Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

soldi
20. únor 2010

toji: ked ho lahko dotiahne tak je asi nizko.

susann: ked je tvrdy, tak pomerne presne vies urcit jeho tvar- mal by byt taky valcovity. ked je makky tak je taky rozliaty.

son1cka
20. únor 2010

Inak Toji, aj ty si bola v pondelok s mm na tom spg? Lebo ja este nemam vysledky az bud. tyzden v pondelok 😠 😠 😠

toja
20. únor 2010

sonicka IP napisem

esther03
20. únor 2010

son1cka cauko 🙂 no testla som okolo 10,00 rano, tak skusim teda este po 18,00, testiky mam a uvidime 🙂 Bazalka dnes klesla, tak snad sa trafime, uz som myslela, ze to bude anovulak, ale nastastie asi nie 😉 Ked aj BT klesla, mala by prist ovulka, ze?

susann83
20. únor 2010

Kamoska nevedela, kedy mala ovulku, ale ked mala ten pozitivny test, na druhy den isla k lekarovi a na utz bolo vypisane, 5 tyzden, podla merania. je to tazke povedat, kedy mala ovu, lebo tiez mala rozhadzane cykly, ale minule sme to rozoberali.
a este mi vravela, a to som bola paf! jej kamoska bola na folikulometrii, lekar jej povedal, ze ma keksikovat, ze ma ovulaciu, potom si robila testy a az myslim na 6 tyzden mala druhu ciarku, neviem co to boli za testy, ale mala to tak pri oboch tehotenstvach

tak predcerom mohol byt krcok ako Soldi pise, vedela som urcit tvar, vcera som neskusala

Toji, mas pravdu, kym nebudem mat potvrdene od lekara, uz nicomu neverim.
aj decmebri som sice mala z krvy potvrdene, ale doky nic nevidel... a na 40 den som zacala krvacat

esther03
20. únor 2010

Son1cka, preco budete mat vysledky spg az v pondelok? Nam ich dali do dvoch hodin. Kde ste boli?

soldi
20. únor 2010

susan: dola a tvrdy je pocas tehotenstva a v medziobdobi ovu a ms. skus ten testik vazne zajtra a uvidime, ok? 🙂 budeme Ta tu cakat 🙂

son1cka
20. únor 2010

Esther, as bol vysledok aj skor, ale doky mal asi volno, alebo tak a bude tam az v pondelok...takze cakame... 🙄

esther03
20. únor 2010

Sonicka, tak drzim palce 🙂

elllla
20. únor 2010

no babulky, tak toto bude vikend ovu hadania a zahad 🙂
ja som tiez zvedava, kedy mi vyznaci FF ovu.... skusila som si dat na zajtra teplotu 36.8 a vyznacilo mi ovu na stvrtok... tak som zvedava, co z toho bude.... krcok mam myslim ready dnes....
susanne, ty si tehu, ovu testy mas pozitivne a vidim aj ciarku na tehu testiku...

son1cka
20. únor 2010

Ellllllla, aj podla mna je susann tehu, krcok ma pravdepodobne dole, ovu testy pozit na 12DPO, asi je len skoro na tehu test...

lisa.j
20. únor 2010

smouli: nechcela som tu vtedy pisat o tom pregnyle, lebo ja s nim nemam osobnu skusenost a ktosi tu pisal, ze nema ziadne vedlajsie ucinky...ale co viem ja, tak jeden z vedlajsich ucinkov je prave migrena...a pregnyl sa ma pouzivat s opatrnostou u tych, ktori trpia na migreny!

susann83
20. únor 2010

Soldi, tak to som sa "ukludnila" , je to nespravodlive, ze priznaky mrchy a tehu su rovnake. to mala priroda inak vymysliet 😉

ella, dokonca uz aj ty vidis ciarku? vy mate ine vycvicene oci, ked ja nic nevidim, ani s najvacsou fantaziou.

ale zajtra to skusim zas, chcela som az v pondelok, ale ved je to jedno

lisa.j
20. únor 2010

teda spravne to malo byt, ze vedlajsi ucinok je bolest hlavy 😉

toja
20. únor 2010

baby neviete? ked ma niekto problemy so srdcom, vysoky tlak a tak...moze brat duphaston?

son1cka
20. únor 2010

Tojka, podla mna moze, vsak je to hormon, ktory sa normalne v tele vyskytuje...nie nejaka cudzia latka

soldi
20. únor 2010

toja: duphaston je len progesteron. on by nemal ublizovat nicomu, ale pockaj chvilu, kuknem letacik 🙂

toja
20. únor 2010

ty kokso, pomooooc, som si umyvala klavesnicu ja koza 😀 a zmensila som ani neviem ako, pismenka na asi 3 milimentre,nic nevidim,,aaaaaa
a neviem,ako to dat naspat 😠

elllla
20. únor 2010

lisa, mas pravdu, pisu to aj rovno v letaku k pregnylu:
Upozornenie
Liečba HCG prípravkami spôsobuje u mužov zvýšenú produkciu androgénov.
Preto:
# je nutné podávať prípravky HCG u chlapcov v prepubertálnom veku s veľkou opatrnosťou, aby
sa zabránilo predčasnému uzáveru epifýzovej štrbiny alebo predčasnému sexuálnemu vývoju.
# pacienti s latentným alebo manifestným srdcovým zlyhávaním, poruchami funkcie obličiek,
vysokým krvným tlakom, epilepsiou alebo migrénou (prípadne s týmito problémami v
anamnéze), musia byť v trvalom sledovaní počas liečby, lebo táto môžu viesť ku zhoršeniu
alebo recidíve uvedených ochorení v dôsledku zvýšenej produkcie androgénov.

susann83
20. únor 2010

😀 😀 😀

ja som tene pouzity test obetovala a rozobrala
nic, cisty ako lalia 😝

ale skusim odfotit 😀

soldi
20. únor 2010

toji, na letaciku nie je nic napisane, ze by to na to malo vplyv.

elllla
20. únor 2010

toja, skus stlacit control a skrolovacim koleckom na mysi hore...

giuli
20. únor 2010

duphaston sa môže užívať..je to progesterón a nemá vplyv na vys.tlak

toja
20. únor 2010

soldi = dakujem si zlata, to som chcela kvoli kamoske. a to sa dava aj na upravu cyklu? ked niekto nema kramy?

ella= umyla som klavesnicu este raz a dalo sa to doporiadku 😀

elllla
20. únor 2010

toja, to si dobra, ja som uz odpalila dve klavesnice, tretia mala stastie... na prvu sa mi vylialo sampanske (na cely notebook a chudak to klavecnica neprezila, museli sme kupit externu), potom na druhu klavesnicu sa mi vylial pomarancovy dzus a minuly tyzden som na sucasnu klavesnicu zase prevratila pohar so sampanskym, ale mm to nejako zachranil a rozchodil, aj ked dve tlacitka su trosku prilepene, takze nemozem ich velmi pouzivat, haha...

soldi
20. únor 2010

toja: no, ked beries duphaston tak Ti chodia kramy ako hodinky. ale bez ovu. aj ked na letaciku je napisane, ze po pol roku by uz mali chodit same pravidelne aj bez D, ale tak to asi nefunguje 🙂

drndapetka
20. únor 2010

Ahoj holky, nevím zda mi poradíte, ale aspoň to zkusím 😉 Jelikož mám problémy s nepravidelnými anovulačními cykly, zkouším pomocí ovulačních testíků vypozorovat ovulku. Doposud se mi to nedařilo, ale tento cyklus ( po pití Femigardu) jsem si udělala první ovu testík už 16DC ( bolely mě prsa a podbříšek ) v 10:00 hod. ráno a vyšel mi krásně pozitivní ( viz.foto v mým albíčku ). Nikdy jsem tak krásný ovu testík neměla 😀 Ale teď mám dilema, kdy teda vlastně ovulka byla. Všude píšou, že ovulka nastává 24-36hod. po pozitivním ovu testíku. Jenže já teď nevím, zda když jsem dělala ovu testík tak brzo ráno ( i když teda nebyl z první moči ) zda se dá brát výsledek opravdu za objektivní....Třeba kdybych ho dělala večer předtím , tak by vyšel taky tak. Poradíte mi , prosím, někdo, jak to teda je? 🙂 Děkuji moc a omlouvám se, že jsej Vám vtrhla do Vaší diskuze.......

susann83
20. únor 2010

baby, inak som aj ja rozmyslala, ze ked sa zas nepodari, tak poviem dokymu aby mi dal ten clostyl, ale som sa zlakla, ako som tu citala ze viac bab ma bolesti hlavy.
a ja robim na operacke a zvyknem mat bolesti hlavy z tej klimy a nedostatku kyslika, ale len jeden den, ked mam dlhsie volno.

pozrite foto, ci tam nieco vidite

giuli
20. únor 2010

duphaston nemá vplvyv na ovuláciu....používa sa do 14tt na udržanie tehotenstva a na úpravu cyklu...odśobné skúsenosti....mám aj vys.tlak a nemám MS....mne to cyklus naupravil...počas užívania MS bola po vysadení žiadna...ovulku som bez medikamentov nemala nikdy..

toja
20. únor 2010

soldi = a ty beries D? prepac,si nepamatam