Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katlinn
3. únor 2010

alba - ale pri tých, ktoré som pozerala ja je napísané že deti a tehotné ženy by sa o ich užívaní mali poradiť s lekárom. Takže po ovu by som ich musela vysadiť a neviem či to bude potom vôbec mať nejaký učinok, keď ich budem brať takto prerušovane 😕

diapozitiv01
3. únor 2010

Ja osobne si viem predstavit adoptovane dieta,, ale manzelik mi slubul ze zasadi semienko, tak este cakam,,
😀 Na male deticky sa caka dost dlho,, ale mam ex-kolegu co maju maleho ´bieleho´ adoptovaneho do tusim 4. mesiaca,, takze da sa to, len treba byt trpezlivy..

albao
3. únor 2010

dia: ved to, ze to musi byt aj dobry psycholog, ktory musi cloveku pasovat. Napises mi jej meno do IP? Keby mi to naozaj uz prerastalo cez mozog, nebudem zatazovat ludi, ktory to aj tak nevedia pochopit a radsej si pojdem sadnut na chvilku k osobe, co mi moze pomoct. Ale zatial az na obcasne zachvaty smutku to ide 😀

albao
3. únor 2010

No my asi o adopcii ani nemozme pomyslam. Medzi nami je trosku vyssi vekovy rozdiel a myslim, ze su tam aj vekove limity. Takze zatial sa este snazime a ked bude zjavne, ze nam to nejde, MM uz bude mat 45 a myslim, ze to je ta hranica ... ☹

katlinn: oni musia napisat na vsetko ze sa v tehotnosti nesmie. Velmi sa nad tym netrap pokial nemas // 😉

katlinn
3. únor 2010

dia - mliečnych výrobkov papkám aj ja celkom dosť, ale tá mja mačka je akási precitlivelá... 😔 No slovenské úrady by dokonca radi na adopciu ponúkli aj černoškov z Haity, ale u nás na dedine by sa takému černoškovi nežilo veľmi dobre 😔

diapozitiv01
3. únor 2010

Katlin, tak potom mas nejaku precitlivelu macicku 😀 .

No cernoskom by sa naozaj velmi zle zilo na SK, Slovensko este neni pripravene prijat takychto ludi...teda to je moj nazor...Mozno vo velkych mestach ako je BA, mozno ale to tiez pochybujem zeby nikdy nemal problemy s hlupymi narazkami,,

katlinn
3. únor 2010

dia - veď práve 😨 a pri tom ja by som takého černoška opusteného vedela veľmi ľúbiť 😵 No nič musíme si urobiť vlastného malého "černoška" aj cez mykozy, aj cez blbé teploty, aj cez všetky prekážky sveta!!!!

albao
3. únor 2010

No suhlasim s diou, Slovensko je taka dedina, aj Bratislava, na cernoskov nie sme zvyknuty, tak by sa dookola zjavovali problemy s tym , ako si okolie zvykne na cernoska v skolke, skole, na kruzkoch, na ulici ... V Prahe by to uz asi islo, je to uz multi-kulternejsie mesto, ale u nas asi nie. Ale na druhej strane, vzdy musi byt niekto prvy! 😀

soldi
3. únor 2010

babeny 🙂 ja som z povazskej bystrice. taka mala diera 🙂 a mame tu asi 4 cernosske deti, juuuj, hned by som si jedno zobrala, lebo su krasne, ale moj mm je zasadne proti 🙂

evicka293
3. únor 2010

k teme adopcie kamoska si s mm adoptovala dvojicky od narodenia ich uz mali a cakali asi cca 6 mesiacov ak si spravne pamatam lebo vraj nebol o dvojicky moc zaujem

katkamarek
3. únor 2010

caute zienky, hlasim sa az teraz, mame brigadu v praci, odhrabavame sneh 😠 Som vymrzla ako cencul.

Titu super, ovulkaaaaaaaaaa, tesim sa s tebou.

Smouli nech to len silnie 😉

Rosa ty by si uz mohla testovat.

Urcite som na niekoho zabudla, ale som vas len tak narychlo prebehla, co ste od vcera pisali. Tak aj ostatnym drzim palce nech sa to vyvija dobrym smerom.

Ja mrchujem v plnom prude 😉

nela00
3. únor 2010

ja chcem cítiť ako vo mne rastie nový život, to sa nedá ničím nahradiť 😵

smoulinkalenka
3. únor 2010

katka ahoj

keby to bolo OK tak dnes by už na mňa asi vykukol iný duch a nie rovnaký ako včera večer 😒 🙄

katlinn
3. únor 2010

pravda je že spoločnosť ešte nie celkm dozrela a nenormálne individuá s rasistickým mozgom sa nájdu všade, ale už teraz sú škôlky multinárodné. V podaktorých je napr celkom dosť malých číňančekov a vietnamčekov 🙂

albao
3. únor 2010

soldi: takze uz mame prve lastovicky? 😵 😵 😀 To som rada 🙂

katkamarek
3. únor 2010

smouli, tak len musis vydrzat, ine neostava 😒 a robis test aj poobede?

lauritka
3. únor 2010

ahojte ;)

titulienka gratukujem k ovu !!! 😵

maahul sakra, tak som verial, ze si tehu . 😒

smouli , mozno vykukne zajtra rano, alebo dnes vecer 😉

ja som dole a cakam na milostivu 🙄

smoulinkalenka
3. únor 2010

katka ešte neviem, včera som si povedala, že už budem robiť iba jeden za deň ale asi to nevydržím, keďže ráno to bolo rovnaké, keby to bolo silnejšie tak počkám do zajtra, ale teraz bude zvedavosť väčšia či to tam je a či to trošššššinku náhodou nezosilnelo... ☹

smoulinkalenka
3. únor 2010

lauri dííík 😉

katkamarek
3. únor 2010

ale ved nejaka tehulka tu este tento mesiac musi byt, podla salute by to potom nevychadzalo, baby u vas sa este musi nieco z toho vyklut 😉

smoulinkalenka
3. únor 2010

no ja to asi nebudem podľa salute mám šancu až v apríli ☹ 🙄

katkamarek
3. únor 2010

Lauri a ty si to uz uplne zahodila?

fazulka1512
3. únor 2010

neviete mi poradit s tym spg, ako sa postupuje ☹

katkamarek
3. únor 2010

smouli, ale ved to tiez nie je tak daleko 😉 , ja sa jej radsej ani pytat nebudem, lebo ked mi nahodu povie ze tento rok nic, tak ma trafi

fazulka ja neviem, ja by som tiez prijala keby mi niekto poradil

katkamarek
3. únor 2010

no nic, idem ja dalej pracovat, tak zatial sa majte baby 😉

evicka293
3. únor 2010

nejak som spatne nestihla vsetko precitat

smouli vam tu salut tipovala kedy budete tehu?a komu tipla ze bude?

lauri no uz pomaly tu nejak padame,nechavame miesto druhym co nam dychaju na chrbat 🙂

flamenga
3. únor 2010

smouli ale nesmieš sa tak upínať na to, čo ti kto povie 🙂 Dievča, takto sa do apríla zblázniš 😕 🤐 😔 Viem, že je to ťažké, viem, čo prežívaš, sama som si tým prešla a viem, že si povieš: tebe sa ľahko hovorí, keď máš pri mene 21tt.... ale takto sa fakt utrápiš 😔 a veľmi, ale veľmi tlačíš na pílu.... viem, každá na ňu tlačí, aj ja som tlačila a tiež som neznášala reči typu: kašli na to, nemysli na to... to ti ani nehovorím, lebo sú to podľa mňa nezmyselné slová... ale.... 😔

flamenga
3. únor 2010

lauri manžel šiel pred chvíľou na poštu 😀 Tak možno zajtra to máš 🙂 😉

lauritka
3. únor 2010

katka ano, teplota je strasne nizko, to tehu nie je, progesteron uz je v pekle 😀

flami thank u 😅

soldi
3. únor 2010

fazulka: od gyn si vypytas papierik pre mm na urologiu. mm tam zavola a dohodne sa, ze kedy odovzda vzorku. 5 dni pred tym by nemal vyprazdnovat miesok 🙂. vyprazdnit by ho mal cca pol hodinu pred odovzdanim do nejakej sterilnej nadoby- moj mm pouzil flasticku z vitaminu E, len ju prelial horucou vodou. mm to odovzda a potom to uz zalezi od dokyho, ci su vysledky hned, alebo az o nejaky cas.
alebo mozete ist do centra a tam vas objednaju za 7 eur bez papieriku od gyn.
este nejake otazky? 🙂