• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
flam pekne brusko, take akurat :wink:
10. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi keď nemáš zvýšenú aj telesnú teplotu tak by to s tým súvisieť nemalo, mávaš vysoké predovulačné tak by to malo byť dobre.
10. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka vidíš aj nás tažké odborníčky dokáže príroda stále prekvapiť :wink: :grinning: Tak si dnes dáme sedenie s mužíčkom také poisťovacie, alebo skôr ležanie? :grinning:
10. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte jedna vec. dr mi povedala že mám maternicu otočenú k chrbtovej kosti a že normálne má byť smerom dopredu do bruška :sweat_smile: a na to mi odporúčala polohy, ktoré sa zatiaľ v našom repoertoári veľmi nevyskytujú. to bude mužík oči vyvaľovať čo to odrazu od neho chcem :grinning:
10. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to vidim co to jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tuniska ty si testla to je tehu testik ???????????????????????????,
10. únor 2010 ve 14:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis to nieje haluz to je peknaaaaa druhaaaa a ty si ma necakala do nedele :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej titu, dobre vidis :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam su fakt dve ciarocky..... 6dpo? to je dost skoro..... neskusis este jeden teraz ci ukaze to iste? :confused: :confused:
10. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin sesternica ma takto maternicu a doki jej odporucal vzdy polohu odzadu a uz ma 2 deti bez problemov :wink:
10. únor 2010 ve 14:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

moj graf, zatial nic moc. Nie som si ista, ci dobre vyznacil ovu.
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd1a0
10. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten ovu testik je robeny dnes ??????

ja idem do lekarne :grinning: :grinning: :grinning: dnes som okolo nej presla so zatvorenymi ocami :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu keď tie dvojčatá chcem iné mi neostáva len poloha "na psíka" :grinning:
10. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiksa by si povedala skôr na 16Dc, že?
10. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin :astonished: :astonished: fakt poloha na psika je na dvojcatka...???? :astonished: :astonished: :astonished: my sme tutomesacnu ovulku rozbili prave takouto polohou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jje tunis :slight_smile: no tak sa picnem, budes prva s takym testom na 6 dpo :grinning:
10. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, podla mna to nie je na dvojcatka poloha :grinning: len na tu otocenu maternicu :wink:

ale bolo by to zaujimave :grinning:
10. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu neviem či je na dvojčatká ale tento cyklus som si sľubila, že budú tak preto :wink: no zatiaľ to s nimi veľmi ružovo nevyzerá :rolling_eyes:
10. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...je to vraj aj poloha na chlapca :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni išla si kúpiť iný test? :grinning:

ináč, mne sa nezdá, že by to mala byť haluz... však je to viditeľná čiarka... tak na toto som zvedavá, ako to dopadne....
10. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ked si myslim tunis, ze napriek ovu testu si 7 DPO a vcera sa ti asi mohlo uhniezdit.a potom na 7 DPO zvysenie.

podobne ako mala flami ;) cize na 10 DPO budu dialnice. :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin - tiež si myslím, ze 16 dc. uvidime, hlavne, aby to nebolo neskor.
inak moja dr furt len o tej pohode a nemyslite na to.... rozprávala mi aj o jednej pacientke ktorá nemohla mať deti 10rokov, potom si adoptovali a tak mala hneď jedno vlastné, druhé vlastné,.... a nakoniec bola zrazu taká plodná že to nezvládala toľko detí aj vzhľadom na vek a musela jej urobiť interupciu :astonished: Tota príroda nenormalna :slight_smile:
aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: ....no ta ja neviem ci ja odolam do nedele :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, dobre vediet, chceme prveho chlapca :grinning: :grinning: ak sa ti to podari, das patent :grinning:

tuniiiiiiis kde si?? :confused:
10. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no jasneeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:
10. únor 2010 v 15:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn, s tou psychicku pohodou suhlasim len ked je par sto % zdravý..... inak mozes byt v pohode ako chces, ale ak tam raz nieco brani tak to nepojde :rolling_eyes:
tiez som isla touto cestou pohody a ked nic ,tak som zasla k dr. :unamused:
10. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prosim patent na dvojcatka :slight_smile:
titu- no nepočkala...ja idem PIA_NE do tatier na školenie, tak nedeľu testovať nemôžem::slight_smile:)) Ináč aspoň budem vedieť, že radšej nebudem piť::slight_smile: i ked to je asi blbosť....
katlinn :rolling_eyes: to je fakt, nejprv ano bohovi, a potom to ide samo..bleeeh.
titu, ella ved vy uz mate deticky, tak najprv nam dajte patent na prveee babo :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek