• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
cukrus ahojki ?? problemy s miminkom ?? :confused:
25. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj laurit...hej :frowning2: v pondelok som zacala slabo spinit tak ma doktor radsej supol do nemocky...ale vcera som uz prisla domov a dufam ze uz to bude v poriadku... bola som aj na kontrolnom sone a malicke rychlo rastie...
25. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj dnesny graf ma dostal...ked som zadala teplotu ziadna zmena...no ked "pridam" 0,05 ovu mi vyznaci...ja meriam v ustach a to asi nie je najpresnejsie...a aj sme mali v izbe dost chladno...uvidim, co bude zajtra, na buduci mesiac zmenim "miesto" merania :slight_smile:
25. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus len sa setriii :zipper_mouth: duphaston ti nedali ? no tretulka veru, v ustach sa neoplati merat, vobec to nie je presne a potom tie teploty cloveka zbytocne stresuju.. :wink:
25. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit...ja beriem duphaston od zaciatku...len som to asi prehnala na dovolenke ked sme boli... dost sme chodili a hravala som ping pong a tak...a to som radsej nemala....ale uz to bude hadam fajn...a tebe sa ako dari?
25. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj ty si ale, ze ping pong.. ja by som asi nerobila nic, keby som bola tehu, tak by som sa bala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som 7 dpo, takze pomaly ma zacinaju svrbiet ruky :grinning:
25. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit....tak budem drzat palce aby ti to uz konecne vyslo...uz si to zasluzis....

musim ist...ideme k starkej....tak pa zatial
25. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, davaj na seba pozor, ja viem, ze niektore maminy mozu aj padakom skakat a niektora si len kychne a uz ma problem...ja ked som cakala maleho, tak som ani hrniec s vodou na cestoviny nezdvihla, tak som sa bala, po predchadzajucej zlej skusenosti som bola veeeelmi opatrna...ale len prve 4 mesiace, potom som sa nejako zzila s tym, ze som NAOZAJ tehu a vsetko je ok, posledny mesiac tehu som aj okna umyla a malemu sa aj tak nechcelo ist von :grinning:
lauri, ved prave.....ale ked som uvidila "cerveny kriz" a vyznacenu ovu, tak som sa vytesovalaaaaaa....ale ved uvidime aky bude zaver, buduci piatok to isti....
a Teba uz rucky svrbia? testy uz same vyskakuju, ze skus ma, skus ma :grinning:
25. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka nastastie ich este doma nemam :slight_smile: ale musim vydrzat. hoci som videla celkom pekne testiky na FF uz na 8 a 9 dpo :grinning:
25. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska - veru babenky maju pravdu, treba sa setrit! Ja som tiez na zaciatku trochu spinila a bola som v nemocnici... a teraz som si myslela, ze ked je vsetko ok. tak mozem aj do bazena - a asi som nemala, lebo voda mala dakych 28stupnov a boh vie, ako dlho som si v nej sedkala a ked som bola na druhy den na kontrole, tak mi doki povedal, ze moj krcok je len polotuhy - urobil sice vnutorne sono a tam bol krcok ok, ale aj tak som dostala straaaaaaaasny strach, aby som sa nezacala otvarat, aby na to prisli vcas, aby som nedajboze neporodila!
Odteraz nebudem NIC podcenovat :slight_smile:

tretulka, ja som si tiez meravala BT v ustach :slight_smile: akosi som sa bala merat v posve, ze zaspim a bude zle... mam totiz len ortutovy teplomer...

lauritka, tak treba snazilkovat do "umoru"... a aj po ovulke, mne doki povedal, ze sanca otehotniet je az 2-3 dni po ovulke VEEELMI vysoka!
25. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bodik, mne sa prave uz po ovulke velmi nechce , uz mi dochadzaju "baterky" :grinning:
25. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit, si pamätam, ze baterky u nas dochadzali skor priatelovi :grinning: a ja kym som aj 10 minut drzala nohy hore hehe, tak sa mi uz aj posmieval :grinning:
25. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojek lauri..... já začala zas na chvilku měřit :grinning: sice jsem měla asi o pár dní dřív,ale neva :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
25. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

lauritka, ja som dnes na tom takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

Nejako mi tie teploty skáču hore dolu.
25. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eviku, tak ti to nedalo :P bodik, takze ked si otehotnela, tak nohy hore pomohli ? :wink:
25. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
andyi merias rovnaky cas a nevstavas predtym ?
25. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri...ale ty nohy nahoru - to bude taky individualni...ja tohle praktikovala skoro rok - a pripadala jsem si blbe:-P a nepomohlo mi to:frowning2: i prstíkovou metodu jsme zkouseli :frowning2: a nic
25. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nohy hore nezaberali ani u nás :rolling_eyes: :grinning:
25. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale flami ved si bola tehu:P takze zabrali nie ?? a eviku ty tiez :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, nohy hore u nas zabrali a aj u kamosky, ktora mi to vlastne poradila :slight_smile: ona otehotnela tak, ze raz citila take pobolievanie pri vajecnikoch, ked mali ist s muzom na svadbu priatelom, tak mu povedala, ze svadba chvilu pocka, ze si muzik teraz musi splnit manzelske povinnosti... a ze mala nohy hore skoro 15 minut - by ma asi svihlo :grinning: a podarilo sa!!! Mozno to take vnutorne vnuknutie, ze teraz to vyjde pomohlo tiez :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri hej hej, bola, ale po sprche :grinning:
25. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj keby to stale islo tak lahko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda u nás zabrala v ten "inkriminovaný" :grinning: mesiac sprcha hneď "po" :confused: :grinning: Nohy hore som držala plno cyklov predtým a nič.... akurát sa mi odkrvili :grinning: Ale nezavrhujem :wink: veď som to skúšala :grinning: a verte, že keď sa nebude dariť, tak si tie nohy hore zase poctivo podržím :grinning:
25. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz vyzkouseli vsechno mozny.... jsme beznadejny pripad :frowning2:

a lauri...sice jsem byla tehu,ale to se na tech par tydnu snad ani nepocita :frowning2:

zato moje segra má dvouletou slecnu a ted zjistila,ze je v nejakem patem mesici!!!!!!! prej si presne pamatuje kdy se to stalo....prej dva dny pred MS... a to oni spolu spi tak dvakrat do mesice!!!! ale nechtela otehu ... a pritel ji ted vyhazuje z baraku a dite prej neni jeho :frowning2: chjo...nekdo chce a nemuze,druhy nechce a ma
25. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule,ked som si dnes spravila ovu test a druha ciarka je velmi svetla-znamena ze je negativny ano? kedy ma vyznam opat testovat? obden? cize v pondelok?

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
25. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit... veru nejde to lahko! a musim znova napisat, co som pisala uz tolko krat!!! ze si obdivuhodna!!! Tolko energie a odhodlania - marnost, ako by som tebe priala, aby si si uz nasla // ani nevies ako!
ja som stracala nadej uz po 9 mesiacoch! obdivujem ta - velmi :wink:
25. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi... mozno prave to, ze si myslela, ze neotehotnie, pri tych 2razoch za mesiac jej prinieslo to tehu...
ale vidis, aky je ten zivot nespravodlivy :frowning2:
25. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to prstikova metoda ? :fearful: :fearful:

a s tymi nohami hore... fakt si myslite ze to ttak je? ja som nedvihala a minuly mesiac sa zadarilo - aj ked na chvilililinku

ale tak z fyziologickeho hladiska mi to nejde do hlavy - pretoze krcok a vajecniky sa rozdvojuju do prava aj do lava - a v podstate nemozem na stopro vediet - ktora strana prave ovuluje - a ked vylozim nohy - tak ich akurat mozno "posuniem do zadu" a tam si "udru hlavicky " :grinning: ale to je zbytocne-lebo ich treba predsa dostat blizsie k vajku-cize dolava alebo doprava - ale to moze byt chyba - lebo ak sa dam na pravy bok a ovuluje lavy vajecnik-tak zabludia zle :grinning: :grinning: nonie?? cize asi zostat v klude si polezat potom taku polhodku a relaxovat by malo byt najlepsie a nech uz si to priroda tam zavedie ako treba...
25. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek