozeram, ze nevidim dnesny test, to bol vcerajsi... kde mas dnesny??
smouli male divy :grinning:

ella ja ma obycajny microlife a ten meria cca 0,15-0,2 menej ako bazalny s dvojmiestnym displejom, takze neviem ako su tie teplomery nastavene
2. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku ale dnesny test tam nemas
2. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmt holky ten né
2. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava ted je to správně
2. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co budem trocharcit smouli, ale to nie je vsetko, ja nechcem hocijaky hotel, ale chatku nad vodou :grinning: :sunglasses:
romantika jak svina :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zaku este nie je pozitivny, ale skus aj poobede :wink: , ked nie dnes tak zajtra by uz mal byt pozitivny
2. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek