• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Lauri...tak vidim,ze ty by si na mojom mieste uz dnes testovala :grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=12/userid=66718
11. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute

lauri - ty preco si tak vysoko? :fearful:
no ved uvidime ako dalej :slight_smile:

albi ved apson je sranda nie ? :sweat_smile:

nebriem nic evi, len pupalku femi. ziadne hormony. dokonca BT 37 som nemala ani minuly cyklus po ovulke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katlinn ja som ti hovorila, ze ovu podla mna bola 12 DC :wink:

Lauri, tak ja dufam, ze je to len jednodnovy blby vykyv, veda ja minule som mala, ale este vyssi v jeden den, sice neskor, ale clovek nikdy nevie, ja si stale verim, ale aj sa obavam, ked mam blby HP :frowning2:
11. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirimka jasne :grinning: lebo saj pekne drzis. a salute uz by mala minimalne dva za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katkajur, netusim. citim sa ako v LF. prsia ma zacali boliet od 2DC :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: A to ja beriem len ze mam klasika ovulacny graf,mrcha dorazi...keby nahodou nie,tak asi spravim test,ale ani ziaden nemam kupeny :sweat_smile:
11. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: vsak prave, po rokoch krasnych grafikov jeden blaznivy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ktovie, ci prave ta blaznivost tomu nedopomoze :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
he...ja som sa rozhodla ze este zajtra zmeriam a potom uz kakam nato :grinning:
11. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri no u teba to nie je az take akutne ako u nas, ty nemas preo stresovat. :slight_smile: to chapem. pride pride, nepride.
vy sa neponahlate. ale mne hori pod zadkom :sweat_smile:
11. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi a spermosom sa paci v krvi ??, :grinning:
11. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: neviem, ale pH a flora sa im paci urcite. A ktovie, ci sa jedna nezasila niekde v kute :grinning: Zazraky sa deju, treba verit. :wink:
11. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved uvidime :wink: nakuknem neskor . see ya later
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ahojky tedy laurit hmmmmmmmmm záhada vítám tě do klubu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem na tě zvědavá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj salut :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte kočky :wink: laurit :confused: kukam tvoj graf.. kam šplháš? :sweat_smile: :wink: to je zvláštne..hm?

ja som na to podobne...nechápem... som 7DC a moja BT je skoro 36.85(moja poovulačná) ..tiež tomu nechápem.. tiež neberiem žiadne hormóny nič...len femi kvapky.. ale aby sa mi držala taky dlhočizný čas(celu ms- od 36.9 -37) tak hore? :confused: :fearful: uvidíme, čo dalšie dni :wink:
11. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata vy ste samaaa zahada :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaahu a tehu test si neskusala teraz niekedy?
11. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo sa to tu deje sama záhada, dúfam,že mňa tento cyklus môj graf neprekvapí a pôjde to podľa plánu :dizzy_face:
11. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to zahada... laurit.. ovu? žeby cez ms? :wink: :confused:

katka.. nie.. pretože ms som mala ale taku čo ja viem normálnu.. len strašne dlhu..(ešte dnes špinenie :confused: )možno sa len ten proghesteron vyplavuje tak pomaly.. ale zase takto pomaly? to bude ovulacia až niekedy 20DC zase :rolling_eyes: mna ked neporazí terazm, tak uža si nikdy :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruš ahojík koukám ,že si měřila,? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
salut...hej...ale uz koncim... este zajtra a uz nebudem.... moc sme tomu snazeniu nedali...len v den ked ma boleli vajecniky tak od toho nic neocakavam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahu ukaz svoj grafik, ja inak tiez ma vysoku teplotu, dnes 36,84, ale to mam este akoze v norme, moje poovulacne boli minuly cyklus nad 36,86, ale aj tak sa mi to nepaci
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
11. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, veru... maš vyššie teploty... ale tak určite pred ovu klesne... :slight_smile:

ok, tak graf : http://www.fertilityfriend.com/home/maahu
11. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu, tak ja dufam, lebo sa bojim aby to nebol aj anovulacny cyklus, kedze ja mam blby HP :confounded:
11. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu asi budes mat celkovo vyssie teploty tento cyklus uz to tu tak kocky mali myslim ze napr lisa
11. únor 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nič neberieš.. myslím na bylinky.. tie by možno napomohli...hm? pozri ja som nemavala ovulu vôbec ... nemohli ma ani nastimulovať.. a teraz.. po tolkych rokoch to ide aj bez lekárov(s bylinkami) ... myslím, že sa ti to upraví...nemáš prolaktín na hranici?
11. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi... nemala som nikdy takéto teploty... vždy to bolo tak, že sa mi teda len ovula posunula.. ale BT klesla ešte... zo začiatku som mavala predovulačné vyššie a to 36.6-36.5 a za polsedny rok klesli na 36.2-36.5... a poovulačne boli tiež nižšie... ale tak každy cyklus je iný.. a tie hormóny si robia čo chcú :grinning: asi to tak bude... :wink: toto bude divny mesiac.. :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu pozri tvoj a moj graf minuly cyklus uplne ukazkove a nic z toho,ine babulky maju aj horsie grafy a boli tehu proste nase tela si robia s nami co chcu :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj babulky kuknite si môj grafík z minulého cyklu, ovu ako vyšitá, sexíku až až a prd veľký z toho.... :rolling_eyes:

mahu a čo je dobré na ten prolaktin lebo ja ho mám hraničný?????? :confused:
11. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu mas IP :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek