• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
flam, aj ja robim take levie tance :slight_smile: minule sa mi dokonca podarilo zaspat s nohami opretymi o stenu, som sa po hodine zobudila na to, ze mi trpnu.. :grinning:
3. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
elll skúúúús budem čakať a som zvedavá......držím palčeky :wink: :dizzy_face:

albao dííík...presne slabá chvíľa musí byť čo už....ide sa ďalej...., ale ja takto bežne aj kvôli ničomu revem pred mrchou to neviem ovládnuť.... :unamused:
3. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my ze sme testikove maniacky???? http://i39.tinypic.com/2nqxyep.jpg :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ked som prvy krat urobila sviecku, tak sa mm opytal ci som normalna :grinning:
3. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
elllla tak to sa mne nestalo... ja som sa furt manžela pýtala: "už"? :grinning: :grinning: (akože už prešlo 20 min.? :grinning: :sweat_smile: )
elll no zbohom tak to bola iná maniačka :grinning:
ellla: zaspat s nohami hore? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem vam najst clanok o prstikovej metode . moment :wink:
3. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka neviem merať meriam ale teraz posledných 5dní som na nočnej a nemerial ale ak by podla hlienu tak okolo 9-13DC by teoreticky bola ale pochybujem že tak skoro po menzese by bola uvidím neskor muž už kúpil mamatest ale ak tak len ráno a ak neukáže čo si myslím že neukáže tak nič
3. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: to je ono!!!! To je moj pripad! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dakujem!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
3. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teacher tak skus rano, som zevdav ;) 10 dni po ovu uz moze ukazat tehu v pohode.
3. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este jeden zaujimavy clanocek :D

http://www.rodina.cz/clanek6902.htm
3. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri parádny článok :dizzy_face: :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, tak citam tie clanocky a uvidime tento mesiac skusam prstikovu metodu :grinning: uvidime ci to bude funkovat,
3. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle závod nelze jinak, než vyhrát! :dizzy_face:
3. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kuk na můj ovu testík
3. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

no keby vsetky tie metody aspon vysli :unamused: ja som napr. este nedvihala nohy, len som o tom hovorila a moj priatel je taky zlaty, ze mi sam hovori aby som dala nohy hore :slight_smile: viem ze velmi chce nech sa to podari :pensive: ..

niekedy by som mozno tu prst.metodu skusila, ale ani neviem poriadne kde ten krcok je a co mam s tym robit :sweat_smile: :unamused:
3. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, super, ja myslim, ze aj zajtra este bude pozit...
3. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup uz je pozitivny ;)
3. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měl by být i zítra oproti mynilému měsíci se mi ovu posunul o den
3. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku: krasny pozitivny :wink:

bambi: ja som dlho krcok nekontrolovala, lebo mam sklony k infekciam. Ale staci poriadna hygiena ruk aj poza nechty a uz kontrolujem aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super článek
3. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolí mě levej vaječník dnes tady s přestávkama celý den to je známka i podle testu že asi fakt dnes ovuluju jupííííí na manžílka :grinning: .dnes jsem byla u doktorky a nevím kolik ajak velký mám folíky prý jak 10utz do roka pojištovna neproplatí tak doufám že neco dozralo mám ještě na dva měs. clostil a pak nevím když se nezadaří
3. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, a ako daleko ho mam hladat od vstupu ? :grinning: :sweat_smile: raz sa mi mozno nieco podarilo zachytit, ale nie som i ista :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi: no ak si okolo ovulky alebo tesne pred MS, tak mozno aj na cely prst. Ak medzi tym, tak najdes krcok aj skor, na pol prsta mozno. Teda takto je to u mna, skusam to v podrepe. A krcok moze byt aj na strane, takze trochu to skumaj po celej sirke :slight_smile: A pozor na dlhe nechty, ak mas :wink:
3. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao dík :wink: ked skonci ms skusim .... nechty nemam, aj ked sa snazim :grinning:
3. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup ovu este nemusi byt dnes, moze byt aj zajtra;) ja mavam ovu bolesti vacsinou pred ovu, takze snazilkujte az so zvysenia BT.
3. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kurnik dnes jsem měla o stupen vyšší:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda
3. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri:co migréna už zmizla potvora
3. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek