• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
on sa este zmeni,neboj, ked uz je vodovy to je dobre. A mavala si uz taky bielkovy hlien?
23. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ci si ho uz postrehla u seba :grinning:
idem ja, babule, maly sa zobudil...tak papapa zatial :wink:
pa lisa :wink:
catrin, aj ked nebude presne bielkovy to nevadi, aj vodovy je dobre :wink:
23. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja som to doteraz praveze nejako nesledovala tak neviem..len posledne dni citim dost mokro a je to biele... :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin ale je to skor ako mlieko, vsak?
23. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no je to take redsie a do biela..neni priesvitne...
23. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved ani mlieko nie je priesvitne :slight_smile:
skus si precitat toto a mozno ti to viac pomoze
http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
23. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no ved to mas pravdu... :slight_smile:
idem to precitat
23. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. co nove? som sem dlho nenakukla. nejaka nova tehulka?
23. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilu 20 tis. prispevkov, neotvorite novu temu? iba tak sa pytam..
23. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lilix, tak uz sme ta spominali ze co je s tebou, no tak su tu tehulky, ale tie tu neboli, ked si tu bola, tak asi ti to nic nepovie, teda akurat z nas stalych je jerrymona tehotna, ale to mozno vies, a sarafortuna sa tiez rysuje, mala vcera poobede ciarocku.
A ty ako?
23. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby mám pocit, že brzo přifrčí MS, bolí mě dost podbříšek :rolling_eyes: . Jak sedím na židli, tak mě to tlačí, tak mám rozeplý knoflík u riflí jinak bych to nevydržela :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holký tak hlásím silné // na ovu,no konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :grinning: :grinning: .doufám,že manželovi dozráli kluci,protože jsme ted sexíkovali hodně často.každopádně ho dneska musím znásilnit nebo to bude lepší zítra ráno no uvidíme,jak se to vyvrbí.Možna je o trošililinku slabší ale velice nepatrně,to už moc sleduju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .holky jak často to děláte vy v takové chvíli,ono zase moc často taký není dobré,to bymi mohli odpovědět ty těhule tady
23. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa niektoré múdre knihy hovoria, že každý druhý deň, niektoré, že každý deň, niektoré, že viackrát na deň :grinning: Ja si myslím, že každý deň :sweat_smile: a keď sa chce, tak aj prvý deň vysokých teplôt :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat co som ti hovorila? :grinning: sa tesim s tebou, viem ze je to super pocit.

No ja som sexikovala iba rano po prvom pozitivnom teste, potom sme uz nestihali, lebo sme neboli spolu, tak uvidim, co z toho bude, bolo to v den ovu.
23. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
drnda, cosi, na mrchu je skoro tak ci onak, to moze byt aj uhniezdovanie :wink:
23. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat a pred tym este dva dni pre ovu, ale FF berie za najplodnejsi den, 1 den pred ovu, a ja som akurat ten vynechala :grinning:
23. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek, ale uhnizďování by tak nebolelo....je to pocit jakoby by někdo vzal kleště a roztahoval mi podbříšek. takový pocity mám přesně tak cca 3 dny před mrchou....
23. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak si predstavte prisla ku mne jedna kolegyna v robote, ze vie ze sa snazime o mimi (som jej to povedala, lebo to vyplynulo z nasej konverzacie), ze co pre to robim aby som otehotnela, ze oni maju uz dve deti, take v tinedzerskom veku, ale ze chcu este jedno :sweat_smile: Pekne, len mi to prislo take zvlastne, ze zena co ma uz dve deti pride za bezdetnou a pyta si radu :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa, Já jsem kdesi četla, že prý nejlepší je to v den poz. ovu testu a pak obden, nebo den následující po poz.ovu testu a pak zas obden.....nevím...ale každý den určitě nééé
23. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem drnda, ale tak potom by este pripadalo do uvahy, ze ovu bola fakt skor, ak by ti prisla teraz niekedy ms. No musime len cakat :confounded:
23. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
drndapetka by si sa čudovala, že presne takto môže uhniezďovanie bolieť :wink: :sunglasses: a potom to bolí ďalej... napr. aj v 24tt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby už toľkokrát tu bolo povedané a napísané, že to mrchovské bolenie podbruška je aj tehotenské bolenie :wink: tak nestrácajte nádej, ak vás to tak bolí, to je naopak dobrý signál :dizzy_face:
23. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no padam z prace, ozvem sa neskor
katkamarek, no třeba už po těch letech zapoměla jak se to dělá :grinning:
no ona len chcela vediet ze co beriem a tak, tak som jej poradila Femibion a ze nech nato nemysli :grinning:

teraz sa budeme predbiehat ze ktora bude skor tehu :grinning:
23. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim s flam, len ja som take este nezazila, tak som ta nechcela presviedcat o opaku :wink:
No my si případáme jak králici :grinning: s tím sexem,ale moc vám děkuji za rady,já jsem v tom prvně a jsem ze všeho zbytečně vystresovaná,jestli po potratě funguju,ale vypadá to,že ano tak jsem fakt štastná.Ono ten hnusný potrat všechno změnil a ty nervíky pracují,Já si taky myslím,že každý den to jistí.Ale už se vybarvila,a je možná i silnější než ta kontrolní.hurááááá,děkuju za trpělivost se mnou :pensive: .Kuram mi se blbě píše tady,vy tady jste skoro všechny slovenky a doma taky furt sleduju joj nebo markízu,nejlépe panelák a sudnu sin, atd a pak neumím psát ,bo sa mi chce hovorit po slovensky :grinning:
flamenga, myslíš? to je něco hrozného :rolling_eyes: Včera večer jsem měla křeče, když jsem doběhla na wc tak nic....měla jsem normální zácpu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tu já nemívám....myslela jsem, že mě upadne břicho. A dneska mám zas pocit jako by mě uvnitř někdo roztahoval nebo jakoby do mě někdo nalil 5 litrů vody.....mám neustále hrozný výtok...pořád běhám na wc jestli náhodou nešpiním či něco, ale nic.....jsem nějaká praštěná :grinning:
23. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek