• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
hlavne ma prekvapila ta bolest v podbr. a predpokladam, ze vo vajecniku

je mozne, ze ak mam anovulacny cyklus, tak by to bolelo?
22. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
zalia este vydrz do konca tyzdna a tak testuj uvidis ake budu dalsie teploty.. :wink:
22. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked som sa bavila s manzelom, tak ma presviedcal nech pockam do MS

ja som sa ponatahovala teraz a tak ma pichlo v tom podbrusku, nechapem, asi sa uz moc sledujem
co ma ale boli su moje krcove zily na nohach, to bude asi teplom
22. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já přikládám svůj grafík, doktor mi nakázal dneska, že si mám měřit teplotku aby viděl jaké mám teplotky a jak to u mě probíhá, takže jsem si už odvykla a zase musím začít.JInak dneska viděl dominantní folik, ale nedostala sem pregnyl tak jsem zvědavá kolik dní budu špinit bez něho.JInak 31.Jula jdu na ty hormonální testy a pak další měsíc na tu první fázi. :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/benjina
22. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjina, to je pekne, ze je je aj lekar, ktory na BT da :wink:

zalia ja mam tiez alergiu a na teplotach sa to neprejavuje nijak. skus pepino z DM, ten je lacny :wink:
22. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, dakujem, ze aspon mas skusenosti s tou alergiou, lebo ja ked zacnem kychat a smrkat, tak mi je nehorazne teplo
a ty beries lieky na alergiu? lebo ja som ich vysadila, kedze som citala, ze pocas tehotenstva sa nemozu, tak to je lepsie v predstihu si odvyknut

a k testu, ja nie som na Sk, takze tu jeden vyjde najlacnejsie 140 Sk, co je dost :unamused: a hlavne nasa situacia je teraz zhorsena, takze mame setriaci rezim
22. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolko vyjde ten pepino na sk?
22. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neberiem lieky, len vceli pel, ale celkom mi zabera :slight_smile: tu pepino stoji okolo 40 sk pruzok, a ty si kde ?
22. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak já si dovolím přidat taky svůj grafík. Ale ještě mě ff ovulku nevyznačil. Snad zítra. :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
berr zabudla si ho pridat :wink:
22. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
berr no on ti by ju dnes vyznacil, keby si teploty do 8 dc dala prec :wink: / bola 13 DC podla mna / ja napriklad cez mrchu nemeriam, zacinam az okolo 7 Dc, potom to zbytocne skresluje krivku a FF si nevie rady :grinning:
22. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak tak :grinning: berranek patríš medzi baby, ktorým teplota klesá až po mrche... potom sú tam v grafe zbytočné Hohe Tatra :grinning: a FF má z toho miš-maš...
22. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami aha: videla si toto video? to je skurocny zazrak nie??? :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
22. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásne dievčatko.... a tie malinkaté ručičky :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano nadherna je a hlavne, ze to prezila taka malicka a a zachranili ju nie ? :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj jak sa zasmial maly :grinning: ze ho kusol .
22. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Charlie auČ :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no normálně přes mrchu neměřím, jen jsem tento cyklus zkusila, abych věděla, co budou ty teplotky dělat - i jsme zkoušeli v tom období snažílkovat :pensive: (běžně to teda neděláme, ale manžel byl nějak při chuti a zkusit se má všechno, tak co kdyby náhodou). I když je fakt, že po stránce logické i biologické těhu vzniklé přes mrchu taky považuju za případnou velkou náhodu způsobenou nějakou odchylkou. A zrovna dneska jste tady o tom diskutovali.
22. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj berranku. ako vravim, uverila by som tomu jedine, keby si dotycna osoba robila graf a bolo by to jasne viditelne :wink:
22. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam co ten smutny smajlik?

toto su tie lacne ovu testy: Woman secret "RIGHT TIME"...
22. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

ja tomu nechapem, ovu hlien vcera v noci, slabe krvacanie vcera a teplota furt ta ista, brucho neskutocne bolelo, neviem, ci nemam zaseknuty teplomer

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef. :confused:
23. črc 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelinka mozo ti telo trosku neskor reaguje, takze az zajtra vyskoci. ahojki.
23. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri :wink: , to telo si so mnou robi, co sa mu zachce :grinning: :rolling_eyes:

Dnes pred nami krasny horuci den :angry: , hlasiil, ze 36 az 37 stupnov...
23. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
magip mozno IP ? :wink: anjelinka vsak zdochneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam otazku: je na ff v kolonke specific nieco co oznacuje bolesti v podbrusku? nie krce, ale bolesti ako pred mrchou...????
23. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek