• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
babulky ja som si kupila sojove mlieko ....v prasku ja ho totiz zboznujem ....a zistila som, ze som si z neho spravila asi len 3 pohare mlieka..... :grinning: :grinning: pretoze ostatne som zjedla :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu za váma jako za odbornicema :wink:
prosím, je možné, že by se mi mohly objevit // ? Na čípek si dosáhnu, je tvrdý a stahla jsem si z něj hodně hustý bílý "výtok". Podbřišek mě pobolívá, asi jako normálně před MS, tak nevím. Test si teď dělat nechci, hodně jsem pila a chodila na záchod, takže to asi nemá cenu. Takže uvidim zítra podle teploty. Myslíte si, že se mám těšit nebo ne :grinning: ? A když to porovnáte s mým minulým grafem, tak mi přijde, že tenhle je fakt jiný. Nebo si to jen namlouvám?

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
11. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lulii pekny grafik :slight_smile: myslin, ze by uz // byly
11. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si myslim ze by uz boli

titu aaale zle mi je furt ako konovi :confounded:
11. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luli aj keby si spravila testik teraz uz by mal ukazat pekne II tak sup, sup :wink:
11. únor 2010 v 17:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji aj ja uz cem aby mi bolo zleeeeeeee....nadavat budem az potom :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 17:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haa, takze dalsia februarova zahada- zakupine tehu testy :grinning:

inac, ja som si dnes taknezavazne citala v teme tehotenske testy a pomerne vela dievcat pisalo, ze mi ukazoval negativny este aj na 5ty den meskania mrchy, takze je to asi skutocne silno individualne :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký test dražší bych si měla koupit
11. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste zlaté, já tak doufám, že už,...........Ale strašně se bojim ten test udělat a čím víc na to myslím, tím víc mě bolí to břicho, ´jak kdyby měla mrcha přijít už teď hned, přitom má dorazit v sobotu, mám cykly krásně pravidelně po 28 dnech a ovulaci na 14DC.
A je to vůbec normální, že když otěhotníš, může tě bolet to břicho? Jakože na MS a pak z toho mrcha není?
11. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki ;)

soldi a merali tie divecata BT ? :wink:
11. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku ja by som skusila len nejaky napr. tesco pepino alebo len uplne obycajny ...nemusi byt drahy aby ukazal II :wink: ak jerry mala len uplne obycajny z drogerie :wink:
11. únor 2010 v 17:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, viděla jsem tvé testy v albu a nestačila jsem se divit? Viděla jsem to poprvé :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, niektore ze vraj ano :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda :slight_smile: pridavas sa k "mystery woman" tento mesiac ?

ani ja som to este nevidela. su tie testy v zaruke ?
11. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé lauri ahoj, já vás tu zase otravuju :sweat_smile: Prosím koukni se taky na můj graf, co na to říkáš? Je na téhle stránce nahoře :wink:
11. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri to nevím krabičku už nemám
11. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ze chcem vidiet graf :grinning:
11. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulli uz si mala mat testik za sebou ;)

zakup kup si obycajny test, pepino, alebo nejaky lacny z lekarne.
11. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já se tak bojim zklamání, fakt myslíte, že už by test něco ukázal? A kort teď večer? Jestli to není zbytečný. Nebylo by lepší ráno?
11. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku tak tak... skús Pepino :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulii si 13-ty deň po ovulácii... to už ukazujú testy // aj z večerného moču :slight_smile:

ozaj zaku.... dátum spotreby by mal byť vytlačený aj na tom "vrecúšku" v ktorom bol test zabalený, nielen na krabičke :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulli na 13 dpo uz ukaze aj vecer :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulli cakameeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste našeptávačky :grinning: :grinning: :grinning:
Tak už jen přesvědčit mýho chlapa, aby mi ten test dal, řekla jsem mu totiž, aby je schoval, abych netestovala moc brzo. Snad mi jeden vydá :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulli my mu v tom pomozeme ...povedz ze sme nedockaveeee ale testuj, testuj :grinning: :grinning: my cakame
11. únor 2010 v 17:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulli moj ani nevie kde mam testy joj. :grinning: to je cisto moja zalezitost, nech sa zbytocne neznervoznuje :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulii keď bude protestovať, tak ho sem pošli... my mu to hneď vysvetlíme, že v tvojom prípade už rozhodne skoro nie je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri...moja rec !! :wink: :sunglasses:
11. únor 2010 v 17:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulli ja o 20 minut odchadzam a pridem az neskoro vecer juuuuuj dovtedy chcem vediet vysledok a vidiet krasne II :wink:
11. únor 2010 v 17:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ty mas krasny graf, tfuj tfuj tfuj. tvari sa ako trojfazovy zatial :wink: :sweat_smile:

ja som si dnes nedala ani pupalku, kym sa nevyjasni ako som vlatne na tom :pensive:
11. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek