• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ja som minuly nesiac neotehotnela, jedine ako panna Maria, ozaj nic nebolo :grinning:
23. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zali.. celý mesiac nič nebolo :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: lebo si mohla mať kludne ovulku aj niečo pred ms.. napríklad.. tak som to myslela :slight_smile:
zahadu by vyriešil ten testík, ale ak sa ti teraz do toho nechce, tak budeš musieť vyčkať :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže lam pekve nervy :grinning: :sunglasses:
23. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale preco ma boli stale vajecnik? tolko dni? teraz budem polepena z mimomaternic. :frowning2:

som ja panikar, viem :angry:
zalia ja fakt nechápem, prečo nechceš očúrať jeden test :grinning: Ja už len z princípu, že sú také zvláštne vysoké teploty by som testovala... a kvôli tomu, aby som nepila kávu, nebrala lieky a bla bla bla :grinning:
malo byť pevne nervy :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na testiku je napisane, ze najlepsie je si urobit ho rano, ze v tom moci je to najzretelnejsie
23. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia :rolling_eyes: :grinning: ked hcg v moči je, tak ti ho test ukáže či ráno alebo večer... len večer môže byť tá palička slabšia, lebo je moč zriedený po celodennom pití.... :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyy, vy ma tam tusim aj tam dotlacite :grinning:

kavu pijem len rano a lieky ziadne :wink:
ja vas chapem, stale nejake otazky a test si neurobim :grinning: ale to sklamanie, ak bude negativny, aj tak budem potom musiet cakat do dalsej ms
23. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fflamenga&vImageID=3027816#navigator

pozri.... testované ráno, na obed, večer :grinning: a to som mala v krvi len 30 hcg :rolling_eyes: a čiarky sú tam... tak neviem, čo váhaš.... aspoň by si sa zbavila tých večných pochybností :slight_smile:
nie najzreteľnejšie.. ale ráno býva v moči najvyššia koncentrácia HCG :wink: ale kludne môžeš testovať aj večer.. ak si tehotná.. tak Ti ukáže // :wink:
zalia ale ak má byť test negatívny, lebo nie si tehu, tak bude negatívny aj za dva dni :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ten vajecnik? myslite, ze je to ok? predsa uz pobolieva skoro tyzden :unamused:
ja mam taky pocit, ze len jeden mi funguje, lebo aj pri ms ma vzdy boli ta ista strana :confounded:
23. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozri bude tam to čo má byť.... sklamanie býva strašné.. :pensive: takto ako tehulka si budeš na seba dávať ešte väčší pozor...a vychutnávať už možné tehu :wink: no a ked bude negatívny.. tak budeš čakať na ms a bude dalšie snaženíčko :wink: :wink:
23. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia mňa tiež bolí dosť často počas cyklu pravý vaječník.... mám na ňom vodovú cystu....
23. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zali.. ta bolesž môže mať viacero príčin... najlepšie je však vyšetrenie u dokyho :slight_smile:
a ovulka mi nehrozi, ked som mala tieto teploty? nevyzera to tak, ze? :pensive:

lebo len par dni som bola v strede cyklu, dnes je 16DC
zalia ovu ne myslím... máš veľmi vysoké teploty na to, aby boli predovulačné
23. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
presvedcili ste ma, dnes ho ocuram :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zali.. hm.. takto sa trápiť :unamused: :unamused: ocikaj ten test kurnik šopa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :dizzy_face: tak nech su tam // :slight_smile: daj vedieť :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: čakáme výsledok
23. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, napisem vysledok, len sa musim ukludnit, lebo som nervooozna :sweat_smile:

a dakujem :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia ešte čúraš? :confused: :grinning:
23. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky len som vam chcela napisat ze mi sme sa tiez dlhsiu dobu snazili a uz mna to pekne hnevalo az ked sme zacali praktikovat nohy hore a tak som aj zaspavala a prstikovu metodu tak sa hned zadarilo len vam drzim palecky nech to vyjde a ja dufam ze u lekara bude na buduci tyzden vsetko ok
zalia=drzim palceky
23. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona a ja som jeden čas tiež dvíhala nohy hore a nič :grinning: a minulý mesiac som hneď letela do sprchy a ahaho :sweat_smile: :pensive:
23. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: este som tu, curanie nemam na povel :grinning:

mona, dakujeeem :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja idem k môjmu manželíčkovi :slight_smile: majte sa krásne, dobrú noc...
23. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga dobru noc :slight_smile: :wink:
23. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia=nemas za co prajem ti to je to zvlastny pocit ked to tam vydis
23. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zali ale ja čakam na výsledok,. dufam, že bude ešte dneeees :sweat_smile: :grinning: :wink:

mona super, dufam, že vam to doky potvrdí :wink: nech maš pokojné tehu :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek