• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
tak dovarené dočítané
gratulujem tehulkám
titu ešte mrcha neprišla takže môžu byť ešte //
14. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja tak vela stastia...daj vediet :slight_smile:
14. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi poprvé jme se snažili dva cykly,ale v 8 týdnu zamlklé,ted teprve natvrdo se budeme snažit teprve třetí cyklus,ale mužu ti říct,že poprvé jsem byla uplně v klidu ale to těhotenství ve mě tak roztikalo biologické hodiny,že moje psychika je v prd...A zdá se mi to věčnost a napadají mě myšlenky,že co když to už ted nepujde a tak,Ale to nejvíc vždycky přes MS,pak zase zkoušíme,tak to jsem v pohodě.A ty jak?
14. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
xani = jasne, dam...
inak ty nemerias BT stale?
14. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mam otazocku: dnes mi skoncila platnost VIP na FF, a zmizol mi ten riadok kde som si znacila femi kvapky, da sa to tam nejako oznacit? alebo da sa pridat nejaky dalsi symptom alebo lieky ked uz nemam VIP?
dakujem za odpoved
14. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čAUTE- tak ja som sa práve vrátila z víkendového školenia v Tatrách a pochopíte, že ráno sa BT nedala merať... možno by bola aj 38 St.:slight_smile:) tak som len narýchlo urobila test , môj "obľúbený" WOMAN SECRET- a / :zipper_mouth: Takže zatiaľ nič,,,...počkám, čo bude ďalej, podľa ovu testu bola ovula možno neskôr :fearful: :dizzy_face: Príznaky žiadne, len ma hroooozne bolí podbruško, asi 4 dni..prsia- negat :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
gratulujem tehulkám::slight_smile:)
14. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuztek- podla mna nie, ak už nemáš vip
14. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani podla mna nie. tiez mi to zmizlo.
14. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis ale pekne stupas, takze je tam nadej.
14. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja- nemyslím, to už by ma boli prsia, ako pri ďalších tehotenstvách...no ja mávam kratšiu LF, minule 11 dní, takže už by som aj mala klesať...:slight_smile: ked som dnes 10DPO :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit jasneeeeeee..zatial ma ani brusko neboli, co uz zvikne, aj krcok je tvrdy a dole, tak mozno aj motyka vystreli...ak zajtra nepadnem na rit s teplotou tak skusim testik tak o 2-3 dni :wink:

ahoj tunis :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit-krcok je dole, hej, aspon podla mna..a tvrdy..

titu-ja som na 11DPO ocikavala ovu test a nezdalo sa mi, ze by som bola tehotna, bola tam slaba ciarka ako mavam vzdy po ovu, mozno troooosku, ale s velkou fantaziou, silnejsia, vobec som neverila, ze by z toho mohlo nieco byt, cakala som rapidny pokles teploty..az 13DPO mi ovu ukazal tie brutal ciarky..a dnes uz mam pozit. tehu test..takze este sa nemusis vzdavat.. :wink: a chcem tym povedat aj to, ze keby som si robila tehu test 11DPO, mozno by tam druha ciarka este nebola, max nejaky dusik, kedze bol ovu skoro cisty, niekedy treba pockat trochu a hcg nabehne..:wink:

priznaky-dnes novy-pocit v bruchu ako na ms, take pichanie a tlaky..ale to som mala aj pri prvom..niekedy sa bojim, ci nekrvacam, tak idem pozerat na wc, ze co to, ale mam len creamy vytok, taky biely, tehotensky..

toja-nech vam vysetrenia dobre dopadnu..:slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau titu :dizzy_face: :dizzy_face: noooooo, je to možné:slight_smile: pepino je tvrďaas, necitlivý,,, s citlivostou 20...nevieš akú má WS? nikde to nepíšu...
14. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

ako sa mi tu mate?kto je najnovsie tehotny?vedela som ,ze jerry,ale kto iny,neviem,napise mi niekto tahak? :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienocka ...ja som si dnes robila ovu testika je druha krajsia ako vcera...tak zatial cakam...je pravda ze som len 11DPO to viem urcite....takze pokial neklesnem s teplotkou tak to bude nadejneeee...zajtra by som mala klesnut no uvidime :wink: ..ale v kutiku duse verim, ze neklesnem :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis neviem - neviem ..ale viem, ze stale cakame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, podla mna neklesnes..ak naozaj podla teba je na ovu dnes druha krajsia, bude to tak, ako u mna..a prajem ti, aby to tak bolo.. :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj groka- no dnes sunniese a lienocka // :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienocka ano je ..viditelne krajsia ako vcerajsia...no necham sa prekvapit....aj ked inokedy o takom case uz ma pobolieva brusko a teraz vobec nic akurat rano ma strasne boleli krize a nic viac....a spim kedy len mozem ...inac vobec nic tak uvidime co s toho bude :wink:
14. únor 2010 ve 14:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky pozicala som si fotku tak dufam, ze sa na mna babulka nebude hnevat len chcem poukazat na testy ....
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3271542&vReferer=
hore mama test a dole 10 rapi clear dobre nieeeeeeeeeeee....takze stale mam nadej aj ked som bola biela ako sneh co nam dnes napadal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takze kym nieje mrcha som tehula :sunglasses:
14. únor 2010 ve 14:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu a nedas tie ovu testy do albumu?

ja som si dnes robila ovu test a stale je biely. ja ich zasa miniem, kym pride ovulka. Som dufala, ze uz sa tam aspon zacne druha ciarka ruzoviet. Babulky vy kolko dni pred ocakavanou ovu zacinate testovat?
14. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu-jasne, ze si.. :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis :unamused:

kto je ta sanussi ??? // ????
14. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu si tehu - VERIME, dokelu
14. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja no idem ho sfotit pockaj :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, som si spomenula na robitussin a som sa rozhodla, ze to vyskusam... jasne, ze som prehladala vsetky sirupy proti kaslu, co doma mame a robitussin ziaden... tak som sa obliekla a sup do lekarne...
tak som si dala prave 10 ml s velkym poharom vody...
http://www.babyhopes.com/articles/robitussin.html
14. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ela tak nech to zaberie :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu čakám, aj tak len sedím pri počítači a vyberám fotky, ktore dame spravit
14. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja no mas to mozes kuk
14. únor 2010 ve 14:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella, a v com konkretne pomaha? :confused:
14. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek