• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
katlinn = podla mna toto su vrcholne netaktne otazky...
a navyse nemusi mat predsa kazdy par deti...ludia maju pocit,ze pár=žena sa automaticky musí množiť?
niekto chce mat svoj klud, cestovat, robit si svoje veci...je to kazdeho osobna vec, no nie?
13. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja svata pravda...
13. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn = chapem...teda mne by nevadilo,keby som bola doma, ale na učte by sa mi hromadili prachy :grinning: . by som z nicoho nic vyrazila napriklad do paríža....a bolo by...
13. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja ono to v prevážnej miere ani nie sú priame otázky len také narážky napr. poviem, že sa dnes necítim dobre a už sú tam blbé úsmevy no a samozrejme niekto si môže odsledovať aj menštračné vložky v koši....
presne toja, aj ja suhlasim :grinning:
my mame nastastie taktnu rodinu, vsetci naznacili, ze dieta by privitali, ale nevypytuju sa :slight_smile:
a chodim na VS, takze tam uz len fakt, ze som sa vydala, beru ako velky krok k dospelosti :grinning: na deti, spoluziakov ani nenapadne sa pytat :slight_smile:
soldi = no jasne, pokial si na VŠ...to beru tak,ze este si len studentka :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn = hej hej,presne to poznam. alebo priberies len tak kilo a uz ti vsetci kukaju na brucho,ci tam nieco nie je...

alebo ti je blbo pred MS...a zase: Nie si tehotna???
13. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja kým budem mať mamku za zadkom tak sa nebudem cítiť jak dospelá žena. O súkromí nemôže byť ani reči, keď ja na niečo poviem nie, hneď položí tú istú otázku manželovi aby on povedal áno atď atď :pensive:
toji: ale musim aj tak svihat, lebo uz som vo stvrtom rocniku :slight_smile: ale rozmyslam, ze by som sla aj na doktoranske studium, viete kolko platia? 500 € cisteho mesacne a je to vlastne studium a popri tom vyucovanie v malom rozsahu, no neberte to :slight_smile:
katlinn = a on zaraba? nemozete ist napr do podnajmu?
solid= to ber :wink:
13. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja :grinning: :grinning: :grinning: mne stačí, že sa lepšie najem a vyzerám ako v 3. mesiaci. Ľudia z dediny sú z toho už načisto navetvy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn, mas to tazke :pensive: ale bude to lepsie, uvidis :slight_smile:
toja: no, este mam minimalne rok casu nad tym rozmyslat, ale ako jedna z moznosti do buducna je to celkom lakave :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn = ja som bola cely zivot na tom tak,ze sa ma stale vypytovali,ci nemam anorexiu...a zrazu sa len pozriem na jogurt a mam kilo navyse :angry:
13. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mm do podnájmu nechce, ale asi na neho musím viac tlačiť, alebo mu pošlem mamku do kúpeľne, keď sa bude sprchovať, možno ho to presvedčí :grinning:
13. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi niekedy si myslím, či práve táto situácia celú oplodňovaciu akciu nejako nezablokovala :confused: Mne je to strašne neprirodzené, že sme stále tu :pensive:
13. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja presne tak to bolo aj u mňa ale po 25 som začala trošku priberať, no zatiaľ to nevadí ani mne ani mm :slight_smile: a na ostatných sa môžem...
13. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn = jemu je dobre ked je s tvojou mamkou? to je tusim vynimocna situacia :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja a že áno? Myslím, že z kúpy bytu má zatiaľ obavy kvôli tom, že máme iba jeden príjem.
13. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn= kde si hladas pracu? n Profesii?
13. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katliinn :pensive: a nejaky lacnejsi podnajom ?
13. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babenky idem teraz vytvárať nejaký redukovaný výkon s vysávačom. rada som s vami pokecala, len keby ma tak kríže neboleli :unamused: neviem či to nená niečo s mojími cikacím problémam spred niekoľkých dní aj tá dnešná teplota. no uvidíme zajtra. zatiaľ sa majte :dizzy_face:
13. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby :grinning: na profesii nie tam nič nie je a ja mám mediálku, takže je to ťažké
lautir aj keby som ho zabila do podnájmu nepôjde :grinning:
13. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ked mu je dobro so svokrou :slight_smile: moj bz to nevydrzal psychicky. :grinning:
13. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit tak to mám smolu, môj je na tom psychicky dobre až, až :grinning: len mňa asi čoskoro trafíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin = tak ti prajem pevne nervy. neboj, po nejakej kvalitnej hádke so svokrou by ho to preslo :wink:
13. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :sunglasses: testoval dnes niekto? :grinning: Toľko ste toho od rána popísali, že nemám šancu to čítať :sweat_smile:
13. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja ja pochybujem že k tomu vôbec dôjde. Minule sme ležali on mňe medzi nohami poretý hlavou o mačičku kukáme DVD a mama nám vpáli do spálne... Som ju skrstila že čo to má byť a prečo nepočká kým sa vôbec z izby ozve že smie vôjsť a ona sa len opýtala mm či to aj jemu vadí a on že nie.... to hovorí za všetko. By som bola zvedavá či by mu to nevadilo, keby tak vošla a boli sme v najlepšom
13. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami = ja maximalne test ,ci nie som moc leniva :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn = :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek