• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
zaku, skus to, co som ti napisala, ak nieco bude treba zmenit inak, tak daj vediet :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet, suhlasim s katkou :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, i za to že mám alespoň naději že to není úplně v háji, tak to dnes zkusíme zachránit a pak budeme čekat, čekat a čekat :pensive:
22. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa ip
22. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla som tu na strankach take male zhrnutie, ak chcete precitajte si... opakovanie matka mudrosti :grinning:

2. Otehotnieť sa dá len v čase dozretia vajíčka – čo je asi 12-24 hodín – pokúste sa tento čas čo najpresnejšie zistiť sledovaním menštruačného cyklu:

a. meranie bazálnej teploty – denne meraná telesná teplota v pošve, konečníku alebo pod jazykom v rovnakom čase- získate krivku zloženú z cca 2 hladín – nižšia predovulačná, vyššia, s rozdielom minimálne 0,2 st.C –poovulačná. Bazálna teplota stúpa po ovulácii a na týchto zvýšených hodnotách pretrváva až do nasledujúceho menzesu. Najplodnejšie obdobie zodpovedá 1.dňu vzostupu.

b. sledovanie hlienu na vonkajších rodidlách – plodné obdobie je tzv. vlhké, tvorí sa riedky hlien podobný vaječnému bielku, deň maxima takéhoto hlienu zodpovedá približne ovulácii.

c. prehmatanie krčku maternice – v neplodnom období je krčok tuhý, približne ako špička nosa, v plodnom období mäkký, otvorený asi ako pera, po ovulácii opäť stuhne a uzavrie sa. Pri tomto pravidelnom samovyšetrovaní zároveň sledujete hlien krčka maternice – jeho zmeny sú skôr zistiteľné ako na vonkajších rodidlách.

d. iné príznaky ako ovulačná bolesť, zvýšená chuť na sex a pod. si musíte odsledovať sama na sebe – nie sú pravidlom

3. Pokúste sa zmeniť frekvenciu a techniku pohlavného styku. Pred očakávanou ovuláciou cca 3 dni pauza, aby bol zabezpečený dostatočný počet spermií.

4. Zmeňte životosprávu, zvýšte prísun vitamínu C a E, hlavne v prírodnej forme, dostatočne spite, viacej športujte – prekrvenie orgánov panvy zlepšuje ich funkciu, prijímajte dostatok tekutín.

5. Nestresujte sa! Čím viac kľudu a pohody, tým väčšia šanca otehotnieť.
22. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som sa znovu rozhodla sportovat. Konecne konci zima, ziada sa mi rozhybat sa :dizzy_face:

lisa.j: no ja asi budem mat ovulku tak okolo 14 DC, ak sa nic zvlastne nestane. Ono uz ten blaznivy februar konci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No a merat idem, ale idem to skusit pre zmenu v posve. Cyklov v ustach mam uz peknu zbierku, tak si spravim zmenu. Len budem musiet byt opatrna, som nachylna na infekcie. A ty kedy mienis ovulovat? Mohli by sme nakoniec spolu testnut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa koukni co mi to takhle rozdělí
22. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten druhy graf by takhle měl být ale nejde mi to od toho dalšího dne napojit
22. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi a testik si neskusala???
zaku, co vlastne chces spravit??
22. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla:na ten druhy navazavovat ten prvni vymazat už jsem s toho hotová
22. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla: neskúšala.
keby viete čo sa deje v mojom tele. neuveritelný boj :unamused: . zdá sa mi ako keby sa mrcha bila - ja chcem von a vajičko sa branilo - ja nejdem. neuveritelné krče :confounded: . v noci som sa na to zobudila a dala som si pre istotu vložku, myslela som že toto do rana bez nej nevydržim, to bude potop :pensive: a.. a rano sa zobudim, odmeriam - teplota vysoká :slight_smile: , krámy nikde :wink: ... teraz som skúšala krčok, je nizko, tvrdy ale krče a bolesti nadalej trvajú.. a to pripomínam, že už asi 3-tí den, a inokedy ani neviem skoro, že príde menzes...
ale testovať nebudem ešte, ved až zajtra mám dostať menzes, tak uvidím
22. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, uz to vyzera byt, co sa tyka dni, ok, nie?
ahojteee :slight_smile:
lisa to jo ale jak říkam na ten druhy mi nejde navazovat a skočí mi tam pak ten první jsem spocená aš na pr.......
22. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis, preco myslis ze dostanes ms zajtra? ved to by si mala len 10dnovu lf :confused:
22. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockam jsetli se to do rána nevzpamatuje a skusím to pak zapsat ale asi né co? :grinning:
22. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, ja momenmtalne vidim iba jeden tvoj graf na tvojej stranke, tak netusim, ktore grafy myslis :unamused:
22. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento je dobrý mě se otevřou oba to je divný
http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda
22. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa od jakeho datumu se ti to ukáže
22. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi9: lebo podla mna a aj dalších ostatných som mala ovulku 14DC
22. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, od 18
22. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je normální, abych měla 5DPO výtok jak blázen....chvilkama mám pocit jako bych se počůrala :sweat_smile: :grinning:
no task to je ten správnej ale ode dneška do něj nemůžu zapisovat
aknomis: ahaa, uz som si vsimla ze to fakt vyzera na ten 14dc :wink:

drnda: tak ja mam to iste :sweat_smile: som 6dpo :wink:
22. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis: aj ja si myslim, ze si mala 14DC ovu :wink: Tak uvidime, co tie krce znamenaju, drzim palce! :wink:
22. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky koľko trvá kým niekto dostane pozvánku z FF ktorú som poslala?
22. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: a myslíš, že môžu znamenať aj niečo iné ako mrchu? :frowning2:
22. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek