• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
dakujem baby.....

katka ach jaj odpocitavam to ako deti mikulasa alebo vianoce alebo prazdniny :grinning: :grinning:

pozerala som si grafiky ...to naozaj nemusi byt IP ...no nieeee ..ja som si stale myslela ze by to malo byt ... :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie titu, cosi to nemusi mat kazda :slight_smile: A aj ta co to ma, este nemusi znamenat, ze je tehu
11. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to som si uz vsimla.... :sweat_smile: ..takze pokracujem v tehulkovani :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 11:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule no mne je zas dnes tak zle, hlavu mi ide roztrhnúť a už len čakám kedy sa vyvraciam...fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, to moze byt aj tym clostilom :angry:
11. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja už nevime čím to je ale serie ma to, lebo je to často aj 2x do mesiaca mám takéto stavy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli a mavala si to aj predtym ?
11. únor 2010 ve 12:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné titu ako hlava ma bolievala asi od puberty čo si pamätám, ale takéto vracačky (migrény) neznesiteľné ma moria asi tak 1-2roky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao baby :slight_smile:
ja mam dalsiu zahadu :slight_smile: mozno troska od veci, ale tak hadam to prezijete :grinning:

dnes rano som dostala hnacku- 1.krat v zivote, ziadne krce ani vracanie, len casta chodenie na zachod a "cikanie" tym druhym otvorom :slight_smile:
rozmyslala som, ze z coho by som to tak mala mat, vsak posudte samy, toto som vcera jedla: jablko, orechy, smotanovy jogurt, chlebik s vajickom natvrdo a jablkovy kolac, pila som cely den nesladene caje.
a to nemavam ziadne problemy ani ked zapijam zmrzlinou colou :slight_smile:
tak som si hodila do googlu ze hnacka a priznaky a hadajte co mi vyhodilo? :confused:
ze hnacka moze byt jednym z najranejsich priznakov tehotenstva, lebo telo sa ocistuje od skodlivin :slight_smile:

takze mam vacsie prsia, hnacku, ziadnu ms a som 19 dpo- ako sa to pekne cita, len skoda, ze ten tehu test to nechapal a ostal biely :grinning:
nevyhlasime februar za mesiac zahad? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi :grinning: :grinning: :grinning: na test sa vybodni jednoducho si tehu a hotovo :wink: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ukáž mi grafík
11. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2bb89a

smouli, priklanam sa skor k teorii, ze ovu nebola, ale je to skutocne zabavne :slight_smile:

duchovia na testoch, ovu pocas ms, kopa hadic atd... :grinning:
11. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty kokso soldi aký skok a nemohla byť ovu len tak náhodou predvčerom ??????? :sunglasses:
11. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi a nemohla byť ovu včera? :confused: či to všetky "príznaky" okrem teploty vylučujú takú možnosť?
11. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ty si dnes tak vystrelila? A merala si aj telesnu teplotu?

No podla mna bude pes zakopany v tom, ze si tehu, len ti este hcg tak rychlo nestuplo, ved toto nie je mozne, skus testik zajtra rano
11. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi skús si dať na najbližšie 2-3dni vyššiu teplotku do grfíku či Ti náhodou nepreznačí ovu?
11. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja si skor myslim, ze ten skok je sposobeny tou hnackou, zvysenie teploty je jednym z priznakov :slight_smile:

lebo bola rovnaka o 6tej rano, aj o 9tej a aj teraz :slight_smile:

a ku tomu, ten hlienik uplne vodovy som mala tak ako je zaznaceny v grafe, potom uz nie a ani predtym nie
11. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi nemáš zvýšenú aj telesnú?
11. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak to s tou ovulkou napadlo i mna

a uz beries Duphik?
soldi Ty si ďalšia záhada :sweat_smile:
babule ja som totál KO...neviem ako to tu do 15,00 vydržím s takou migrénou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda titu ty máš ale krásné teplotky tiše závidím
11. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ty jsi taky pěkně vylítla
11. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, si to mala i minuly tyzden, vsak? :frowning2:
11. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela: neviem :slight_smile: ja si meriam teplotu normalnym digitalnym, nie bazalnym teplomerom, len si ju meriam dole v pipinke :slight_smile: tak to je potom telesna? moc sa v tom nevyznam :slight_smile:
katka: nie, este neberiem dufik, chcela som zacat dnes, ale ked mam tu hnacku, tak by to asi nemalo valny ucinok :slight_smile:
smouli: myslim, ze zajtra uz budem mat nizsiu ako dnes. uz to neriesim :slight_smile: sa uz tesim na ms a novy zaciatok, meriam viac menej zo zvyku :slight_smile:
vsak smouli, normalne nam tu uz chybaju len traja patraci :grinning:
11. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď to katka nemôžem sa kvôli tomu zakaždým pýtať domov, ale už mám pocit, že to trošilinku prechádza....dala som si paralen.... :rolling_eyes: nebaví ma to vôbec nerozumiem prečo mi býva takto zle....už som bola na rôznych vyšetreniach a nikde nič ...len to je migréna a basta fit :frowning2:
soldi az teraz som si vsimla tvoje fotky, ta prva je velmi pekna, taka zmyselna :wink:
smouli, to mi je luto, ze mas take migreny, musi to byt hrozne, mna len ked boli hlava z nedostatku vody, tak trpim ako psik. mozno to po tehotenstve prejde :slight_smile:
katka: dakujem, moj mm je fotograf, tak mam viacej takych zmyselnych :slight_smile: naposledy sme urobili fotoserial ako len v nohavickach a topankach na opatku robim babovku :grinning:
11. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi :grinning:
tak to musi byt zaujimave
11. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, hlavne ked povodne to bolo myslene ako postup na pripravu receptu na mmb :slight_smile: len vonku bolo tak straaaasne horuco, tak som bola obnazena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek