• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
27. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tun1ska pekne, veľmi pekne :slight_smile: meriaš prvý cyklus?
27. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tun to bude tehu :wink: zajtra uz musis mat pozitivny testik :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri krásny tieň :dizzy_face: bodaj by už len silnej :wink: Nerozumiem tomu... mne Pepino ešte nikdy neukázal tieň neoprávnene :grinning: Kedy sa chystáš znovu testovať? :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
áno, prvý cyklus...ešte s tým mám chabé skúsenosti, ale vy mi hádam pomôžete..vlastne už pomohli..diky krásne.. A čo ten rapídny pokles- z 37,2 na 36,8- neznamená to že príde M? Robila som si test včera, aj dnes ráno- negat. Tiež to Pepino...Mrchu mám dostat až v stredu , baby, myslíte, že už zajtra sa mám testnút?
27. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
flami, ale trosku som tu fotku priostrila :wink: zajtra skusim rapiclear pruzok 10ml, cize citlivejsi, pepino uz nemam. tak uvidime... som strasne unavena a tlak mam 100/70 :confused: dnes som si nahodne dala zmerat. pritom pred laparkou a na internom som mala ukazkovy a aj predtym. ze vraj to moze byt aj z pocasia. :confused:
27. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tun1ska mrcha určite nie :slight_smile: to by ti teplota nevystúpila naspä na 37,1, ale držala by sa už dole :wink:

Pepino má citlivosť 20.... takže je možné, že ak ti stúpa hcg pomaly, tak ti ešte neukáže :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som bola nonstop unavená... a už o šiestej večer som ležala v posteli mŕtva :grinning: a taká malátna... možno tiež bol nízky tlak :confused: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam tiez dost pokles dnes :pensive: som zvedava na zajtra
27. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to ste ma potešili...uvidíme, ako to všetko dopadne...Prsia ma hrozne bolia, dvorce su zvačšené , ale nestmavli..hm, .. už som bola tehotná 3x, a po každý krát boli tie príznaky iné..úplne.. Myslíte, že keby som si kúpila ten citlivejší test ešte dnes , tak by to ukázal? Och, miniem na tie testy celú výplatu.....:slight_smile: testovala som už aj v priebehu cyklu..blbosť::slight_smile:
Ahojte kočenky :dizzy_face: co nového?Jak válčíte?
tun1ska ako rozumná baba ti radím :sweat_smile: aby si testovala až ráno....

ale keď chceš vedieť, čo by som urobila ja na tvojom mieste? Určite by som očúrala citlivejší test ešte dnes :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tuni takze ty si spravna testovacia maniacka :wink: ak sa ti uhniezdilo v den toho poklesu, tak cca na 3.den uz by malo nieco ukazat... flami, no ved ten nizky tlak sposobuje unavu... :sweat_smile:

dracku bojujeme s testami :wink:
27. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jen bojujte bojujte :grinning: a se zdárným koncem :dizzy_face: lauri ty se teď nechystáš na IVF?
27. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri viem, viem... ale ja som sa vtedy vytešovala aspoň z nejakého "tehu príznaku" :pensive: :unamused: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka...tento mesiac už 8:.)) ale myslím, že niesom sama:slight_smile: :wink: flamenga - sympatickejšia mi je tá prvá možnosť::slight_smile:
27. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nie nie dracku, v septrembri pojdem do centra a skusim vybavit nejake IUI... drahy uz IVF nechce po tych dvoch skusenostiach... ze to nebude zase zdrave bla bla...

flami ved to :slight_smile: no nic aj tak je tych par dni nadeje peknych ked si este clovek mysli, ze to mohlo vyjst :wink:
a na pepine si nemamal tienik ani po limite ?
27. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauritka hned jsem se Ti koukla do albíčka!!!! Nádhera!!!! Držím pěsti! Moje teploty jsou taky na prd http://www.fertilityfriend.com/home/1ff219 a taky mě svěděly prsty, tak jsem si nakonec udělala test a je tam // slabá. Tak doufám, že už nám to konečně vyjde!!!!
27. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kell tak vidis :wink: to spinenie bolo asi uhniezdovanie, takze si tehulka :wink: drzim palce. :zipper_mouth:
27. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kocky, ja vam to tak prajem, snad sa to aj vyplni, posielam veeela pozitivnej energie :wink:
27. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
zalia takze ovulka bola, ze ??? :wink: dik
27. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri doufám, že se uhnízdilo pořádně a do dělohy - ne do vejcovodu! A ty jsi otěhu přirozeně?Promiň, že se ptám, ale myslím, že jsi kdysi byla na IUI.

Zalia díky za energii, té teď bude potřeba.

Ale můj pud sebezáchovy mi káže se ještě moc netěšit.
27. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kell :dizzy_face: držím palce
27. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kell este nie som tehu, to je len tienik :P ale predtym som bola dvakrat tehu, raz po IVF a raz po KET.
keby som bola teraz tehu tak by to bol mensi zazrak prirodzene :wink:
27. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, ja som citala, ze ak najvyssia teplota v prvej faze je nizsia o 0,2 stupna v porovnani s tretou teplotou nameranou v druhej faze, tak prebehla, takze to sedi a aj graf mi to tak vyznacil :slight_smile:

len som zmatena z jednej veci a to, ze od ovulky by mala prist ms o 14 dni, ale tak u mna pride az o 16 dni, ak teda pride :sweat_smile:

zasluzite si to, uz ste sa veru dost nacakali :wink:
27. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
zalia čím dlhšia fáza po ovu, tým lepšie :dizzy_face: :wink:
27. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
zalia uvidis, mozno fakt uz nedojde :wink:
27. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
baby a ako je to s ovu testami? viem-ze slaba ciarka neplati-ale moze byt slaba aj cely cyklus..teda myslim uuplne mimo ovulacie? napriklad hned po mrske?
27. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, poraďte, ja som dnes 7. deň cyklu, 2 dni po MM, je normálne, že mám taký biely hustý hlien v pošve?
27. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kakta to neviem , ja som po mrske netestovala, takze ti neviem povedat... andzi ano, pokial nesrvbi alebo nepali.
27. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek