• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Maji, dnes mi robili tretí, este budem mat 2. A potom pri tom poslednom pockam vysledok a bude konzultacia.Aspon ten moj tak funguje.
17. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicka,tak to vyzera. Uvidime ako pochodim. Ale cim viac vas citam,tym som mudrejsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Lekari neznasaju internet,hlavne to nemaju radi,ked im poviem : citala som to na nete...
17. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, no práve že mám nádchu, ale nemám teplotu. ráno som nechápala a tak som si zmerala aj telesnú teplotu a ta bola v pohode. večer som cítila, že na mna niečo ide, tak som si preventivne dala acylpirin. to mohol spôsobit on ten skok?
17. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni - dik
toja - ahoj, s tym hlienok neviem. ja tiez nad nim meditujem.
17. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka: fiiiha, to sa aj muzom robi HP?
inac, tie fotky si dala take malinkate, vsak tam nic nevidno :frowning2: neoriezaj ich tak :slight_smile:

ahooooj, tojaaaa :grinning:
17. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, tak ja mam ted spis asi ten wattery...proste morko :slight_smile:

se omlouvam, vecereli jsme a jdu delat honzikovy buchty, tak se odmlcim
17. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis- ja by som tu teplotu asi dala, aby ju neratalo a uvidis, co to urobi s grafikom :slight_smile:

toja: som citala ze najviac hlienu je niekolko dni pred ovu, potom moze byt creamy alebo sticky a potom este trochu plodneho.
17. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja = uz viem. je to klasicky skory predovulacny hlien = taky biely, az do zlta jemne. pytam sa,lebo dnes pride moj manzel,tak premyslam,ci je vhodna doba :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
toaj: vzdy je vhodna doba!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi = ale to creamy a sticky mi nehovori,lebo ja ked mam creamy,tak mi pripada aj sticky :grinning:
17. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ano robi lebo ak maju vyssi napr. prolaktin tak to znizuje kvalitu spg
17. únor 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi = to ano...inak vsimla som si,ze si sa pytala na vestenie. ja som bola u strologicky a ta mi predpovedala na plodenie november 2009 ako 80 percentna sanca..povedala mi dni,ked som mala neplodne dni,ale ani som sa k nim nedopracovala,lebo som schytala zapal močaku :grinning:
17. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak viete co? beriem tu Pupalku, a fakt sa mi zda, ze vidim ten hlien vyraznejsie.
ale mozno si to nahovaram, lebo ja som problem s hlienom nikdy nemala :grinning:
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, kam by si dala akú teplotu?
17. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja - jasne ze sa snazte. ale ja si myslim, ze ti este teplota klesne
17. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknomis, nemozem si pomoct, ale podla mna si mala ovu 14DC, tato teplota je fakt dost odveci...uvidis zajtra...
Toja aj mne pupalka na hlien zabera..100%
17. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis: no podla mna tvoje telo bojovalo s nejakym beznym virusom, ale uz vyhralo a zajtra budes mat nromalnu teplotu. :wink:

evicka: jej, si stastna zena, ze mas deticky :wink:
17. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis, tu dnesnu teplotu oznac ako discarded, robi sa to tam, kde teploty zapisujes.

toja: tak to za nou musis ist znova pre novy termin :grinning:
17. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute-- titulienka sa neozvala, že ako dopadla na usg? :fearful:
17. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi...skor to bude termin Tojinho druheho zapalu mocaku... :rolling_eyes: vesteniu teda absolutne neverim...okrem Salutkinho...samozrejme...tej verim... :wink:
17. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, albao, soldi: tak označila som ju ako discared a spravilo mi to toto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b07a0

juj, a ja som sa tej mojej teplote tak dnes tešila, myslela som že som tehu, lebo dnes ráno ked som išla do práce, tak som otvorila vchodové dvere a smrdela mi v paneláku ryba. až ma skoro naplo... bol to ako živý kapor, taký proste rybací pach.. :wink:
a od rána ma bolia dasna - to nie je tehu príznak? v živote ma zuby neboleli - klop, klop na drevo :wink:
17. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni: neozvala, aj ja na nu cakam :slight_smile:

soni: ani ja tomu moc neverim, len mi prislo zvlastne ze mi tri rozne zdroje v priebehu dvoch mesiacov vyvestili to iste. sice divne, ale to iste :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis, IP mas pekny, tak mozno si :wink:
nie je pravidlom, ze tehula musi mat zvysenu teplotu.
17. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi- tak dúfam, že sa nám oplatilo čakať :wink:
soldi- a čo ti to vyveštili?
17. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis - ja som dnes vysmazala kapra. kde to byvas?
17. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknomis....vsetky priznaky su az po uhniezdeni...aj u mna je to tak...do ovulky mam virozu, napina ma, nafukuje ma, svrbia prsia z novej avivaze-vsetko pomenuvam tymi spravnymi nazvami, ale ako nahle toto mam po datume ovu-vsetko povazujem za tehu priznak...
Teplota ti este moze vyskocit po uhniezdeni...okolo 7-10DPO...
17. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni: aj ja dufam, vsak len na nu cakam, ostavam tu az do konca panelaku, tak hadam sa ukaze :slight_smile:

vsetky vestby ukazali, ze nova laska. tak ja len dufam, ze to nemusi nutne znamenat novy chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi- ale ved nová láska je dieťatko predsa..---a aj chlapček to môže byť :wink:
17. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, nezavrhujem to, len proste ja tomu neverim...akoze osud, vestenie a tak...ale samozrejme akceptujem, ze niektorym to moze vyjst - o to skor, ze tomu vazne veria-pozitivne myslenie je mocna zbran... :sunglasses:
17. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji ja som z hlohovca, a do práce chodím o 4.30, tak to si ešte asi kapra nevysmážala... :wink:
sonicka: ja som nikdy ziadne príznaky nemala - teda pri prvom tehu so zlým koncom.. ani prsia, ani vone, ani chute... dnes som akoby 8DPO
škoda, že som nemerala teplotu v pondelok, dohvie ako by mi vypadal graf... :confounded:
17. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek