• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
lauri...a neni to tak... niektre sem vobec nechodia...potom sem slahnu trapnu vetu ze ma podozrenie ze je tehotna a bla bla...hodi trapny graf s vedomim ze uz vie ze je tehotna a vduchu sa tesi ze je tehu ,,az" po mesacnom snazeni....no coment
14. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
..mne to tak pride ze asi kazda citi brusko ako na ms.... ostatne priznaky su indi vindi :slight_smile:

kto tu provokuje? :grinning: :grinning:
Cukruska, ja im to vsetkym prajem, ale akurat si na mna brusi zuby depka...hold, asi tak trochu zavidim....
soni... ja nezavidim....len mi je luto ked to niektorym hned vyjde a my sa tu niektore trapime mesiac po mesiaci :frowning2:
14. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja mam este v lekarnicke odlozeny testik z minuleho tehu, tak si hovorim, ze hadam sa podari aj teraz :confused: ale uprimne zavidim kazde //
14. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru ved prave ja som ju vobec neazregistrovala. :sweat_smile: mne sa z toho az grgat zacalo :grinning:
14. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepacte mi...ide na mna depka :pensive:
14. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :sweat_smile:

cukruska, podla mna su tv. pocity normalne, kazda ich mame :pensive: a hlavne ked je casto zivot nespravodlivy :rolling_eyes:
14. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zahodte depky a radšej poradte: :sweat_smile:
s čím máte lepšiu skúsenosť na hlienik? s robitusinom alebo s púpalkou.. už pchám do seba toho dosť, a tak nechcem zase pchat dalšie dve veci... ale jednu skúsim, čo by som pre to mimi neurobila??? :wink:
14. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
akno...ja s femi kvapkami
14. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis, ja hlasujem za pupalku.
14. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa davkuje pupalka? ja som si vcera kupila 500 mg
14. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vifi aj ja mam taku a davam si 2x2cps, Lauritka si dava tusim denne az 3000 mg.
14. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozes ist az do 3000 mlg denne :wink:

cukrus, tri moje zname otehotneli na prvy sup, dalsia do troch mesiacov, a my sme sa vtedy uz davno snazili... :pensive:

musela som to dost predychavat. :frowning2: vyhybam sa im: lebo pridu otazky typu : a vy este nic?? :rolling_eyes:
14. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tom teraz stopla vsetko aj femi aj pupalu, neberiem ani prd, ma to cele nas.... :rolling_eyes:- tie debilne teploty.
14. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tehotenstvo v praci uz ani neriesim, na chodbe stretavam same tehulky...iba ticho klopim zrak :pensive:
14. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ja nemavam ttoto pred ms a uz vobec nie tyzden pred MS - brucho pri mrce ma zacne boliet v den kedy aj pride - to jest 16ty den po ovulaci....preto to skumam-ale viac krat sa mi stalo ze ma zacalo tlacit 7den do 10 a potom to ustalo... ako keby sa zacalo uhniezdovat ale vzdy sa prestane vyvijat :frowning2: to ma stve

lauri povies mi este raz davkovanie pri tom lieku co potlaca imunitu-aby sa vajo uhniezdilo?
14. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, tak skúsim pupalku. može sa začat brat hocikedy alebo na začiatku cyklu, po ovu... ???
14. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ktore ?, anopyrin ??? 50mlg.

pupalku len do ovulky.
14. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknomis ja si ju davam od zaciatku cyklu po ovu...neskor uz hlien nie je treba...
14. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja som myslela tehulky....ze citia ako ms a pritom uz su tehotne :wink: ..to mi pride ako spolocny znak pre vsetky tehu ...ostatne priznaky individualne ako som pisala..

mna tiez rozboli brucho az ked zbadam krv :confounded:
14. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, Katka...ake lieky na uhniezdenie vajka?Anopyrin je na riedenie krvi nie?
14. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
anopyrin na protilatky na spermie hlavne :slight_smile: nhrada prednisonu... a chilly tablety :wink:
14. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka? Teraz som mimo...ANP je normalne antiagregancium a prednison kortikosteroid-ten potlaca imunitu, ale ANP si neviem vysvetlit...Chilly nemam, nemoze byt obyc feferonka :wink: ? Tych mame habadej... :grinning:
14. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ja ho asi skusim... kedy a ako dlho ho mam brat ?
14. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky, načo je ten anopyrin dobry?
a chilly? ale chilly nie to ja do úst nedám? :wink:
14. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, a to preco chcete brat?
anopyrin ma aj moja babka, ze by som jej ich par potiahla? :sweat_smile:
14. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi :grinning: radsej jej ich tam nechaj, naco sa zbytocne napchavat liekmi :confounded:
a co sa tyka chili tie jem na kilá ...k comu su dobre? :grinning:
14. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :grinning:
vsak ja tiez nechapem preco to tu riesia, tak sa pytam :slight_smile:
14. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky. ved sa nedurdite na tie, co sa pridu len pochvalit. :wink: ja ich celkom chapem, su stastne a chcu to povedat celemu svetu. a je jedno, ci je to po mesiaci, roku alebo i po dlhsom case.

dufam, ze ma neposlete do kelu, ale skusim:
ja mam dnes celkom valentinsku naladu, a vyberam svadobne saty na mojasvadba.sk, ale nic som na svoju moletnu (kto nechape, tucnu) postavu nenasla. A naviac mam 40, takze urcite to nebudu saty s vleckou. Ak by ste mi vedeli poradit nejaky link napr. na pozicovnu siat, piste do IP. Budem vam vdacna. Zatial sa len potrebujem popozerat, co by mi asi sedelo. Inspirovat sa.

No a samozrejme prajem vsetkym pekny valentinsky vecer + v kratkom case //.
14. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek