• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
albi = presne tak. ja na mieste tej baby by som si od 10 DPO po ten 13.den myslela,ze je vsetko stratene :slight_smile:
albi,tabulka je daleko, ty si aky den cyklu? :slight_smile:

sonicka=ved ja som rozhodnuta cakat 18 DPO,kym spravim test...ale vlastne to asi nevydrzim :grinning:
6. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja merat budem aj po ovu, chcem vidiet, ci tam budem mat ten teplotny rozdiel, lebo tento cyklus bol prvy, ze ten rozdiel predovu a poovu bol viditelny...tak ci sa vajecniky nastartovali...
6. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo!!! is anybody here? :slight_smile:
soni, toja, este niekto? :slight_smile:
toji, vsak na ff je viac grafov, kde to klesa :slight_smile: uz nad tym tolko nerozmyslaj :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi testíkovala jsi,?
6. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi a co ty? Videla som graf a vyzera super...
6. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, oki :grinning: ,ja viem,prehanam :slight_smile:
sonicka, podla mna to je zaujimave chvilku si merat, aspon clovek spozna svoje telo...ale ja viem,ze ja sa raz nastvem, a budem meravat po ovulku a kym sa mi potvrdi. a potom uz nie. len teraz to skusam prvykrat, tak som na to namotana :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: po tom poslednom sklamani, som este nenazbierala odvahu :slight_smile: ale v pondelok budem, to bude hop alebo trop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
soni: no neviem, ci super, mne pride taky uskakany :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toji, presne, ja som v obdobi "pred konikom" myslela, ze ovu je 14DC nech sa deje co sa deje a vtedy sme aj keksikovali... :grinning: A zrazu..merám....zistujem, ze mam ovu az na 19DC...no proste zatial som s meranim spokojna, vela som sa dozvedela...
6. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji: presne :slight_smile: tiez ma to teraz bavi :slight_smile: ale mozno budem viac cyklov merat az do konca, len tak pre zabavu :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, soni, dost to pomaha spoznat samu seba, co je supeeer :grinning:
6. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ano, clovek ma hobby :grinning:
Soldi, no a co, ze je uskakany, teploty skacu vysoko, tak nech si robia co chcu, ked su stale vysoko nad ciarou... :grinning: :grinning:
no baby, pridem neskor, majte sa pekne zatial , drzte sa, meračky :wink:
6. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja: a co to mate za tabulku? Len zoznam nas, vsetkych dievcat? Vsimla som si ju, ale myslim, ze tam nie som. Ja si davam tento mesiac pauzu od merania. :wink: Ale inak som 16 DC http://www.fertilityfriend.com/home/albao
6. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, toji, achoj zatial :slight_smile:
soni, a Ty si co dnes robila, hm? :slight_smile:
ako dopadli tie krovky nakoniec?
6. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: to mame tabulku na to, aby sme hned videli svoje grafy a nemuseli to stale hladat a tiez na to, aby sme videli, ze ktora je v akej faze cyklu a ktorej sa mame pytat na testikovanie :grinning:
6. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao :grinning: fuha, netaha ta to rano odmerat? Ci si uzivas sladku nevedomost? :dizzy_face:
6. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao = tak zalistuj naspat, prekopiruj cele, vloz tam seba a dospi hore viditelnu poznamku: AKUTALNA TABULKA :slight_smile:
to je zoznam, kto sme v akej faze :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, navsteva svokry prepadak zas...nechce sa mi to rozoberat...krovky boli asi predzvestou...nepodarilo sa...su take polostuhnute, asi do nich svacnem oriesky a skocia ako klasicke grilažky...
6. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: aha,nemerias, tak nabuduce das tabulku :wink:
6. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac baby, som rozmyslala, ze by tom tu tabulku usporiadala podla faz cyklus- tym padom by sme to zas nemuseli az tak presuvat tie mena. mala by tri casti vlastne- mrchovska, od mrchy po ovu, a poovulacna. co si o tom myslite? :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi...nebol by z toho este vacsi chaos? :confused:
6. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco myslis soni? vsak ja to nemyslim na presno ze by to bolo urobene, vsak pockajte, ja to skusim, ze ako to bude vyzerat :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to velka pomocka! Mna tiez unavuje stale listovat dozadu :slight_smile: Pekny napad.

sonicka: no uz ma to privelmi stresovalo. Hlavne po ovulke. Takze teraz si uzivam nevedomost a dost mi to pomaha. Uz mi to prilis liezlo na mozog a cely den som iba rozmyslala o poslednej teplote. Takato pauzicka sa mi ziadala :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albi, chapem, len ja by som nevydrzala nemerat, ale ako som pisala...hlavne preto, aby som zistila, ci sa mi konecne nakopli vajecniky...a ci bola ovu... :wink:
6. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka: no prve dni som si musela odniest teplomer zo spalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao, aj si sa uz objednala tomu gyndakovi? My sme sa chystali uz min mesiac....pamatas? Tak ja uz idem na to...
6. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi no já bych udělala testík stínek už by tam musel být :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: albi ahojíííííííííík taky neměřím ani jsem nevytáhla teploměr..ale prsa mě začínají bolet a hleník je asi po ovu už
6. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek