• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
zakup to je nizko, musi to ist vyssie ;) neboj, ona stupne.
3. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku to ešte nie je veľké zvýšenie :slight_smile: ovu môže byť kľudne dnes, zajtra :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte to holky a já si myslela že když je pozitivní test tak hned snažilkovat no tak jsem aspon o trošku chytřejší
jenže zase co vím a jestli jsem pochopilas správně když hodně stoupne tak je po ovu né?
3. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2b07a0 baby asi je blbost že by som bola tehu, ked som mala menzes, že? mne býva rano zle - nevraciam, ale je mi proste zle a dost ma bolí brucho ako keby mala príst mrcha. toto bolenie mi začalo týžden pred príchodom mrchy a inak ma bolí brucho tak den - dva pred mrchou... :confounded:
3. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis :confused: nooo teploty sa ti držia nejako vysoko - na tvojich poovulačných :confused: ja by som urobila test :sweat_smile: :wink:
3. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ano zakupanda, jasne, ze treba snazilkovat ked objavis pozitivny test, ale ovulacia nastava do 36 hodin, a je lepsie ked su spermie uz tam, oni si dokazu na vajko pockat. takze niekdy nevies kedy presne za kolko hodin dorazi.
3. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovulacia je posledny den nizkych teplot. ale musis sa zvysit nad uroven predovulacnych teplot.
3. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga: aj ked viem, že krčok nie je smerodatny, ale mam ho stale tvrdy. počas menzes som ho sice nehmatala, ale prvy a posledny den menzesu som ho skusila a bol tvrdy.... tak neviem.
3. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis skus testik, ak si nahodou tehu z minuleho mesiac,tak budu dialnice. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis testuj :slight_smile: to bude tehu :zipper_mouth:
3. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hledám a hledám...to by bylo aby nebylo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale čo ten týždnový menzes? nemám chut moc testovať... bojím sa sklamania.. :confounded:
3. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sú tehotné, ktoré majú menzes aj tri mesiace :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
viem, že sa bojíš, ale ak si tehotná, potrebuješ návštevu gynekológa :wink:
aknomis, ale aspon budes vediet na com si :wink: bud budu dialnice na teste alebo budes vediet ze ta caka nova sanca, nie? :sunglasses:
aknomis neboj sa testovať, veď čo prinajhoršom si začala nový cyklus a už si 8DC a za chvíľku bude ovu....
ale aj mne sa to nezdá máš vysoké BT predovulačné :wink:
3. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis máš doma test? :slight_smile: šup šup očúrať :wink:
3. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny mám ještě jeden dotaz ted jsem byla na wc a měla jsem takový hodně vlhy jako bílkový hlen to je ten egg?abych věděla jak do grafu ho dát díky.
3. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup ked sa natahuje daj egg, ked je len vodovy daj watery.
3. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do němce to mám vyznačit jak:creming:krémovy,spinbar vláknitý,klar průhledný moc se v těch výtokách nevyznám snad to tam píšu dobře
3. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi klar by som dala.
3. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga: mám doma test. ale fakt sa mi moc nechce...
bambi9: tých nových šancí už bolo, že sa už na dalšiu ani moc neteším...
smoulinkalenka: aj minule som mala takéto predovulačné vysoké teploty...
a neuveritelne má bolí brucho. mám ho celé nafúknuté.
3. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som na nemčúroch dávala "ovulačný" klar :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis, ved je to na tebe co urobis.... ide len o to ze ci chces vediet cim to je (tie tv.pocity) alebo nie.. :wink:
smoulinka by ti vedela o testovani rozpravat :grinning: :wink:
3. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki tak já to na němcovi přepíšudíky holky.
3. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis nechcem ta strasit, ale jedna kocka mala takto mrchu, vysoke teploty,, urobila test´-kolajnice a bolo to mimomaternicove :unamused:

takze by som velmi neriskovala. radsje si urob test aby si vylucila alebo potvrdila tehotenstvo. potom treba ist k lekarovi, aby pozrel, ci je to vnutromaternicove. a este ak ta k tomu boli aj brucho..noooo :unamused:
3. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky ja som teraz tak pokukava po grafoch na FF a našla som ich tam dosť kde ešte ani na 13DPO nemali pozit. tehu test a potom to vyskočilo neskôr - tak sa mi troška rozžiarili očičká :dizzy_face:
3. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi9: no minule som z mojich pocitov mala na teste čo? velké ništ... :confounded:
lauritka: no brucho ma bolí, to hej. uvidím ešte chvílu aký to bude mat priebeh a potom už asi testnem, počkám ešte 2-3 dni..
3. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek