• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
lisa: ak sa nemylim, grafiky mas vzdy rovnake. Alebo vies nejak rozpoznat, z ktoreho islo vajko na vandrovku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, tak to som aj ja zvedava, ze ci fakt neodmerias :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa fuha tak to ...je potom vsetko na lavom vajecniku...takze kazdy druhy mesiac ????...
8. únor 2010 v 15:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, priblizne kazdy druhy, aspon tak mi to povedala radiologicka, ked mi robila hsg
8. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, nemam asi sancu vas precitat...
dnes som bola u dokyny, dala mi na tento mesiac clostil, predpisala aj pregnyl (ten budem zhanat po lekarnach v okoli) a mam aj papierik pre manzelika na spg, musim ho tam este objednat (do gynfiv-u)
lauri, vidim, ze si seknuta v krku, ja takisto od dnesneho obeda, lemozem pohnut krkom a neskutocne to boli a tahaaaaa...
titu: :grinning: jasne! Len ziadne napatie, aka bude teplotka a ci sa drzi ... uz sa nic neda robit, len relaxovat, to jedine vajku teraz prospeje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lauri tu ještě není,tak o Jerry asi ještě neví co?
8. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi len ja som taky technicky antitalent neviem ako sa to robi :slight_smile: tak aspon nemozem nic menit ani priatela :grinning:
8. únor 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ..presne tak ..este nic a uz kazderano donho stucham teplomerom...od zajtra ma moje vajko pokoj ..nech sa pekne uhniezduje v svojej postielke :grinning: :grinning: ..tak to som aj ja zvedava :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 15:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka: :wink: vsak my to len kopirujeme. Ale je pekne ze jerrymona oteh, vsak? To je akoby vas pripad ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Mozno uz tento mesiac :wink:
8. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jasneee ved ja som tehotna uz 5 dni :grinning: :grinning: a citim sa skvele
8. únor 2010 v 15:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: tak vitaj v klube "oddychoviek od merania" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi akurat odchadzam z roboty tak napisem neskor lebo pc mam doma pokazeny,to je super ze je tehu no len som v rychlosti precitala ze jej mm mal tiez zly spg
8. únor 2010 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka: stastnu cestu domov a bacha na lad! Uz som sa videla na zemi niekolko raz dnes :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ale ja som vazne zrusila budik , ja som uz chcela prestat vcera ale akosi to neslo ...ale dnes som sa rozhodla ...fakt je to asi zbytocne merat po ovu ze :sweat_smile:
8. únor 2010 v 15:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow, jerrymona, gratulujeeeeeeem, to je uzasny krasny pozitivny tehu testik!!!!
8. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry a na 13 den je naozaj peknyyy :wink:
8. únor 2010 v 15:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: jasne, nema to zmysel po potvrdenej ovulke :wink: Pre klud maminky aj babatka je to lepsie. Hlavne ak je maminka citlivejsia osobka alebo stresacka, co ja som! :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi tak to ja som ...neskutocny stresak ....tak sme 2 :grinning: uz len pre ten klud ...nebudem od zajtra merat :wink: ..ved ak aj nahodou tehu som tak neuvidim nic zaujimave na teplote ze...a do nedele je to uz len 6 dni :wink:
8. únor 2010 v 16:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: presne! :wink: Uz ked mame tolko grafikov za sebou a vieme ze "implantacne poklesy" sme mali uz tak 5 razy a NIC z toho :grinning: , a mali sme uz tolko slubnych kriviek LF a houby z toho, takze mne osobne uz krivka po ovulke nic nepovie, iba stresuje moju gebulu, lebo moj mozog sa nevie vypnut a furt rozmysla o teplotkach :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no albi ja som do dnesneho dna cakala na IP :grinning: :grinning: :grinning: a nikde nic ja milujem hadice a predsa si ich nebduem kazit nejakym IP poklesom :grinning: :grinning: takze ja uz pockam len na II na Valentyna :grinning:
8. únor 2010 v 16:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja zas nic nestiham :unamused: dnes som bola 1x na HP, tak uvidime co z toho vznikne...
Jerrymona, strasne drzim palceky...potichucky gratulujem....krasny tehu testik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no na hadice si uplne nas najvacsi odbornik! :grinning: :grinning: Tie tvoje tu nikto neprekona!

sonicka: a kedy budes mat vysledky? Iba zobrali krv? Mna to mozno caka coskoro :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao, len mi zobrali krv. Samozrejme som nebola uplne nalacno, vypila som pohar vody + padli 2 cigy, tak sestricka prevratila oci k nebu, ze to moze skreslit prolaktin, len mi dali kalendarik s datumami, kedy mam dojst na dalsie odbery...tento mesiac mi bude len krv brat + mm na ten nestastny spg.
8. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni a kolko krat ti budu brat krv za cyklus? mne brali 7x :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi no povedz ..ja som hladala more grafov ale ja som jedinecna :grinning: :grinning: :grinning: ...no tak pekne ustalene hormony len troska spomalene :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat, mne len 5x - dnes /5DC/, 9-14-19 a 23DC. plus dnes aj ten odber na nejake antisperm. protilatky..
8. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, ano, presne tak aj mne, ale 7x :wink:
8. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat, to si mala nejake zhustene odbery? ci mas dlhsi cyklus? A tebe ten prvy mesiac robili aj nejake ine vysetrenie? :confused:
8. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka a kde ide Tvoj mm na SPG ak sa smiem spýtať???
8. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek