• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
vidím, že sú tu len samé ovulujúce a poovulačné tak hodím môj pre spestrenie :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/N
25. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nespinim ale zacala som slabo krvacat :angry: :rolling_eyes: ach boze,uz nech sa to da doporiadku :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka mne už špinenie ustúpila, už AŽ 2 dni je fuč, tak som zvedavá dokedy :sweat_smile:
25. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
....a kocendy,co sa tu pisalo o nohach hore....ja zatial nic take nepraktizujem....ale naj-kamaratka,co ma uz dve dcerky....mi povedala,ze sexovali-sexovali a nic.....2krat pocas tych spravnych dni dala nohy hore....spravila nieco ako "sviecku" a hned otehotnela.... :wink: ...tak mozno to ma nieco do seba..... :unamused: aj ked gravitacia je proti :grinning:
25. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetka :grinning:
25. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak lauri :wink: :grinning:
25. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja som dnes merala o 5h7m a teplota bola 37,2
myslim, ze som mala teraz niekedy ovulku, teda presnejsie vcera, lebo aj vcera cez den a vecer som mala o dost vyssiel teploty a vecer mi teplota klesala pomaly
takze u mna to bude asi 17DC :unamused:
25. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
napriek tomu sme uz neto :unamused:
25. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia ale veď teploty máš rovnaké stále... myslím, že v tomto BT neklame... aspoň na 37,4 by si po ovu mala vzostup... mne sa nezdá, že by pri takýchto teplotách v jednej rovine bola ovu :pensive:
25. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia tak asi tak, keby si merala neskor mas ju este vyssiu. takze ty si nas raritny pripad :wink:
25. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaaa zalia merala skôr ako v bežnú hodinu... tak potom je ovu možná :wink: ale teda, takéto predovulačné teploty :confused: :grinning:
25. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak, som merala skoro 2 hodky pred, takze urcite ta teplota bola vyssia neskor :wink:

a tak mozne je vsetko, aj tie vysoke teploty, lebo priznaky mam a prsia ma uz zacinaju boliet 12 dni pred MS :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej aj teba tak bolia?? aj mna uz po ovulke... nechapem, lebo predtym som ich vobec necitila. sa mi nejak zmenilo telo :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tiez som pozerala, ze zivotnost spermii je 2 dni vacsinou, obcas teda 2-4, no tak uvidime, ci ma manzel borcov :grinning:
buduci mesiac musime startovat neskor :grinning:
25. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak,uz vcera ma zacali boliet, co je teda zvlastne u mna :confounded:
bolievaju ma niekedy pred MS, obcas teda brutalne, ale tentokrat nejak skoro, zvycajne 5-6 dni pred ms a bolia zboku, inokedy ma bolia cele, tak teda uvidime :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia tak drzim palce :wink:
25. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem lauritka

ja ich drzim vsetkym vam, lebo predsa sa snazite uz dlhsie, zasluzite si babatka, take male, chutnucke, vonavucke :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...bodik...mas pravdu.. ja uz nebudem voobec nic robit.. budem ako kralovna a budem sa nechavat obskakovat... ja som sa na dovolenke vobec nekupala lebo som sa bala...len som si nohy macala :sweat_smile: inak je to dost nespravodlive ze niektore ani nevedia ako dieta vynosia a niekto si musi cele tehotenstvo doslova odtrpiet
25. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, ake mas tehu problemy? :frowning2:
25. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia...noo...az do nedele som nemala ziadne... ale zacala som slabo spinit tak som bola az do vcera v nemocke...ale uz je dobre...tak dufam ze to tak aj zostane
25. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, to mi je luto
velmi drzim palceky, nech je babatko v poriadku a ty s nim :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem... dufam ze to zvladneme
25. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zvladnete, len treba pozitivne myslenie, i ked viem, ze lahke to nie je

klud treba, vsetko ostatne pocka :wink:
25. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez hovorim...este musim nejako 2 tyzdne vydrzat a budem v druhom trimestri...tak to uz bude lepsie... a vy ste ako nato? snazite sa o mimi?
25. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, snazime, len ja som nemala odsledovanu bazalku, takze az teraz som zistila kedy asi bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neva, ak sa nezadarilo, tak buduci mesiac to musi vyjst :wink:

s pozitivnym myslenim pridu pozitivne vysledky :slight_smile:

ja ta uplne chapem, uz vidim seba ako budem z toho vsetkeho nervozna, ale tak ked uz doteraz babatko vydrzalo, tak urcite vydrzi az kym sa nenarodi, ozaj si nepripustaj negat. myslienky, lebo to privolas a to by bolo zle
25. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som uz raz potratila tak teraz sa vsetkeho bojim ovela viac...ale nepripustam si zeby sa malo nieco stat...a ako dlho sa snazite?
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi je velmi luto, urcite sa toto babatko udrzi, ver tomu :slight_smile: ono citi, ze je tak velmi chcene :slight_smile:

my sme len zacali, ja som materinske city zacala pocitovat az teraz, i ked uz mam 30 :wink:
25. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia, ja som rodila 5mesiacov pred 33. narodeninami
:wink:
25. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska netreba sa zatazovat myslenim na zleeee......tes sa s tehotenstva....raduj sa s rastucim bruskom a nic zle sa nestane....zbytocne si privolavas starosti :wink:
25. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
....zalia ja mam tiez 30....a taky mamickovsky booom na mna "prisiel" len nedavno :wink: a to mam priatela vyse 9rokov,viem,ze je ten pravy....a vedela som to od zaciatku....zili sme si krasny zivot vo dvojici a zrazu boooom....niekto nam chyba :slight_smile: ....
25. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek