• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
zalia: no vidíš, ja som brala, ale tehotná nie som
29. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak urcite je to individualne, ale tie kocky brali hak 5 az 8 rokov :confused:
29. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia tak mali asi silné bojovné vaječníky, ktoré sa len tak nevzdávajú :grinning: nie jak tie moje padavky :grinning:
29. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som brala nejaký ten rôčik Mercilon, až raz som sa rozhodla, že chcem dieťa, prestala som po užití 3 tabliet z nového blistru a ....na prvý šup, zdtavý chlapček. Teraz sa pokúšam znovu- prvý mesiac, vysadila som ešte v marci. Dnes som to mala dostat a zatial nič. Aj testik som si ráno robila a negat. Ked sa mi dlhšie nebude dariť, skúsim zas ten trik::slight_smile: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem dobré ránko..prispievam svojim grafom, dnes takto
ttp://www.fertilityfriend.com/home/24add7 .... ja ho tu vždy ráno vložím, ale kedže nemôžem byť v práci na nete..len sem tam si ukradnem nejakú tu minútku..tak si vás vždy musím večer prečítať, aby som vedela, čo je tu nového..a včera som si prečítala - videla krásne + v stanusinom grafe..tichúčko blahoželám..lauritka, Tebe držím silne pršteky, aby sa duch zmenil na silnú //..želám vám pekný dník :wink:
30. črc 2009 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: , tak ja mam vyznacenu ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/katka444 :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
lauri, dufam, ze budes mat dnes pozitivne info, drzim palce a netrpezlivo cakam na pismenka od Teba :dizzy_face:
30. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
magic :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonsai,tretulka aj katka-pekne stupate... :slight_smile:

ja takto .....http://www.fertilityfriend.com/home/278331
30. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam kedy zvyknes mat ovulku?
30. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
12 DC :grinning:... niekedy aj skôr.... ja mávam krátke cykly... 26 dňové... málokedy 28.... :angry:
30. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. no velmi pozitivne to nie je... :unamused: test je v albume, az po vyschnuti aky taky tien, cize je to o nicom a teplotu mam zvysenu aj telesnu, tak mi to ovplyvnilo aj dnesnu BT.... :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka ale preco mam telesnu 37,1 netusim vobec, akurat som sa nadranom nachvilu zobudila, ze mi bola dost zima.
30. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenty krasny grafik ;) magic preco si este nedas plusko do grafu :grinning:
30. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj laurit, dakujem, no uvidime, co bude dalej :wink:
tvoj graf je ale tiez pekny, nikdy nevies :wink:
30. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
viem, lebo test by uz vyzeral inac... :unamused:
30. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt, tak skoro?
niekedy si uz tak mala? nejako sa nepamatam :unamused:
30. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nie :slight_smile: pozri do albumu magic, uz mala pozitivne od 10 dpo... na 12 dpo su uz testy vacsinou pozitivne, co si pamatam tehulky :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ale vsade sa pise ze naozaj treba testovat az v den meskajucej menstrucie cize najskor 14 DPO..kazdopadne sa uvidi....
30. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave preto, aby boli ciarky silnejsie vies. preto to pisu , aby sa netestovalo skor, ale naozaj ak si pozries galeriu na FF, a co som tu videla za dva roky albumy tehuliek, mali pozitvne uz pred MS :wink: ja som mala uz na 11 dpo pekny testik pri minulom tehu.
30. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to je v keli :angry:
30. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ked sa mi posunula ovu, tak aj cyklus by mal byt dlhsi, ze? :confused: mierne mi z toho zacina svitorit...ach jaj...uz si pripadam ako sisi, len sa sledujem...
30. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka, jj, presne tak...

inak, dobre ranko :wink:
30. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... sice je to urcite velmi individualne..ale asi aj tvoje pocity napovedia..ja som napriklad minule vedela ze som..bolo mi zle..spuchnute prsia aj brusko jak hrom... ale testik bol prvy duch tusim15ty den..a 16ty uz silnel... a 18ty bol len malo silnejsi ako 16ty-co som hned spozornela ze preco niesu riadne kolajnice..a potom som zacala spinit na dalsi den... :unamused:

no a teraz neviem v ktorej faze cyklu som :grinning: ci po mrche ci pred ovulkou alebo niekde vo vzduchoprazdne :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja nemam ani priznaky, takze ak sa tam aj nieco dialo, tak to nie je este to prave :slight_smile:

ahojki anjelinka, ano tretulka, cyklus sa vzdy odvija od ovulacie, ak sa posunie, tak sa posunie aj termin MS.
30. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja baby mokra furt a ovulka nikde....

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

lauri, takze sa nekona pomaly uz ani duch? :unamused:
30. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/benjina :wink: no žádné velké změny můj graf je jako obvykle nudný. :wink:
30. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po zaschnuti je tam duch-kuk album, ale to nie je objektivne, nepovedala by som, ze este aj mamatest robi u mna duchov, ale vidis... som nejaka vadna :slight_smile: kedysi bol biely ako sneh aj po dvoch dnoch :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek