• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
soldi urcite nie, teplota bola nizko :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri hm asi...neviem ja tiež som mávala tak 3-4dni silnú a 5-6 len špinenie, ale od minulej mrchy nechápem sa mi akosi predĺžila a zosilnela...a teraz ma vôbec nebolí brucho čo je dosť divné, lebo minulú mrchu som tu bolesť nemohla vydržať a teraz nič iba pred mrchou ma strašne bolelo podbruško čo pred tým nikdy nebolo...divné je to všetko akési naopak...

ahoj soldi hm, s tým Ti ja moc neporadím, musí sa vyjadriť lauritka alebo niekto skúsený... :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ak klesne teplota , mrcha pride. nemusis sa bat.
7. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli asi ti tie femi zabrali na PMS: :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko taky dotázek..to se stává s folikulem ,který nepraskne-to nedojde prostě k ovu?A mrcha dochází tak jako tak?
Já sem dnes 20 dc..ovu test negativ.. :angry:
7. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli a nebude to clostilom?

no dobre, lauri, verim :slight_smile: zatial klesla len trosku, tak uvidim zajtra :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ale ja som ich brala aj minulý cyklus a bolesti boli cez mrchu a aj tento cyklus som ich brala a práveže ma bolelo bruško pred mrchou a cez mrchu teraz nič....
7. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca, folik sa zvrasti a zanikne, mercha moze dojst tak ako ma, alebo moze aj meskat.
7. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi možno, nad tým som nerozmýšľala- neviem :confused:
7. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie všetky menštruácie rezultujú z ovulačného menštruačného cyklu. U niektorých žien môže vývin folikulu začať, ale sa nedokončí a napriek tomu estrogény formujú a stimulujú endometrium. Skôr alebo neskôr maternica toto endometrium vylúči. Pretože sa nevyskytne žiadna ovulácia a zapojenie progesterónu, doktori nazývajú tento typ krvácania ako estrogénové prielomové krvácanie a nemôžu vždy predpovedať jeho trvanie alebo frekvenciu. Anovulačné krvácanie sa obvykle vyskytuje pred menopauzou (premenopauza) alebo u žien, ktoré majú polycystický vaječníkový syndróm.
7. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tak lauri rozmýšľala ak nám bude trvať napr. cca rok kým otehu...šak to ja skrachujem, pre tie lieky a vytamíny + ešte ovu a tehu testy no zbohom... :confounded:
7. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli fajcis ? :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri v mojom živote som nevyfajčila ani jednu cigaretu- nikdy....
a môj mm je dva a pol roka abstinujúci fajčiar....
7. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis ;) kolko by ste dali mesacne na cigi ??? ..ty to das na vitaminy a testy. takze mozes mat kludne svedomie ;) a hlavne ma to svoj ucel... cigarety nemaju ziadny, su to vyhodene peniaze do vzduchu. :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja viem, ja to neberiem na peniaze, to som len tak rozmýšľala, ale čo nespravíme pre zdravé babatko - všetko na svete - no nie??? :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:díky moc za vysvětlení.
No což asi to bude nevim co..cyklus k ničemu.přitom sliznici sem měla pěkně rostlou,ale folikul se zdál dokymu na 15 dc maličký :angry:
7. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca este moze ovu dojst..
7. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:já už nevěřím..protože jindy sem před ovu..minimálně 4 dny měla solidní stín na ovu testu..ted mrtvo :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca este nezufaj, uvidis... :wink:
7. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, druhy den beriem clostil a nejak mi je zle :confounded: moze to byt z neho?
7. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi mňa z clostilu prvý deň strašne bolela hlava...ufff :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna dnes tiez, ale som to zahnala kavou, ale toto je taka nevolnost :unamused:
7. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi.No me po clostilu je taky zle zrovna minulý měsíc se mi motala hlava na zvracení mě bylo no fuj hrůza děs a na lačno to už nemůžu vůbec brát to bych asi hodila šavli.a kolik bereš tabletek já mám 3denně.konská dávka
7. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
troška opozdene ale odpovedam lauritke a elle za otazky o 14 tej hodine
lutealku som mala 12 dni - duphaston som brala po ovulke 2x1 tabletku desať dní po sebe
7. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, ja beriem len jednu tabletku zatial....preto ma napada ze ak mi zvysi davku, tak ako mi bude potom? :frowning2:
inak tiez som ju zobrala nalacno lebo som musela ist prec...
7. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě první dva měsice nejdriv jedna pak dve a od 3cyklu aš do 6cyklu mám 3 tabletky no je mi fakt z nich zle a většinou mi začíná být zle od třetího den cyklu
7. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou to vlastně hormony musíme něco vydržet kvůli miminku né??
7. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ti vtedy pomaha na to?? Dufam ze zajtra v praci budem ok :astonished: neviem si predstavit ze hodim sablu na zakaznika :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry 12 dni sa mu zdalo malo ? :confused:
++fuj aj mne nerobil dobre clostyl--take migreny az na vracanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi mě bylo zle ten jeden den ale celý den pomáhalo mi když jsem to něčím zajedla ale celý den byl naprdlajs
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek