• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
edit...tak vitaj v klube...a prave som sa musela najest lebo som skoro tycku hodila :confused:
17. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
SOLDI ahoooooooooooooj

albi presne u mna urcite nema zmysel merat v LF :angry:
17. únor 2010 v 08:37  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja budem merať aj po ovu, aby som videla čo sa deje, ale už tým teplotám po ovu vôbec nebudem veriť, lebo som sa poučila z predošlého cyklu...krásne teploty, sexíku až až...a veľké prd z toho :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrus to bude klub príznakov? :grinning:
17. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj titu a krasny graf :slight_smile:

jooooj, titu, ja by som na Tvojom mieste uz cikala na mamatest :slight_smile:
ale chapem, ze preco to nerobis, lebo potom pride sladke prekvapenie :slight_smile:
edit...no ja som uz v tom stadiu ze asi :grinning:
soldi ...nepokusaj ...a pre istotu nemam doma ziaden test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 08:41  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
alba záväzok nemerať je veľmi vážna vec. Nechceš si to ešte rozmyslieť? :grinning:
17. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
inak ja ked to tento cyklus nevyjde, chcem buduci skusit bez femi, ze ci to bude podobne, alebo sa nieco zmeni
17. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
titu len pekne vydrž, aj ja som bola minulý cyklus nedočkavá a takto som dopadla :zipper_mouth:
17. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
katka skús, mne sa zdá, že mne femi posunuli celý cyklus, teraz ich neberiem a ak bude teda ovu skôr, tak sa to potvrdí :sunglasses:
17. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ja odmeriam ešte nasledujúci cyklus a keď na to budem mať gule tak sa potom na merianie úplne vytentám :grinning:
17. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, otazka uplne od veci: ale nemate niektora skusenosti s vestenim?

ja na to teda moc niesom, ale za posledne dva mesiace mi vestili 2 krat a raz ja sama- vsetko len tak v ramci srandy, ale co je haluz, kazdy krat mi vyslo, ze nova laska. musi to nutne znamenat, ze novy chlap v zivote, alebo to ma aj nejaku dalsiu symboliku? poradite? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
katlinn: :grinning: :grinning: no merat budem, ale asi len tak to 3-4 DPO :wink: Ja sa stresujem a cele dni rozmyslam nad ranajsou teplotou, to nema zmysel u mna :wink: Ale fandim vsetkym s pevnymi nervami, co meraju stale :dizzy_face:
baby to sa nedaaaaa.... ja som chcela ze tento cyklus merat nebudem....aj sa mi to darilo ale po ovu ma to zase chytilo....to je ako droga :grinning:
bre ranko,
baby preco mi ff este nevyznacil ovu? :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c22af
17. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj petru...a mala si ? ja som uz davno po ovu a tiez mi nevyznacil...ale je schaoseny chudak...nemerala som odzaciatku
17. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
petruci podla mna preto, ze niesi nad teplotami ...neviem :sweat_smile:

soldi ja na vestenie moc niesom , ale raz som bola u jednej len tak s flipu lebo sa u nej nemuselo platiti a poviem ti povedala mi skoro 80% pravdy...ja som nemala nic hovorit hovorila iba ona :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:47  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrus FF si povedal, ze zahadny bude aj on tento mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:47  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ja som tiez bola u jednej vestkyni... a povedala mi vsetko o muzovej minulosti a kukala som jak puk.... a zatial to co mi povedala vychadza...a ak vyjde aj to na co cakam tak vam dam vediet ci to bola pravda :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
zaujímavé keď do svojho grafu pridávam deň za dňom creamy hlien tak sa FF tvári že som tehotnejšia a tehotnejšia ...blbec :angry:
17. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
katlin jeeeeeeeeeeeej
17. únor 2010 v 08:49  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
titu... no evidentne hej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosim nevite, jestli u me uz mohla probehnout ovu? Ja vcera byla u doktora a ten mi rekl, ze mam cystu na zlutym telisku - a podle myho se zluty telisko tvori po ovulaci, takze muselo k ni dojit???? Vubec se nevyznam v tom, jak to, ze mi nevysel graf???

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=77718/nummer=1
17. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kurníííííík nič by som si neželala viac :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
soldi: nova laska je aj laska k miminku :sweat_smile:
baby zachvilu bude FF sam oznacovat uz aj zelene ciary :grinning:
babulky agolutin je vlastne progesteron ze ?...uz spekulujem :grinning: :grinning: :grinning: ...
17. únor 2010 v 08:50  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kat creamy taký biely však to tam treba zaznačiť?
17. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
bluemchen- ja Ti v tomto poradit neviem. tomu s tym zltym teleieskom nerozumiem :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek