• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
holky já jsem z toho ovu testu zmatená,ve čtvrtek večer,tam byla pěkná čárečka,včera večer skoro nic a dneska zase pěkná čárečka,možná silnější,než ta čtvrteční,tak nevím,proč včera jen dušík,možná jsem víc pila.A jinak ty testíky bývají pozitivní více dnu?
20. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavka, prečo si smutná?
20. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul: ano, mozu byt pozitivne aj viac dni. mal by sa ale brať do uvahy ten, ktory je ako posledny pozitivny.
20. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavka preco si smutna?
20. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky soldi. :unamused:
20. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul: a robila si si ich vsetky poobede?
20. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi = prave som ukazala teba,respektive tvoje svadobne saty mojmu priatelovi a bol nadseny,ze velmi pekne :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji: to som rada, ze sa pacia :slight_smile: opakujem, ze kludne zapoziciam :slight_smile: mam k nim aj rukavice, kruhy a zavoj :slight_smile: aj ked ten som nepouzila :slight_smile:

a mala som aj krasne topanky :slight_smile: ak nezabudnem, dam sem zajtra fotku :slight_smile:

a myslim, ze pavka je smutna kvoli grafu, vyzera ako anovulak :unamused:
20. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, neviete nahodou, od coho zavisi, ze po ovu mi napriklad minule stupala teplota pomaly a teraz mi vyletela hned vysoko..?
20. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi = jeeej, ty si zlata. ale sa budem vydavat predpokladam,ze za rok az, budes tu este rok? :grinning: alebo das mi mailovu adresu? :slight_smile: a daj si aj cenu :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji: to s tou teplotou netusim.
ano, myslim, ze tu budem este rok :slight_smile: ale verim, ze sa stretneme v inej teme :dizzy_face:
mail Ti poslem do IP :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky ako sa máte?
20. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer prajem :slight_smile:
Hlasim príchod z neuspesneho nákupu, všetko vykupene, žiadne zľavy a všade tajne kolekcie...
Takze som akurad len sunku a bagety kúpila. A s kamoskou sme sa pekne najedli v KFC, mnami :slight_smile:

čo máte nové?

Soldi, tie šaty sú fakt pekne
20. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj editka :slight_smile: kazda inak sa mame :slight_smile: ale ja konkretne sa mam celkom dobre :slight_smile:

a Ty ako? ides zajtra znova skusit tehu testik? :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska mi FF vytvorila anovulak :frowning2:
20. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi nie počkám ešte pár dní lebo na mrchu sa momentálne necítim uvidíme :wink:
20. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj susann: ale si sa aspon rozptylila :slight_smile:

tajne kolekcie? to co je? :confused:

dik, ja som si tie saty tiez hned zamilovala :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavka, ja viem, vsimla som :unamused:

naozaj ten graf tak vyzera. ovulacny by mal byt dvojfazovy a anovulacny nie je. a Tebe teplotky dost skacu a nemas ani ziadne dalsie indicie. ale na druhu stranu ff je len program, teplotka je ovplyvnovana chorobou, takze nic nie je stratene :slight_smile:

editka: ale tak uprimne, ako sa citis? :dizzy_face:
kolko mavas LF?
20. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi raz som mala 12 dní a druhý raz 14 dní ale december/január som nemerala takže neviem ale mrcha by mala prísť asi dnes
20. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fakt nič mi nie je ani ciciny ma nebolia podbruško sem tam pichne
20. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, asi to k nemu spelo... :pensive:
kazdopadne aspon, ze se mi ustalil cyklus na tech cca 40 dni a ted budu mit co rict gyndari...a snad se to da resit.
V dalsim cyklu uz budu merit presne, sledovat vice ukazatelu, snad nebudu brat ATB a ono to pujde, MUSI!

Kazdopadne dekuju za podporu a rady :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavka = neboj sa, kazda mame obcas anovulacny cyklus, to je normalne.
20. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, ale ja mam PCO, takze asi to nebude vyjimecne :frowning2:
ale pristi tyden jdu na gyndu a budu to resit vcetne dobre mereneho cyklu ,-)
20. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, to malo byt jarné kolekcie :slight_smile: automaticky mi to asi program opravil

som rada že som išla, bolo dobre, aj keď sme nič nekupili
20. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji no ta oddanost syncekov-akurat mi mladsi vytlacil z pomaranov stavu aby som bola zdrava :grinning: ,nemusis sa bat mat synceka :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka = zlati :slight_smile:, no ja mam strach kvoli muzom v nasej rodine, jeden lepsi pripad ako druhi :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, chcela som si kuknut tvoje fotky z alba,ale su straaasne malicke,skoda
20. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji no oni posluchaju mna ale inak ako sa zadari starsi ma v pondelok mimoriadne rodicko sak pubertaci :grinning: inak mladsi bol vcera aj dnes v spravach,no deti je dobre niecim zamestnat aby nemysleli na hluposti,mladsi chodi na tanec spojeny s baletom a akrobaciou
20. únor 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, no neviem, miska prave kricala z postele, ze je smadna... a to je v posteli uz od osmej... tak sa isla napit, tanecnym krokom vysmiata... hovorim jej: "ty nevyzeras byt velmi unavena"a ona na mna vyskerena "ja ani nie som velmi unavena, hehe" :slight_smile: takze predpokladam, ze zaspi o pol desiatej a rano uz o siestej bude hore... asi sa blizi cas zrusit poobednajsi spanok...
20. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
editka: juuuuj, urob zajtra testik, prosim prosim :slight_smile: nech mam peknu nedelu :dizzy_face:

pavka: aj ja mam asi PCO ale nemusi to nutne znamenat, ze vsetke cykly su anovulacne :slight_smile: a ako som pisala, nesustred sa na tie teploty, ked boli natolko ovplyvnene, to moze byt zavadzajuce :slight_smile:

evi: popravde, ja by som strasne chcela synceka :slight_smile: aj moj mm :slight_smile:

toji: aj ja som to evke pisala :slight_smile: vsak nahlad je vacsi, nez ked sa otvoria a my by sme tak radi okukli jej syncekov :wink:
20. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek