• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
jedna vec je teoria a druha je "real life " :stuck_out_tongue_closed_eyes: a viac sa k tomu nevyjadrujem.
13. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kym je maternica - je plodnost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 10:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze nie..uz sa toho popisalo ajajaaaaj

druha vec je ze ani jedna nepozname pozadie toho ako celebrity otehotneli.... vela z nich tipujem na umele....
13. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja keď som si na náukách pred sobášom vypočula že je nekresťanské podstúpiť umelé oplodnenie, tak to som kukala.... :astonished:
13. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dara rollins podla mna nie. :slight_smile:, ani belohorcova. o umelom viem jednie u julii roberts a jeniffer lopez, u ostatnych neviem :slight_smile: moyze byt, nehadam sa.

ale urcite by som netvrdial, ze teraz sa zena po 30-moze doslova zahrabat
:rolling_eyes:
13. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac, pri tejto teorii by sa mala brat do uvahy aj antikoncepcia, nie? vsak vtedy si zena setri svoje vajka na neskor :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi to ma nenapadlo :grinning:
13. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit zahrabať sa rozhodne nemusí ale určite ma trochu horšie podmienky ako 20tka to sa zase nemôžeme tváriť že nie :pensive:
13. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som skusala, ked som mala aj menej ako 30 a nic :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, ked si mladsia to ide lepsie, telo je viac nastavene na oplodnenie. :wink:
13. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit tak to moje telo potom neviem na čo je nastavené ale oplodneniu sa bráni :angry: ale však je ho nejak presvečím :wink:
13. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dara ani podla mna nie..ani belohorcova to je jasne...

no jasne antikoncepcia ich setri :slight_smile: nie? akurat ja som ju vsehovsudy brala len rok-ale zacala som s MS neskor-tak som si ich usetrila na zaciatku :grinning:
13. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
len nemam rada take negativne clanky a tvrdenia, lebo prave oni potom sposobuju stres, ked ma niekto po 30-ke a este nema dieta.. a stres je to najhorsie , co zena pri otehotneni potrebuje..
tlak spolocnosti, tlak rodiny ...lebo ona uz ma a ty nie..atd...
to uz ich rovno vsetky mozme odsudit len na umele oplodnenie :unamused:
13. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vás uklidním..! :slight_smile:
těm co je tu teda přes 30 už :slight_smile:

mě bude 23...a ovuluji mín než např.lauritka :wink: :wink: a cykly mám rozházené,hrůza děs.

noo a myslím si,že teda nemá třicátnička horší podmínky jak dvacítka. :wink: podle mě záleží na té ženě...jak je to v ní uvnitř v pořádku.má mamka splodila své poslední páté dítě ve 48letech!! :slight_smile:
a pan dr.-primář ji řekl...že je po spodku na tom líp než kdejaká mladší žena! :slight_smile:

takže holky...nevěšte hlavu...myslím že záleží na jedinci.je to indivindi. :wink:
13. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako ktorá antikoncepcia nie všetky blokujú uvoľnenie vajíčka, niektoré len bránia jeho uhniezdeniu
katlin, lauritka : :grinning: :grinning: ste zlate
mscat :sweat_smile: ja nevesiam, stale bojujem . z duse nenavidim, ked sa vsetci kvoli veku hadzu do jedneho vreca. :grinning:
13. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja díkes :wink:
laurit presne my sme sa o bábo začali snažiť od zasnúbenia a vedeli sme to len my dvaja takže v poho. Ale od svadby jasne vidím ako všetci čakajú na to že budem tehu, mama, sestra, ďalšia rodina, kamarátky.... :rolling_eyes: a to už je iný press
13. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som ATB nikdy nebrala, takze mam vajca v prdeli :sweat_smile:
13. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat = pockaj, v 48cke??? jeeeeeeej, to je super, tak este mam 19 rokov na snazilkovanie :grinning:
13. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn prave ten press je hrozny... :pensive: vsetci len cakaju..." no kedy uz"??? a ty sa mozes roztrhnut...
13. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám kolem sebe plno mamin po třicítce...ted už každá z nich porodila druhé dítě...a že jich je aspon deset...a každé se to zadařilo brzy ,žádný problém nebyl....to právě stresuje zase mě...že já teda o deset let mladší...a nedaří se mi při druhém dětátku.
katlinn = chapem...ja som zas celemu okoliu vytrubovala,ze chcem babatko.....a medzitym ma cele okolie babatko okrem mna.
tak teraz radsej hovorim = moc sa nesnazime...ked sa niekto pyta :slight_smile:
je to nahlavu keď mám pri takej otázke odpovedať že nie som tehu ako keď sa mám zas a znova priznávať, že som nezamestnaná bez práce, normálne sa pri tom za seba hanbím :pensive:
13. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja o tom že sa snažíme som otvorene povedala len asi trom ľuďom, ale tí ostatní s tým nejak automaticky rátajú. Vzali sme = určite sa snažíme :rolling_eyes:
13. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja:ano...mám téměř sedmiletou sestru...a nejstarší bratr má 34let.je nás pět :grinning:

mamka ju porodila ve 48 a půl :slight_smile: ..je pravda..podle mě teda,že to byla velká blbost.jelikož ted když začla chodit do první třídy,mamka na ni nemá takové nervy a trpělivost.a spíš jde vidět že by chtěla už svuj klid.ale chtěla ju..brala kvuli tomu i nějaké hormony...a tak .ale jak vidíte....všechno jde :wink:

lauritka:já vím že ty ne :wink: ..já to taky nemám ráda...jak říkám.je to rozhodně indivindi :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn = no a? nie si bezdomovec a tvoj partner zaraba? tak ty si proste doma. a basta.
13. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, moja mama ma kamaratku, ktora uz ma dve deti- 18 a 15 rokov a povedali si s muzom ze chcu dalsie, maju obaja okolo 44 rokov. isli na dovolenku do ciernej hory a tam maleho splodili :slight_smile:
takze ak neviete kam v lete na dovolenku, hor sa plodit do ciernej hory! :grinning:
13. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat klobuk dole pred tvojou mamkou :dizzy_face:
13. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja zatiaľ sme doma u mojej maminky a nesmierne mi to začína liezť na nervy :rolling_eyes:
13. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek