Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

soldi
16. únor 2010

spg nam robil urolog co sidli tam, kde je aj kmetko 🙂

ja viem, ze morfologia sa tam nerobi, ale to robia asi len v centre, neviem, ci aj tu niekde v pb.

jerryjanka
16. únor 2010

terato je prave morfologia 😀 zlá
ale mame len miernu
ostatne parametre nadpriemerné aj pohyb aj množstvo
len ten tvar je trocha horší
to nam prave zistili v heliku - ono urologovia to neskumaju - jedine ked je to vyslvoene androlog , a potom centrá
ťažko povedať či sa taka spermia dokaže dostať do vajička ono to nie je ešte preskumane
ja ovulujem uplne pravidelne - mam cyklus 27-28 dní odjakživa
akurat častejšie z praveho - tak a tam je asi pes zakopany že ja mam pravy vajcovod upchatý
tak mam teraz brať clostil a na uzv sa uvidi - a podla toho potom pojdeme bud na iui alebo skusime další mesiac

soldi
16. únor 2010

jerry, tak to mate celkom velku nadej 🙂

my sme sa len teraz zacali snazit a je strasne vela veci, kde moze byt chyba, takze to radsej ignorujem a verim, ze akonahle donutim svoje telo ovulovat, tak sa nam zadari 🙂

jerryjanka
16. únor 2010

soldi - ideš na to spravne
ja som počas prveho roka iba merala a skušala ovu testy ale tak nie každy mesiac
inak som neriešila nič
až po roku sme začali
to už bolo jasne že to nie je len tak
ale do roka by som fakt nič neriešila 😉

albao
16. únor 2010

joj dievcata, kupila som si tehu test a svrbia ma prsty 😝 😀 Musim do rana vydrzat uz

toja
16. únor 2010

albiiiii 😀 , pockaj do rana, minimalne

albao
16. únor 2010

toja: no mala by som, vsak ani netusim ktory DPO som ... 😀 😀

toja
16. únor 2010

albi som si kukala tvoj graf, ty si kedy mala ovul?

evicka293
16. únor 2010

ahojte 🙂

albi no tak to drzim palce a neskusila si teraz na konci ani raz zmerat teplotu ked si cely mesiac nemerala?

albao
16. únor 2010

toja: no zvycajne medzi 10-18 DC 😝 😀 Ale najcastejsie okolo 13-15 DC. Neviem tento cyklus, dala som si tu ignorovaciu oddychovku bez merania a bez testov. Ale vidis to, uz mam jeden teat doma 😝 😀 Zajtra rano pridu slzy ako zvycajne 😅 😀 Ale uz sa snazim na to trochu psychicky pripravit, velmi zle znasam, ked tam najdem iba /

albao
16. únor 2010

evicka: nie, to uz nema zmysel, mne klesa BT az pocas MS, cize by mi to nic nepovedalo 😒

lienockaa
16. únor 2010

ahojte..🙂

posielam vam nove °°T..🙂vsetkym.. 😉

ozaj, co nove, nejake nove //?tym co testuju rano, drzime palce..😉albi, pockaj na hcg, nech nastupa pekne do ranecka.. 😉

mne doktor kazal prist az v marci, ked nebudem mat tazkosti, co teda nemam, ze skor je zbytocne, lebo by aj tak nevidel to, co chce vidiet a to akciu srdiecka..ale ked som este riesila svoju pripadnu neplodnost, tak som mala na snazenie este 4 mesiace, aby bolo tych 12 mesiacov dokopy, az potom by som to isla riesit..vsak aj v literature sa to tak pise, ze do roka..

ine to je, ak uz zena vie, ze ma problem, s cyklom, s vajecnikmi, vajcovodmi, zapaly, bolesti, ma za sebou nejake neuspesne tehotenstva a tak, tam treba aj skor hladat doktora, co sa tym bude zaoberat, netreba cakat rok, ci otehotnie..tak si to myslim..

inak, strasne som unavena, ale fakt strasne..uff.. 😔

evicka293
16. únor 2010

albi a ake mas dlhe cykly lebo minuly mesiac si na 27 den zacala klesat a zajtra si tiez 27 den,ake mavas teplota po ovulke najviac?

albao
16. únor 2010

lienocka: odolavam, pokial ma tu zabavate 😀 😀
Takze ste dokopy snazili rok? Dobre som to pochopila? Tak to uz je vytuzene ocakavane mimco 😵 😵 😵

soldi
16. únor 2010

jerry: chodim na VS, takze mam este cas 🙂 dala som si limit, ze do 30tky sa nebudem stresovat- ale sa mi to dobre pise, ked sme prave zacali 🙂

albi: tak rano Ta tu budem cakat, ze ako si dopadla 🙂

evicka293
16. únor 2010

lienocka este raz gratulacia 🙂 vy ste mali aj nejaky problem?

albao
16. únor 2010

evicka: no tak 36.8 je uz u mna rekord 😝 😀 Ale mala som aj cykly, ked som den pred MS vyskocila hore, uz tomu nejak neverim, ze by v LF malo zmysel merat. Zajtra skusim testik a potom uz novy cyklus budem zase pekne merat 😵 Vsak pojdem k dokimu, tak nech viem porovnat to co uvidi na ultrazvuku s grafikom 🙂 Celkom sa uz tesim.

albao
16. únor 2010

soldi: presne ten limit som si dala aj ja 😀 😀 Ale mne uz hori za usami, aby som to stihla! 😅

evicka293
16. únor 2010

soldi a ktory rocnik studujes?ja tiez som sa dala na studium VS,prveho synceka soom cakala na gymply,druheho na nadstavbe tak si zo mna ludia robia srandu ze urcite zas budem tehotna, ked studujem-no ja by som sa len potesila 🙂

albao
16. únor 2010

evicka: jej a na aky smer si sa dala? Studujes dialkovo? Mne teraz svagrina s dvoma deturencami rpave promovala. Na zaciatku tomu nikto neveril ale ona poriadne vytrvala 🙂

lienockaa
16. únor 2010

albi nie, 8 mesiacov..ale 4 cykly som mala este dalsiu sancu, keby to v tomto nevyslo..lebo ja som uz otravovala doktora, ze kedy pojdeme riesit neplodnost, lebo som bola z toho nervna..tak som sa tento mesiac tak ukludnila, ze fajn, uvidime, nevyjde do juna, idem sa vysetrovat, lebo v juni to bude presne rok, tak mi to slubil..a sup, ukludnila som sa a bolo babo.. 😉

soldi
16. únor 2010

albao: ja sa uz tiez tesim, kedy konecne zacne cyklus, aby som mohla clostilkovat, chodit na folikulometriu a vidiet, ze sa nieco deje konecne 🙂

evicka: 4. rocnik na ekonomike a manazmente v ziline. moja mamina ma rodila prave na statnice, tak dufam, ze pojdem v jej slapajach 🙂 a Ty si sa dala na aku skolu?

jerryjanka
16. únor 2010

jerry ja som chcela do 25tky mimčo
hold človek mieni...
ktovie kolko tu ešte skysnem ako snažilka 😠

albao
16. únor 2010

lienocka: jeeej! Aj my mame prave osmy mesiac 😵 😵 😵 A v ten dalsi, deviaty si ma uz zavolal doki, ze spojime preventivku s prvou prehliadkou, ci je vsetko ok. Tak uvidime. V podstate obodva vysledky zajtrajsieho testu su celkom fajn, lebo bud nebude co riesit s //, alebo ma bude uz riesit doktorko 🙂 Ale dufam, ze si ma tymi T nakazila 😀 😀

albao
16. únor 2010

soldi: tak na to sa tesim aj ja. Sice este buduci cyklus to bude len take pozorovanie, bez pomoci doktora, ale mna upokojuje uz to, ze sa na mna pozrie a tak trochu akoby to uz bola na pleciach niekoho ineho 😵

vladka.t
16. únor 2010

ahoj jerynka, ja len na skok, som sa prisla pozriet ako s nelkou 😉

albao
16. únor 2010

jerryjanka: jej, tak to ste este mladi, to sa stihne vyriesit 😉

albao
16. únor 2010

jej, nikto nepocul o tremonti? Ci je v poriadku? Naposledy viem, ze ju museli prijat v 7tt do nemocnice ☹

soldi
16. únor 2010

jerry: ja by som ho tiez chcela co najskor, ale verim tomu, ze co ma byt, tak bude, takze babo pride, ked bude na to vhodny cas, aj ked teraz sa mi to tak zdat nemusi 🙂

albi: no, az tak to zas necitim, lebo ja svojej doktorke viac menej hovorim, co ma robit, ale verim v silu medicinu 🙂

evicka293
16. únor 2010

soldi sikulka ked uz 4 rocnik 🙂

albi studujem tu v Ba externe 2 rocnik odbor misia a charita a pred 3 mesiacmi ma tam aj prijali do zamestnania tak som v robote aj v skole zaroven,no ja mam akurat tak okolo ovulky ratam ze rano uz teplota vyskoci tak sme dnes snazili 4 krat myslis ze stacilo 😀