• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojte
ahoj lauri - počuj - ja som dnes zmerala a mala som 36,9 takže progesteron asi vystupil tak hormony brať zatial nebudem dufam že mrcha pride sama :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, vdaka, no este sa popozeram v inych lekarnach. ta lekarnicka bola mozno nova a nevedela. neviem. a vlastne si pamätam, ze mi kdesi v lekarni ukazovali bazalny teplomer, ale ten bol iba ortutovy a ja taky nechcem.

teda na mieste zuz123 by som asi uz merala...vyzera to velmi nadejne, nechcem to zakriknut. tfuj, tfuj :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak lauri ja si pamatam ako si davala fotku bruška po laparo - a poviem ti ja to mam teda o dosť škaredšie ako ty :grinning:
7. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri manža opět kontroloval čípek,a prý je hodně tvrdý a uzavřený ale jestli je nízko nebo vysoko si netroufá říct. :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerrymona = bazalny je digitalny normalny?
7. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jerryjanka. uz si po laparo? :confused:
7. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale četla jsem,že prý býva tvrdý nějakou dobu i před MS a otevře se třeba jen den nebo dva před MS, :unamused:
7. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerrymona ano som a som rada :grinning:
lauri ešte otazka možno trošku osobna kolko po laparo ste mali pry sex? :sweat_smile:
7. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, su asi dva druhy. jeden digi a jeden ortutovy.

babenky, ja sa musim rozlucit, lebo mm sa ide povrtat v pocitaci. nejako nam hapruje. takze sa tu ukazem bud vecer alebo zajtra. majte sa a krasnu nedelu. :zipper_mouth: cmuk
7. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nie su
digi na bazalnu teplotu meria na dve desatinne miesta obyč digi meria na jedno desatinne miesto :wink:
7. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žena má priemerne do roka desať kvalitných ovulácií, na zvyšok môžu mať negatívny vplyv rôzne ochorenia, v zimnej sezóne napríklad obyčajná viróza, ale aj stres.
7. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry janka.. mne to robil lekar po znamostim, tak si dal zalezat ako ma rozreze :grinning:
7. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa ved ho sksu sama ;) ak na neho hned narazis tak je nizko...

jerry fuha, tusim tyzden ? alebo par dni, hned ked mi bolo lepsie :grinning:
7. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam jazvičku super
ale modriny ako keby ma niekto fajnovo zmlatil
jazvu mam hned pri pupku ked sa to zrastie bude to vyzerať len ako predlženy pupok a tie spodne to mam len malilinke rezy - ale po fragmine a po laparo mam modre brucho ale tak to sa vstrebe len to srandovne vyzera
7. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak fajn . bo ja som musela proste dnes - a je to prave 4 dni čo ma krajali :sweat_smile:
7. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
modriny som skoro vobec nemala :slight_smile: jazvy vybledli, teraz po roku uz nic nevidno :sweat_smile:
7. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa no u koho ako, u mne tak tri dni pred MS ide hore..
7. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to mam od sestričiek :grinning: nevedeli riadne pichnuť ten fraxik :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry sikonvice teda :angry:
7. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neriešim - aspon boli milé a fakt som sa tam citila dobre - teda ako sa na nemocnicu da- čo bolo treba to urobili - natrafila som na super lekarov a tím sestričiek.

hlavne že už je to za nami no nie?
7. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri já to prdím,tím,že jsem si ho nekontrovala nikdy před tím,tak nevím jak to má být přesně,já jsem si nahmatala prostě něco velkého a tvrdeho,a celkem dobře,jen jsem trochu strčila prst ale jestli je to ono,to fakt nevím,no když se tento cyklus nezadaří,tak to budu zkoušet po MS a pak mužu porovnávat, Ale už mi leze nahoru zase i tělesná teplota tak doufejme že se zadařilo,já u prvního těhu měla furt zvýšenou
7. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jerry - aka bola laparka? a mas uz nejake noove info-ako to vnutri vyzera?
7. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bnatulaa ano to je ono ;)

jerry tak tak, je to za tebou ;)
7. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš učim se pomalu ale dobře :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka - no mam to tam vnutri dosť naprd - ale nemam endo a to som rada - jeden vajcovod je uplne zavrety ale nie je v nom tekutina tak mi ho nechali

druhy je priechodny teda lavy - ale tam mam zas lenivy vaječník hajzlik. bude treba asi dosť silna stimulka
7. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry fiha - a povedalii cim to je - ze jeden je uplne nepriechodny? mala si nejake zapaly ? :fearful:

a keby stimulka nic - tak centrum?
7. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte konecne som si vas docitala ...co nove tu mame :wink:
7. únor 2010 v 11:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ako merala si ??? ja ach jaj anoooo :grinning: :grinning: neviem prestat , ja asi prestanem az po valentinovy :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ano dnes-aby mi ovulu vyznacilo..ale uz nebudem :wink:
7. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky,
konecne som vas docitala :slight_smile:
dnes som si pospala do deviatej, yeah... inak nic nove...
vcera som mm pripravovala na to, ze v pondelok mu pojdem pre ten papierik na spg, ze bude musiet mat abstinenciu cca 3-5 dni predtym... povedal, ze vpohode... hrdina... uvidime, ked to naozaj bude aktualne,...
a vcera som mala neskutocne zurivu naladu, neviem, co to bolo, ach jaj, musim sa nejako krotit... viac vas citat :slight_smile: aby soms a usmievala a bola kludna...
7. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek