• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
no tak doufám ,že budeme těhulit my co se známe a blázníme!!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute- no jasné, už by sme si to zaslúžili konečne aj my šťastne. že? :dizzy_face: :dizzy_face: už len za to meranie a čas venovaný koníkovi :dizzy_face:
14. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
min: a keby ste len zmenili doktora v ramci centra? vsak su tu temy, kde sa rozoberaju jednotlive centra a doktory v nich. a vysetrenia su prenosne :slight_smile: nemusia ich robit vzdy nanovo :slight_smile: mozno by to stalo za to, ist kuknut aspon nezavazne do ineho centra :slight_smile:

salute: aj ja by som chcela dufat, ale mam momentalne asi jarnu depresiu :pensive:
14. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby so mnou tiez nieco je, mam nejaky utlm, citam vas, ale vobec sa mi nechce pisat, a ked mam pravdu povedat ani merat sa mi nechce, ale chcem vediet ci bude ovu, tak to este nejak prekusnem
14. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky doufat musíme a snad se dočkáme musíme kurna šopa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já se ted neměřím ani jednou...po ovu snad jsem a uvidíme ,ale ted jsme se moc nesnažili ani to mi nešlo...spíš se těším na dovču atd...ta snad bude :pensive: :pensive: :pensive:
14. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, to je tou dlhou zimou :frowning2: mne v takychto chvilach niekedy pomoze ked si kupim nieco pekne, a niekedy aj nie :pensive:
ale ma mi prist novy mobil, tak aspon na to sa trosku tesim.
plavam tak trosku vo vzuchoprazdne, lebo musim cakat 2 tyzdne, kym mi zacne novy cyklus :pensive:

ale asponze dnes svietilo slniecko, sme boli s mm a so psikom na peknej prechazdke :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte a co tu dnes take depky,sak dnes su tu nove tehulky a buduci tyzden zas mozu byt dalsie :slight_smile:

katkamarek tak to ja som taka zvedava ze meriam aj vecer okolo 23 hod ked uz lezim a som v pokoji ,overila som si to ze to co vecer nameriam mam taku istu teplotu aj rano :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka- tak to je veľmi zaujímavé, pretože z podmienok správneho postupu merania BT sa to absilútne vymyká :dizzy_face:
14. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si to taky vyzkoušela a večer jsem měla vždycky vyšší tak o 5
14. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez meriam aj vecer aj cez den zo zvedavosti :slight_smile: a ked som vecer v klude aspon tak tiez mavam taku ako rano :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni no ked uz lezim dlhsie napr pri tv alebo citam ale po tej 23 hod minuly mesiac mi to sedelo a aj teraz uplne presne najprv som vas tu citala a teraz som maniacka na meranie :slight_smile:

salute a kedy idete na dovolenku neviem ci pamatam spravne ale spominala si Egypt
14. únor 2010 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo máme letět v květnu už máme zaplacenou zálohu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, salute, pojdete kuknut aj pyramidy? :slight_smile:
a v maji je to super, este nebude tolko turistov :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute a ked si tak vestis kedy sisi sebe vyvestila? :slight_smile: egypt to si ludia v mojom okoli pochvalovali
14. únor 2010 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi na pyramidy nepojedeme ..letíme do sharmu kvůli potápění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,,tak jsem si pocíkala testík a opět stínek ..jak jinak!!!nevím jestli bude vidět na fotce ,ale tady vidět je ale stínky jsou na nic.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocíkala jsem ho ,protože v noci jsem musela 3krát čůrat
14. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute videla som fotky zo sharmu z potapania-nadhera krasne ryby roznofarebne to si pridete na svoje :slight_smile: tak to ja v maji budem mat skuskove tak o dovolenke len vo sne mozem uvazovat :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, tehu testik? a aku znacku?
14. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
z netu..je to myslím dvacítka ,ale nejdou my sem dát,,pokouším se
14. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis one step? take ake predava lauritka? tie nezvyknu robit duchov, to len rapi clear :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky
14. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj edit, uz si niekedy pocula ze by one step test robil duchov?
14. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, tak to som naozaj zvedava, dufam, ze sa ti podari supnut do albumu...
14. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja som o nich ani nepočula :sweat_smile:
ja poznám len tehu
14. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak tehu z netu od lauritky :slight_smile: ked salute ma ducha na nom :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, a ovu si si neskusala robit?
jáj no to neviem
baby- neviete aku itlivosť má Woman secret? na nete to nemožem nikde nájsť
14. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je to 20 citlivosť
14. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek