• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
jerry: no nam to nejakou neviem akou nahodou vyslo, ze dva dni pred a v den ovu rano.
lauri: kym netestujem, mam stale nadej, vsak to poznas :slight_smile: ked mi aj v pondelok ukaze len jednu palicku, tak budem musiet riesit, ze kde sa flaka ta moja sliznica :slight_smile:
lauri: a aky cas pred ms ide krcok hore?
6. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to na prd no :angry: aj ked ja si stale nechavam nadej, ked je teplota este hore.. ale potom mi to neda, kuk na krcok.. a uz som v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: hoci si navravam, ze to sa mil en zda, ale stale to vyjde na prd.
som si kolkokrat povedala, ze ho kukat pred MS nebudem. :sweat_smile:
6. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa ja som praveze dole "mokra" 3 dni pred mrchou,to uz viem,ze pride,ale je to aj v tehu,to som stale behala s intimkou :grinning:
6. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a to sa Ti zdvihne tak den pred? ci v ten den?
6. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi men tak cca 3 dni ? ae musis ho uz poznat dobre, aby si to vedela posudit :dizzy_face:
6. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: :dizzy_face: to je pekne, ze si si s nim taka blizka :grinning:
ci je hore alebo dole viem posudit asi hlavne podla teplomera :slight_smile: ked je hore, tak nemam problem si ho strcit hlbsie a ked je krcok dole, tak citim, ze do niecoho narazam :grinning:
6. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak ja som z toho jelen. :unamused:
krcok si normalne kontrolujem, ked sedim na wc. pred chvilkou som si ho kontrolovala len tak v podrepe a zdal sa mi vyssie. teraz som bola na wc a ta potvora je tam, kde ma byt, teda nizsie. no rozumiete tomu niekto? ja uz asi nie... :unamused:
6. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi no par dni po ovu, je dole, tvrdy... potom sa postupne posuva hore pred mrchou, v tehu som ho mala nizko a tvrdy.hned som ho nahmatala. :sweat_smile:
6. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry musis ho kontrolovat v tej iste polohe.
6. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry: vacsina bab si ho kontroluje po sprchovani v poddrepe. tak je to najistejsie :slight_smile:
lauri: no, momentalne donho narazam, cio viem, ze v okoli predpokladanej ovu nebolo. ale kedze ho sledujem 1.mesiac, tak to skutocne nie je moc hodnoverny udaj u mna :grinning:
a pocas ms je aky?
6. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, tak uz to viem. :sweat_smile: :slight_smile:
to je niekedy tak mylne... :confounded:
6. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne jerry, preto sa krcok neberie ako smerodatny priznak, ale ako sekundarny :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocas mrchy hore makky a otvoreny, podobne ako pred ovu--
ale pocas mrchy uz ho velmi nekukam, je to nachylne vtedy na infekcie. :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ja som si ho kontrolovala po ms, ked som mala slabe spinenie a bol velmi mäkky a hore. ako pri ovu.
6. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik lauri, ja ho asi raz ceknem aj pocas, nech mam prehlad :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
preto mi aj napadlo, ked niekto hovori, ze otehotnel pocas mrchy. ci sa to da. :confused: :confused:
6. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry: aj Tebe dik :slight_smile: viem, ze moj ked je hore, tak nan takmer nedociahnem :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry: to, to aj mne pride divne :confused:
6. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry to bz som musela vidiet najprv graf a potom uverim :wink: plus snazenie.
6. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som si, ze su to mozno zeny, ktore si myslia, ze maju anovulacne cykly a pritom maju ovu pocas ms. no to mozno uz spekulujem. :confounded:
6. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
skor maju ovulacne krvacanie :grinning:
6. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalsia vec, chcela by som vediet , ktory den mrchy bol styk, a ci potom uz naozaj nic nebolo az do zvysenia teploty, a druha vec, kedy bola ovulka. vo vynimocnych pripadoch spermose dokazu pockat az 5 dni.-

takye pokial nevidim graf, a je to zapisane vierohodne , tak neuverim :grinning:
6. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: :grinning: presne. a spermose by dokazali plavat proti prudu...krvy? :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi mne sa to zda vysoko nepravdepodobne, a potom kedy by stihol narast folikul ? :grinning:
6. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze, baby, ktore ste otehotneli pocas ms, hlaste sa. chceme vediet podrobnosti... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne podrobnosti nestacia, ja chcem graf :grinning:
6. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: :grinning: dnes je tu nejako mrtvo. baby, pochvalte sa, co mate dnes na plane? :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee
6. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi maju kona dost :wink:
ja nic soldi. oddych. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa mate?
6. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek