• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
aknomis a nemas pichanie na boku ?? nie su to velke bolesti ?
3. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, nie pichanie na boku nemám a ani sú to neni velké bolesti. je to tak, ako keby sa vám chcelo ist na velku (ale nepotrebujete na nu íst) ale nedá sa vám pre nafúknuté brucho. :unamused:
3. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis mať tvoje nervy, trpezlivosť....ach ja by som už cikala :wink:
3. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: my vieme :grinning:
3. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm.. no pri mimomaternicovom zvyknu byt dost velke bolesti.. hadam to nebude tvoj pripad.

no a mas nejake priznaky, pre ktore mas toto podozrenie ? mrcha bola normalna ?
3. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka, kolko sa pokusate o otehotnenie?
smoulinkalenka: no ja som po potrate (v júli). potom som sa na to upala, len tehu som mala v hlave. ale zistila som, že to takto nejde a vyhodila som tehu z hlavy. potom mi pred 2mesiacmi meškal menzes 2týždne, tak mi to nedalo, testla som a tam //, sice nie kolajnice, ale boli. to si neviete predstavit tu radost. o dva dni som testla znovu a tam nič, biely test :frowning2: . tak som povedala, že už testovat nebudem. sice mam doma 4 testy, pokušenie jak ... ale bojím sa, proste nestojí to za to.
lauritka, ty odbornicka,co myslis o mojom grafiku? este na teba cakam:slight_smile:.asi si ho uz videla..
http://www.fertilityfriend.com/home/toja
3. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi .... :grinning:
ozaj ak budem niekedy bruškatá, tak by som si možno u Tvojho mm objednala profi tehu foto :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja pekne sa ti to drzi, uz mozes skusit zajtra testik. :wink:

aknomis tie testy si pamatam, to neboli ziadni duchovia.. vajko to proste nezvladlo :pensive:
3. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis ja Ti verím, že je to pre teba s Tvojím životným príbehom ťažké, asi aj ja potrebujem takú facku, aby som sa trošku spamätala s tými testami..... :rolling_eyes:

toja toto je tretí cyklu, viem je to málo,ale štve ma to ...... :rolling_eyes:
3. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: no nijake priznaky nemam. ake myslíš? je mi iba rano tak zle, citim sa ako keby som sa večer prejedla. ale neprejedam sa. a teraz asi 2dni to brucho, ale to len takto navečer. mrcha bola normalna, prišla na den presne, čo mi v minulych dvoch cykloch 2 tyždne meškala, prekvapive...
3. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: aj ja by som chcela pekne tehu foto, to je dobry napad :slight_smile: uz aby to bolo :wink:
myslis, ze vydrzis do soboty netestikovat? :slight_smile: a citis nejake pms priznaky?

aknomis: to mi je luto a chapem Tvoje obavy :pensive: aj ja radsej netestujem, nez byt zase sklamana :pensive:
toja: graf nie je smerodatny :wink:
3. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..ja som dnes bola na folikumetrii som 12 dc a nic tťam nebolo..je mozne ze ovulka bude ale neskor??alebo??12.2 idem na krv na hormonalny profil a potom sa uvidi..takyto mam graf zatial...inak mam dlhe a nepravidelne cykly..
http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2
3. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aknomis, tehu priznaky som myslela...

a nemoze ta boliet brusko pred ovu ;)
3. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin: tak ak nevidel foliky, tak mas minimalne tyzden do ovulky. Ak mas nepravidelne cykly, tak to moze byt tak.
3. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin ano je to mozne... ovulka moze prist aj na 40 DC... su tu babulky,, ktore maju velmi dlhe cykly.
3. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem kocky tak aspon mam nadej ze pride..:o))
3. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, musis sa upokojit..a potom to pride
3. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinkalenka: nechci taký životný príbeh a ani facku. neprajem nikomu, radšej testujte o stošest...

no a dnes som to proste nezvládla a v obchode som kúpila detské body. také malinké zlatunké a na nich nápis: som vysnívaný sen... neviem prečo, či mi šibe, ale mám asi 2 týždne taký pocit že už to tu bude. nič som ešte nikdy nekúpila, ani ked som bola tehu, ale teraz som proste musela, neodolala som... :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata. Prosim o radu.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=77459/nummer=1
Robila som si aj ovulacny test. V pondelok som mala slabsiu ciarku,utorok dost silnu(skoro ako druha ciarka) a dnes uz slabsia. Bolesti v podbrusku som mala ale dneska. Kedy som mohla mat ovulku? Mala som vobec? Ak mi teplota zostane hore,tak som uz mala?
3. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi neviem či vydržím do soboty, ale zajtra ráno isto nebudem....dúfam....xixi :sunglasses:
ale ak aj testnem v piatok tak určo si jeden test schovám aj na sobotu :wink:

PMS neviem trošku mám nafúknuté bruško, včera ma pobolievalo podbruško a trošku mám citlivé prsia.... :unamused:
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: nie nemám žiadne tehu príznaky. a nemala som ich ani pri prvom "tehu". a to som dotiahla až do 7 týždna a ani mi nebývalo zle, ani prsia ani ništ...
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon budes mat nieco vopred :wink: Ja preto ani nevojdem do detskych obchodov.
3. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristina sice sa ti este uplne nevzvysila teplota, ale mohla teoreticky prebehnut v noci, a ide ti to hore, zajtra by mala este stupnut, treba sa este snazit, ale podla bolesti ju mozes mat dnes, mne to po ovulke presatne.
3. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis to je krásne ,,som vysnívaný sen,, :dizzy_face: prajem ti to z celého srdca, aby Tvoje pocity dostáli reálnu podobu ..... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristina: ovulka bola dnes. 24-36 hodin po najsilnejsom ovulacnom teste je ovulka, co potvrdzuju aj tvoje bolesti. Zajtra ti stupne teplota.
3. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: no, ja nemam vobec ziadne priznaky, ani pms ani tehu, len tie vacsie prsia co drahy ospevuje :slight_smile:
ja som prirodzenu ms mala naposledy pred HAK a to bolo pred 4 rokmi, tak uz si moc nepamatam, ako sa mam citit :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis: krasny napis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja Ti neviem ja HAK nikdy nebrala.... :wink:
3. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek