• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
jasne, titu, dvojicky...co by si chcela? ch+ch? alebo ch+d? :grinning:
15. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa no teda. Asi si kúpim vlastné sono :grinning: no dosť hnusné to v sebe máme :grinning:
15. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde sú potom na tom obrázku ostatné folikuly? Je to vôbec ľudský vaječník? :fearful:
15. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia, no ja teda zacnem tiez poriadne poistovat od buduceho cyklu...ja vzdy mavam ten vzostup a pokles a potom vzostup zase...jediny cyklus, ked som to nemala, ale hned mi pekne postupne rastla teplota, bol cyklus, ked som otehu...ktovie teda, ako to je :confused:

katlinn, tak potom budeme chodit k tebe sa ultrazvukovat :grinning:
15. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak som pre istotu urobila test-ale jasne snehobiely..ani som v podstate necaka nic ine - kedze ziadne priznaky.. iba pre istotu koli duphiku..no nic - ideme dalej...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
15. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn, ano, je to zena, to nahodou zachytil lekar pri operacii, tusim laparka to bola...
15. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko: ty mavas peknu ovulku a mas PCO, to beries clostil, ci je tvoja ovulka tak casto prirodzena? Lebo potom mi to s tym PCO nejak nesedi :confused: Tak sa chcem nejak poucit :slight_smile:

A uz si bola u noveho dokiho? Ma nejaky "plan"? :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela00.....nemam graf ja si len teplotky zapisujem
15. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lias už len podať a vyhrať športku :grinning:
15. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko: Ty beries D, Ty by si mi mohla vediet poradit:slight_smile: zvysuje D bazalnu telpotu?
15. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn: tak ked ty uz budes mat doma ultrazvuk, myslim, ze sa coskoro najde dalsia, ktora nam vsetkym bude robit laparky :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa sa mi to zdalo tochu veľké všetko, tak preto. Vyzerá to brutálne. Z nás žien musí v jednom kuse niečo vytekať a vyskakovať :grinning:
15. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si az teraz uvedomila, ze jeden ultrazvuk mame aj my v robote...sice taka starsia sunka, ale funkcny :grinning: skoda len, ze neviem, co mam na tom monitore hladat, hehe
15. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
alba urobíme veľkú kliniku pre všetky snažilky :grinning: a miesto primárky by možno prijala Lauritka :grinning: Malo by to výhodu v tom, že by sme presne vedeli, čo tie baby cítia a aké majú obavy atď. narozdiel od niektorých doktorov :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nebola to laparka, ale hysterektomia...podstatny rozdiel :pensive:
15. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To hej Lauritka musi byt primárka :grinning: :grinning: :grinning: .
Ja budem na recepcii, alebo na financnom :grinning:
15. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn urcite neber ibuprofen citala som ze ak sa uzije po ovulke tak zabrani uhniezdeniu

titu no verim ze s takym grafom budes tehu drzkam palce a cakame na vysledok z krvicky :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja vam budem umyvat zachody :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ja mam PCO podla ultrazvuku - nieco tam vidia - jemne PCO...lenze teraz som bola u endokrinologicky a na stanovenie PCO treba splnit viac parametrov a ziadny iny nesplnam - vsetko mam OK - iba ovulka si chodi hocikedy v rozmedzi 14- 26 den - co mi potom natiahne cyklus... ale endokrinologicka povedala,ze to nevadi ze to sa este da...a vsetky hormony mam v podstate ok - moje telo je take vraj . ... a ovulku som nemala doteraz len v cykloch kedy sme cestovali prec - vraj aj to moze byt-ze som nato ciltiva proste... takze teraz neviem ci to PCO mam ci nemam - oni sa v podstate nevedia dohodnut...clostyl neberiem...

soldi - neviem ti povedat ci duph zvysuje ci nezvysuje teplotu - neviem tomu prist na klb - jedine co som zistila je to -ze s duphastonom mam LF teplotne vyrovnanu v linii - hore,ked som ho nebrala - obcas to skackalo (tento cyklus neratam -trhali mi zub-tam kde su tie vykyvy...)
15. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa: :grinning: :grinning: :grinning: No to je dost zodpovedna praca, na ciste toalety su zeny citlive! :grinning:
15. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko: aha, no vsak mi to prislo zvlastne na PCO. Mozno skor ide o tie hormony, lebo cestovanie je len druh stresu, co ovplyvni hormony. Takze mam z teba pocit, ze riesenie s novym dokim bude coskoro :dizzy_face: Vsak krasne ovulujes, aj ked 'hocikedy' :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: ale po jeho vysadeni teplota klesne, nie? a o kolko asi? a za kolko dni?
15. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi, mi hovor, ja posudzujem miesta prave podla zachodov :grinning:

katkajurko, moje cykly az do 31 rokov boli uplne rozne dlhe, v pohode aj tri mesiace nic...a ked som cestovala z blavy na vychod, tak mi v ten mesiac vzdy mrcha nedosla...
15. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano albi ovulujem

ale my mame horsie spermio a leukocyty v nom a teraz sme prisli na to - ze urolog nas odpinkal a neriesil to a je to vazne-lebo s tym by nam ani IVF neurobili -musi sa najst pricina leukocytov a ten debil ju nenasiel :angry: uz sa mm mohol davno liecit :angry: a vraj to uzko suvisi s morfologiou - ked sa zapal najde a vylieci aj ta sa zlepsi..ak sa nenajde - sposobuje to "sekundarnu muzsku sterilitu"..boze uz nech ma ten hore netresta a pomoze trochu... :unamused:

soldi mne neklesne-drzi mi ju moje zlte teliesko az do konca LF - a klesne az v den mrchy...paaadom nadol
15. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko: joj, boze to su doktori! :angry: Vsak to je take tazke? Inak znamy mal roky problem s prostatou a vsetky testy vysli "negativne". Pred mesiacom, uz zufaly, skusil uz uplne trafenu vec a za tyzden bol fit. Napisem ti IP, lebo nie som si ista, ci je to zarucena liecba, ci sa to da odporucat. Islo o nejaky zapal, ktory si na koniec vyliecil sam.
15. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka dakujem skúsim vydržať bez liekov a ak nevydržím dám paralén :wink:

babule a mne ste nijakú robotku v našom centre nenechali :pensive: Tak ja budem popíjať kávičku s mliečkom a tváriť sa dôležito :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
napis prosim - beriem aj alternativnu liecbu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn: vsak tam je este kopec pozicii! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lauritka bude potrebovat "instrumentarku" a este bude potrebna aj druha asistujuca lekarka. A este nam chyba recepcna ... Ja sa hlasim na taku poziciu, kde budem moct sediet na MK :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
alba jasan ja môžem fungovať aj ako dievča pre všetko. Mám v tom bohatú prax z predchádzajúcej roboty :wink:
15. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.embryology.ch/anglais/dbefruchtung/planmodbefru.html

kto si chce nieco precitat o ovulacii, dozrievani spermijok, oplodneni a tak...je to sice pisane dost odborne, ale pekne...ja som stihla zatial precitat len tu ovulaciu
15. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek