• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
kvetka, tak nech Vam ten treti co najskor pribudne, drzim palce :wink:
25. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
....dakujem tretulka si zlata....verim v to,tak neak to citim v srdiecku :wink: ....
25. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
musime sa drzat hesla, ze nadej umiera posledna :wink: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
treba verit.....viera=nadej :wink: ....
tretulka ty uz krasneho synceka mas....a tym si vo vyhode pred ostatnymi snazilkami :wink: ...ked to islo raz,pojde to znova.... :slight_smile: ....
25. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ano, uz jedneho drobca mame, ale tiez sme si museli co-to vytrpiet a az potom sme sa mohli tesit...ale presne ako pises, verime, ze sa zadari a Martinko bude mat surodenca :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
...taky pristup sa mi paci....Martinko by urcite nechcel byt jedinacik...vsetko bude....len treba bojovat a nevzdavat sa :wink:
25. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ja velmi tuzim po druhom mimiskovi a maly tiez, "objednal" si brata Adama :grinning: , ma rad deticky, kamoska ma teraz malu dcerku, ma tri mesiace, maly ju hladka, rozprava jej a stale sa pyta, ci este ja nemam v brusku babatko :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jej, tak to ma tesi, ze nie som sama, lebo obcas sa citim akosi spomalena :grinning:

spravila som si uz graf, ale je tam ozaj len par dni nameranych teplot :unamused:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=72058/nummer=1

dufam, ze som ho sem dobre vlozila :sunglasses:
25. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
zalia, kluuud, nie si spomalena :wink:
graf si vlozila, tie Tvoje teploty su fakt vysoke :slight_smile: , uvidis ako to bude dalej
25. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
prave si pozeram vitazne grafy a teda ten moj vyzera nejak podozrivo tehulkovsky, no neviem, uz aby tu bol cas ms
ovulacia podla mna bola, tie teploty merane v skorsiu hodinu su asi trosku skreslene, ale tak co narobim
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
musis cakat :wink: ....idem ja do hajan...papa
25. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a tvoj Martinko je narodeny koncom augusta? vyzera byt hanblivko :wink:
25. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dobru noc :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
zalia,no graf si spravila ukazkovo :wink: ,teplot je dost....a su ozaj vysoke....uz od menzesu :confused: ....moje sa pohybuju od 36,2 do 36,4....ale kazda sme ina....je to dost individualne....a to akoze moja,kedy mala byt ovu....?hmmmm :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
vsak porad, ja tiez neviem :grinning:
prvy krat meriam, tak nie som taka skusena, ale bud 13-teho alebo 17-teho :wink:
u mna je problem, ze ja este aj vytok mam dlho, takze tak :confounded:

kvetka, tie moje brutalne teploty su ozaj zvlastne, ale tak co narobim, chcem aj gyndu navstivit, ak mi pride menzes, ze co to je a tiez, ak mi tie teploty neklesnu :wink:
25. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
...ja a poradit? :grinning: zalia nato su tu ine kocky....ja som len zaciatocnik :wink:
....ale ja ziadnu ovulku na tom tvojom grafe nevidim.... :zipper_mouth: ....
25. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
a to merias rano?v aku hodinu a kde?....
25. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
mam tam napisane casy a dole vpredu :grinning:

ok, v posve :wink:
25. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko... :wink: no ja som tu dnes prvaaaa :grinning: ...som neak zle spinkala....uz od 6.00 buntosim :pensive:
....ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/284c90
takze babulky mali ste pravdu....stupla :wink:
26. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kvetka, tak uz ste stihli dnes aj sexik ;) ja som tiez zle spala, budili ma psy :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lauri....hej stihli....4:50 som zmerala,ako kazdy den...a uz som sa len mrvila...az sa zobudil i drahy....no a nedalo mi ho nezneuzit :grinning: ,ked som zbadala tu zvysenu teplotku :wink: ....
26. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: tak so je fajn, moj borec spava az do obeda. :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
.....no moj pravidelne vstava pred siestou :grinning: ...a ja som ta,co si rada pospinka,no dnes som ho predbehla :wink:
26. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kvetka, tak dufam, za za 10 dni budu dve // :wink:
26. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaaj lauri,tak v to dufam aj ja :slight_smile: ...uvidime,ci sa nasla sikovna "rybicka"...co doplavala az k vajku :grinning: ....
i ty si par dni po ovu,ze?...tak drzim palce,alebo radsej paste na // :wink:
26. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som 8 dpo :slight_smile: mozno otestujem na 10 dpo :slight_smile: uvidim, ci sa bude nejak zvlastne chovat teplota, zatial je to take nijake.
26. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, podle grafu ro vypadá asi na brzkou MS

http://www.fertilityfriend.com/home/1ff219
26. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
.......to sa mi este nestalo,ze som tu tak skoro a nikde-nikto :grinning: ...vacsinou uz len docitavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kvetka je nedela, vsetci spia :wink:

ahojki kell, sakra a tak ti pekne vybehlo vtedy hore. :unamused: ale aj tak kym tu nie je mrcha hmmmm.... :wink: a spinenie uz nemas ??? testik si neskusala ???
26. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka a podla toho mojho grafu usudzujes,ze ovulka bola vcera?teda na 17DC :unamused: ?...lebo ak si zadam zvysenu teplotku i na zajtra,ff mi ju vyznaci na 15DC a to sa mi nezda.....podla vcerajsej bolesti laveho vajecnika :zipper_mouth:

a tebe nech teplotka stupa a stupa....a to pisem zo srdiecka :wink:
26. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek