• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
flam do soboty asi ťažko no pokúsim sa dozajtra :sunglasses:
4. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby jaj som si trocha schrupla, citila som mrchu za rohom, zas to preslo..ach jo :unamused: akokeby ma netrapil dost ta teplota. :angry:

takze graf ako obrazok :

otvoris si svoj graf, kliknes pravym tlacidlom, das ulozit ako ...daj na plochu. potom si na ten na ploche kliknes a das otvorit v nejakom programe na upravu obrzkoc, napr. skicar. potom zase ulozit ako, vyhladas jpg. subor.
a uz potom mozes vkladat do albumu.

aktualny graf:

na home page set up, pod tym linkom co sa tu kopiruje mas get codes... tam si najdes html kod a vlozis si ho do popisu albumu ako ticker. a tam sa to tusim da aj prepisat v tom nazve.:slight_smile: uz presne nepamatam.
4. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko babulky, tak ja zacinam od zaciatku...ale popri mrchovani aspon pozitivum, BT mi klesla uz pred mrchou, takze som bola psych. pripravena + KONECNE normalna dlzka luteal. fazy...klop klop na drevo...
http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni
4. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri teda tá mrcha ti dáva zabrať :angry:
4. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri preco mi dnes teplota tak padla :sweat_smile: :sweat_smile: dufam ze zajtra bude znova hore ....testik je svetlejsi ako vcera mam ich v albume ... :unamused:
4. únor 2010 v 15:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozrela som grafi na FF tak je to asi normalne uvidime zajtrajsiu teplotku :wink:
4. únor 2010 v 15:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni gratulujem k mrche :slight_smile: juj, super . mna nathuje, mne zrusilo dnes ovulku. :sweat_smile:

flami ani nevrav, neviem co ju drzi !!! :rolling_eyes: ved progesteron je uz v predeli.

titulienka, to nevadi,. niekedy zvykne byt jednodnovy pokles na 2-3 DPO. pre istotu este snzit a uvidis zajtra.
4. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tebe FF zrusil ovulku :angry: :angry: a to si ako predstavuje
4. únor 2010 v 15:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasneee lauri este dnes posnazime a uvidime zajtra :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam ze drahy ma este nejake zasoby ukryteee :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha uz to mam, cize tam kde mate get codes, vam vyhodi asi toto :

ale s vasim kodom grafu smaozrejme

HTML Code: (Web page, blogs...)

My Ovulation Chart

a tam kde je napisane My Ovulation Chart, len prepiste na aktualny graf alebo co chcete aby bolo napisane tam kde sa potom na to klikne.
4. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra ten html kod mi neskopirovalo tu, ale viete co myslim nie ? :grinning:
4. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka :frowning2: tak ak ti to nema vyjst tento mesiac, tak zelam aspon rychlu a bezbolestnu mrchu... :frowning2:
4. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak ja zase rovnako ako vcera. ziadna slava. :sweat_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5

lauri, tiez mi je divne, ze ti zrusilo ovu. to preco? :confused:

rosannar, pripajam sa tisko ku gratulacii. :wink:
4. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem soni. ale na kazdom cykle sa da najst nieco pozitivne ze ;)
4. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry zarazilo to aj mna. neviem ako je ten FF nastaveny :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri urcite ano ja sa asi pri svojich naucim byt trpezliva :grinning: :grinning: ..pretoze ja som strasne netrpezlivy clovek :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka :slight_smile: :grinning:
4. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si ff myslel, ze ked ti este nedosla ms a teploty stale klesaju, tak si nemala ani ovulaciu. neviem.
citis uz, ze pride ms?
4. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a nieje to tak , ze ked prejde LF a nieje mrsina tak zrusi ovulku tym padom ze teplotka klesa :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj baby uz je na ceste ;) bola som na wcku...uz mam cervene na papieri ;)

tak sa teda vynimocne z mrchy tesim :grinning: idem si to zapisat ako 1 DC, urcite ju da naspat. uvidime. :grinning:
4. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, nas napadla spolocna myslienka. :grinning:

inak k tvojmu grafu.
ja som mala 27 DC pozitivny ovu test, tak som si myslela, ze ovu pride, len hlien bol o nicom. a ovu prisla az na 36 DC. az vtedy som mala bolesti brucha a dva pozitivne testy po sebe. pozri moj album. a hlien som mala tiez az vtedy egg.
ty mavas take dlhe cykly? :confused:
4. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka :slight_smile: aj ja som sa dnes potesila, az na to , ze som mala prist na HP 3-4 DC a to je akurat sobota-nedela. Tak dufam ,ze ak sa dohrabem az v pondelok, bude to O.K. :confused:
4. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka bude to OK mne povedal Dr., že HP sa robí buď 3DC alebo 5DC kvôli sobotám nedeľam..... :sunglasses: :wink:
4. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni pridavam sa teda k tebe do mrcha klubu , aj ku katke, a kto este mrchuje, nech zije vajco ! :grinning:

dal ovulku naspat ;)
4. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, tak asponze to. jasne, ze ked sa tu snazime, najradsej by sme tu cervenu potvoru nevideli, ale ked dlho nechodi, tiez je to scheisse.
4. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik Smouli, nebola som 2 dni na koniku a uz som mala skoro abstak... :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, aj ja odkedy chodim na konika, myslim si, ze ked tu nie som aspon dva dni, tak nieco prepasiem. :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry tak je, lebo ked nic, tak sa clovek ponahla do dalsieho cyklu na novu sancu :grinning:
4. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka...taka ulava, ked som na obed zbadala krv...bala som sa, ze sa to bude tahat do aleluja...Inak kazdu novu mrcha zacinam s pocitom, ze TENTO cyklus to uz vyjde...aj teraz mam ten pocit... :sweat_smile: Asi nejaka ochrana organizmu pred totalnou depkou :grinning:
4. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek