• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
16. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, tak ja zacinam klesat, tak dufam, ze mrchana zaklope na dvere uz dnes...chcem ist do dalsieho kola :grinning:
zomrelo vajco - nech zije vajce !!!!!!!!!
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
sice neviem kedy to bude ale uz sa hnevam som 5 den po dobrati duphastonu a mrcha nikde ....uz som asi imunna aj proti nemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 07:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli, :pensive:
ale v dalsom kole uz budu // :dizzy_face:
16. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, ale ved zatial nie je nic stratene, este mozes vyletiet :wink: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela :confounded:
titu- malý pokles, neva :dizzy_face:
Ja som mala ráno 37,35 ale merala som o pol hodiny neskor, tak som si dala 37,2 :dizzy_face:
16. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis supeeeeeeeeeeeeer...no jasneeee uvidim, co bude cez den...a hlavne co bude rano....moj rekord na mrchu po dobrati je 4 dni .....takze den pretahujem :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 07:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ale to si neklesla zas tak veľmi :wink:
tun1ska dobre vyzeráš :wink:
16. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja dnes takto, akosi sa mi nechce klesat :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

titu, ale neklesla si velmi, ale ked to ma byt mrcha, tak ti ju prajem cim skor
16. únor 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dakujem uz by som naozaj bola rada aby som vedela nacom som.....moj cyklus sa teraz dohodol...natahovala ma ovulka, tak preco nie mrcha... :grinning: :grinning: :grinning: ...
no uvidime co bude dnes..a hlavne zajtra rano :sunglasses:
16. únor 2010 v 07:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca- ty máš ovu :sweat_smile: jéééj, užite si to :sunglasses:
titu- no vidíš, tak to bude rekord aj s víťazstvom :dizzy_face: Ja tiež rozmýšľam, že by som si nasadila dufík, lebo chceme ísť na pár dní do Tatier s malým a akurát čakám mrchu, tak by mi to dosť skrížilo plány...(masáže, kúpanie)....
Myslíte, že by mi toteraz predlžilo umelo cyklus? Tehu niesom, to viem na 90%...teda cítim to... :fearful:
16. únor 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis myslim , zeby ti to predlzilo cyklus neviem v tomto sa nevyznam ....len viem ze ked ho doberiem, tak chodila mrcha ako hodinky 3 max 4 dni ....no uvidime ..snad to bude teraz 6 :astonished: no neviem ..pockam co bude do stvrtka a ked nepride v piatok pojdem na hcg a ked nebude nic tak pojdem rovno na vyvolavacku ...nebudem cakat 100 dni kym sa moje telo rozhodne co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 08:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute...

no mne teraz asi FF Ovu nevyznaci...lebo mi chyba jedna teplota.. :angry: :angry:

http://www.fertilityfriend.com/home/27174d
16. únor 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek : ty mas ake vysoke teploty :sweat_smile: to mavas take?
16. únor 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin- tak si tam daj priemer, alebo počkaj do zajtra...ak budeš hore, tak ju určite zapíše :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu- tak ja to risknem a vyskúšam :wink:
16. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no.... ale bohvieako ju zapise..... ved uvidime , kedy dojde mrcha, ja mam max 13 dnovu lutealnu fazu, tak podla toho budem vediet ci bola ovu vo stvrtok,alebo v sobotu...ale skor vo stvrtok podla mna.....

ale keby uz mrcha nedosla, sa nenahnevam :wink: :grinning:
16. únor 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis tak skus :wink:
16. únor 2010 v 08:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin ja mám tiež také pred ovu teploty ako katkamarek aspoň tento záhadný cyklu sú také. Minulý to vyzeralo normálnejšie 36,3- 36,4. Hold vo februári je máločo normálne :grinning:
16. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelly nevadi ja padnem o chvilku za tebou ... :sweat_smile:

nelly zomrelo vajce - nech zije vajce ....a uspesne do dalsieho kola :wink:
16. únor 2010 v 08:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj mňa z tej sivej oblohy trafí :rolling_eyes: Asi si nalepím nejakú Caribic tapetu namiesto okna pre lepší pocit zo života :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin, no meriam druhy cyklus, a teraz mam v priemere asi o 0,1 vyssiu teplotu, alebo tak nejak ako minule pre ovu, tak neviem
16. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm... zaujimave :'
16. únor 2010 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin noooooooo to je dobre s tou tapetou :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 08:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tituš už aj hľadám aspoň nejké "teplé" pozadie do počítača. Veď tá zima... to už ani nie je možné :rolling_eyes:
16. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu nemužu to všechno číst,testovala si,přečetla jsem jen ,že teplota klesá?ach jo,kvuli těm hnusným teplotám,se pak jen trápíme,my bychom měli překonat těch kritických .....DPO a pokud nedorazí MS,tak teprve pak testovat a zkusit i ten teploměr :unamused: .No já doufám,že mi už dorazí ty ovu testy,já už mám na čase testovat pomalu :unamused:
16. únor 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
natula nie netestovala uz ani nebudem, pockam co bude ak do stvrtka nepride mrcha , tak v piatok pojdem na kontrolne hcg a ked nebude nic tak pojdem na vyvolavacku tak uvidime :wink:
16. únor 2010 v 08:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a příznaky nějaké máš?
16. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek