Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

evicka293
3. únor 2010

maahu presne tak tak si pockame na mrsku a budeme mat spolocny novy cyklus 🙂

karki na ten 26 dc zvyknes uz klesat ale nezufaj lebo ja som klesavala a teraz nic a aj tak nie som tehu a inokedy zas graf moze vyzerat horsie a su //

albi no sak to by porazilo no skus ho nejak znasilnit,prid za nim do prace vyves tabulku na dvere ze nerusit a sup na mm 😀

albao
3. únor 2010

evicka: 😅 hej, keby to islo. Prave preto som taka vytocena, dalsi mesiac v kybli. A to som si slubila ze porodim do 30tky ... Nejak mi to nevychadza.

evicka293
3. únor 2010

albi a kolko mas rokov?no mne povedala astrologicka ze sice je mala sanca ze otehotniem ale je,a ze po mojich narodkach tam vidi tehu ale to sa este nacakam aj ked takymto veciam neverim ale sak clovek je zvedavy 🙂

diapozitiv01
3. únor 2010

Ahojte,
ja nic zaujimave, som 8DC, v nedelu mm odchadza na tyzden na sluzobku, chvalabohu ze mavam take mega cykly,,,

Titus co to nevidim??? OVULKA, hura,,,
nebolo to na 30DC ale o tyzden neskor 😀 ,

albao
3. únor 2010

evicka: 29. Oddavna som mala predstavu, ze do tridsiatky uz budem rodit deticky. Akosi mi to nevychadza. Ale co uz, vsetko co mam som si vybojovala, nic neslo hladko, tak si asi musim vybojovat aj babatko. Len uz zacinam stracat nervy, kazdym mesiacom viac a viac ☹
Ty si septembrova, vsak? Tak to este mozte chvilu trenovat a potom to vyjde 😉

Ja som si slubila, ze nikomu nepoviem, ze sa snazime. Ale nakoniec osm to povedala trom kamaratkam a uz aj to lutujem. Neviem sa o tom rozpravat, proste mi je z toho smutno a baby, co otehotneli na prvy mesiac to nikdy nepochopia ☹ Esteze ste tu vy, vy to chapete

katlinn
3. únor 2010

albao absolútne ťa chápem. ja som v podobnej depke. Od júla snažíme a nič a ešte k tomu som nezamestnaná, takže ani nemám nič iné čím by som sa odreagovala od snaženia ☹ Kamarátky, ktoré mám majú všetky deti a keď im zavolám alebo ideme na kafe tak stále hovoria len o deťoch najmä tie čo sú na materskej. Je to nanevydržanie 😔

dia - ahojček ja som krôčik za tebou 7DC aký je tvoj plán snaženia na tento cyklus?

titulienka
3. únor 2010

ahoj dia jasneeeeeee huraaaaaaaaaaaaaa 38DC 😀 😀 😀

evicka293
3. únor 2010

albi ja to chapem a vzdy mi je luto ked to nevijde tuto babulkam, mne to s mojim ex vyslo obidva razy na prvykrat a to sa len pozabudol my sme nesnazili mala som 17 a pri druhom 19 rokov,no a vobec si to nevazil ze ma dobre a sikovne deti bil ich a teraz ma zakaz sa ku nam priblizit,terajsi priatel deti zboznuje a nic nedari sa ,ale velmi ti prajem aby to vyslo,skus navstivit dr a neodkladaj to mozno je to len nejaky maly problem a pomoze vam

albao
3. únor 2010

katlinn: hej, nemozu to pochopit a obcas mam dojem ze ani nechcu. Co ma mrzi je to, ze sa nakoniec a tymi kamaratkami postupne odsudzujem. Rozhovory o detickach zvladam ked som v pohode, hoci aj cele hodiny, ale niektore dni o tom radsej nehccem pocut a to zase maminky nechapu a ja potom doma revem ... Nechcem aby snazilkovanie takto ovplyvnovalo moj zivot

diapozitiv01
3. únor 2010

Ahojttteeee,

titus,,, vidis prislo to, trpezlivost ovulku prinasa 😀 , vajco je tady,,,

Katlinn, snazenie, no jasne bude, dufam ze s lepsim vysledkom ako ten minuly cykus 😀 ale ja pocitam ovulku najskor az na 25dc,, takze ty uz budes mat // na teste,, 😀

Albao, nebojky,,treba skusat,raz to pride 🙂

albao
3. únor 2010

evicka: to je ta schvalnost zivota - niektori ludia si deti nevazia a maju ich a ti co ich budu zboznovat maju problem ☹ Ale snad sa vam zadari, vsak si to zasluzite.
Ja mam v marci uz termin s dokim, tak mi kazal prist. Tak uvidime. Zatial skusam vsetky "domace recepty" 🙂 ako pupalka, femi, ...

titulienka
3. únor 2010

dius a teraz uz len ....nech zije vajco .... 😀 😀 😀

albao
3. únor 2010

dia: ja vnutorne citim, ze to pride. Ze asi len nie je ten spravny cas. Neviem si ani len predstavit, ze nebudem mat deti vobec. Len mam dnes malu krizu 🙂

diapozitiv01
3. únor 2010

Baby ziadne depky, ci krizy,
ono to pride,,, nech zije vajco 😀 😀

albao
3. únor 2010

joj baby, som sem vniesla depku. Ale viem, ze vy to chapete, asi mavate podobne stavy ... Tak uz by som sa mala vzpamatat a odteraz pisem uz len na veselsiu temu 😉

albao
3. únor 2010

dia: nech zije vajco! 😀

evicka293
3. únor 2010

albi ok tak drzkam palce no ja teraz cvicim od januara jeden cvik z kalanetiky na brusko niekedy som ho cvicila a islo to,tak uvidim je to na to aby neboli bolesti pri mrske na sexualitu atd no a ked nic tak bude aspon brusko stihle aj ked by som radsej opak 🙂

katlinn
3. únor 2010

alba - človek chce na to chvíľu nemyslieť odreagovať sa ale keď musí počúvať o detských topánkach, sirupčekoch a kakaničkách veľmi to nepomáha a k tomu tie otázky či už sa niečo podarilo.... 😝 Je ťažké sa každý mesiac vyrovnať s tým, že zase nič a nie to ešte vysvetľovať iným. Na tomto svete síce len máločo je rozdelené spravodlivo ale nádej zomiera posledná. Nič iné nám nezostáva len v to veriť a snažiť sa nájsť niečo čo nám bude počas čakania na mimi robiť radosť a nie stresovať 😉

dia - kiežby si mala pravdu a skončili by sme dvojčiarkovo obe 😉 ja by som najradšej začala hneď snažilkovať a poctivo každý deň, ale bojím sa, že už po dvoch dnoch skončím nepoužiteľná s mykozou v mačke 🙄 Tak neviem ako to mám vymyslieť 😕

albao
3. únor 2010

evicka: ja si obcas este stale robim cviky Mojzisovej na otehu, ale baby z temy o Mojzisovej ma zrusili, ze najprv potrebujem specialne "odblokovanie" od fyzioterapeutky, co nemam, ze inak tie cviky velky zmysel nemaju. Ale aj tak mi to pomohlo na krize a ploche brusko 🙂

diapozitiv01
3. únor 2010

Mam psychologicku, ktoru som navstevovala ked nam Maximko odisiel,
ona tiez nemohla otehu, tak sa nato vyprdla a adoptovali si 2 dievcatka, takze aj takato je cesta keby nieco 😉

Ja tento mesiac nepravidelne davam femi kvapky, pravidelne pupavku (ten hlienik bol uzasny), kaslem na ovu testy a tesim sa na kazdy sexik s orgazmom 😀 😀 😀

albao
3. únor 2010

katlinn: hej, treba hldat pekne veci na svete 😉 Inak aj ja mam sklony k mykoze po snazilkovani, takze mam celu zasobu probiotik v cipkoch, ale tento mesiac skusam aj probiotika klasicke, do ust, aby boli aj creva v poriadku. Vraj by to malo tiez pomoct. Aj ked mi nie je jasne ako to spolu suvisi 😀

katlinn
3. únor 2010

práve som sa objednala na preventívu o týždeň. Bude to tri dni pred predpokladanou ovu takže by som sa mala aj dozvedieť ako je na tol folik. som zvedavá 😵

janeczka
3. únor 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na tu fokulmetrii, to dělá každý gynekolog nebo jen někteří? A jak se to dělá UTZ nebo jak? Já jsem volala své gyn. že asi neovuluji protože kojím a zvedla to sestra vůbec mi nedala gyn. k telefonu a jen řekla, že mám přestat kojit, zkusit měřit 3 cykly a když nic tak přijít pro hormoný na podporu ovu.Vůbec mi nic o fokulmetrii neřekla čtu to jen tady u vás.

a ještě jsem se chtěla zeptat na lauritku je těhu nebo ne nemůžu najít její graf a vím že měla ducha. 🙂

albao
3. únor 2010

dia: tak este par mesiacov a skoncim u psychologicky aj ja 🙂 Beries to strasne dobre, si silna zena. Tak ti zelam, ze uz coskoro budes kocikovat 😉

katlinn
3. únor 2010

alba - ja viem asi o 2-3 ústnych probiotikách na originál na mykozu. Ak dnes niekde na nejaké natrafím, tak kúpim a uvidíme 😉 Nie som nadšená dávať do seba tieto veci, keď chcem byť tehu, ale asi to inak nepôjde.

janeczka
3. únor 2010

holky dobře vás chápu nám to taky trvalo rok než jsem otěhotněla už jsem se bála že nejsme o.k., všichni okolo mě otěhu na první šup a mě to pořádně sra.., a ten vítězný cyklus jsem vůbec neměřila a pak mrcha meškala 2 dny tak jsem zkusila test a byly tam //.

albao
3. únor 2010

katlinn: probiotika ti nijak nemozu ublizit. Ani babatku 😉 Oni obsahuju len to, co do criev aj tak patri.

diapozitiv01
3. únor 2010

Albao,, no ono ty psychologovia su neni na zahodenie, teda musim si vybrat spravneho, ja som tuto zhanala dost dlho, lebo to ze zena pride o mrnouska je skor rarita, chcela som taku co ma skusenost so stratou dietatka.. a navyse je symposka,,,
Silna to som , vahovo 😀 😀 😀 ,
zajtra mam smutne vyrocie, tak dnes sa este snazim o sto sest, nato nemysliet,,,

A kteme mykoza,
ja som ju mala len 2x pocas mojho zivota,, inac ja jem vela mliecnych vyrobkov, minimalne 2 jogurty denne, takze mozno aj preto. prvy krat pred x rokmi a posledny krat ked som bola tehu, ale to skrz to ze som brala silne antibiotika,,,

katlinn
3. únor 2010

baby a vy si viete predstaviť adopciu? Ja ani moc nie. Kamarátka to terza zvažuje ale je ohromný problém nájsť nerómske bábätko. Jej by ani nevadilo rómske,ale tá predstava, že ho budú vždy brať ako cigána, posmievať sa mu a diskriminovať ho....

albao
3. únor 2010

janeczka: takze rok trvalo kym nastali tie "spravne okolnosti" 🙂 Vysledok je nadherny! 😉 Dufam, ze aj nam sa do tych par mesiacov co chyba do roku zadari 🙂 Inak lauritke ten tienik zbledol a aj teplotky uz klesaju 😒